• ALATI TASUTA TARNE

 • Henna maalingute tegemine

  Henna maalingute tegemine

  Henna maalingute tegemineHenna maalingute tegemine naiste kehadele

  Maaling, mis kaunistab Su ihu kuni kaks nädalat

  Naised on end iidsetest aegadest juba kaunistada soovinud. See on meie loomuses, soov olla kaunis ja imetletud. Oled kindlasti märganud mõne naise kehal imeilusaid Henna maalinguid.

  Mandala ILU stuudios on Sul võimalus oma kehale saada, loodusliku hennaga tehtud maaling, mis kaunistab Su ihu kuni kaks nädalat. Ostan oma henna pasta kohalikult tegijalt, kes kasutab pasta valmistamiseks 100% looduslike materjale.

  Pastad on alati värsked ja jätavad kehale mõnusalt pruunika joonistuse. Hennamaalinguid võib teha tervele kehale, kuid arvestada tuleks sellega, et maaling võib nahal püsida mitu nädalat, seega tasub enne kaaluda, kas teha pildike nähtavale kohale või pigem varju. Kui Sul on mõni eriline üritus tulemas kuhu soovid minna kaunite maalingutega siis soovian hennat joonistada 3 päeva enne üritust kuna see on aeg, mil henna omastab nahal õige tumeduse. Algselt on henna oranzi värvi, mõne päevaga muutub järjest tumedamaks.

  Hennat saama tulles pea meeles samal päeval mitte antud kohta kreemitada kuna vastasel juhul ei imendu henna hästi. Arvestama peaks ka sellega, et 24h peale henna saamist võiks maalingut hoida veest eemal. Ja ka hiljem, hoiduda suurematest veeprotseduuridest nagu vann või saun või misiganes muul kujul vees enda leotamine. Vastasel juhul kulub henna lihtsalt kiiremini maha. Muud ei midagi.

  Kui Sul tekkis nüüd vastupandamatu soov endale mõni henna kaunistus saada siis anna mulle märku ja teeme Su unistuse toeks. Kirjuta mulle info@mandalaILU.ee , lepime kokku aja ning arutame läbi Su soovid.

  Hinna saan Sulle pakkuda kui oleme kujunduses kokku leppinud. Seega kõige lihtsam on minna interneti ja otsida sealt endale sobiv kujundus, saata mulle pilt ja mina saadan Sulle hinna.

  Sobib? Loome kõik Su unistused reaalsuseks ära!

   

  Pilte erinevatest henna maalingutest

   

  Kirjuta mulle