• ALATI TASUTA TARNE

 • Üld- ja müügitingimused

  Veebipoe Mandala ILU.ee (edaspidi Veebipood) omanik on MTÜ Mandala ILU (registrikood 80557627), asukohaga Teaduse 15a-11, Saku, Harjumaa.

  Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

  Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

  Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Valuutaks on euro.

  Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

  Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

  Pangalinke pakub Montonio Finance OÜ.

  Tellimuse vormistamine

  Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

  Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

  Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul
  teate saatmisest.

  Makseviiside loetelu

  Läbi Montonio on kasutuses kõigi Baltikumi pankade makselingid.

  Järelmaksu võimalus

  E-poes on ka järelmaksu võimalus, mida saab valida KASSA lehel.

  • Montonio JÄRELMAKS – kui ostukorvis on koguhind 90 € või rohkem.
  • MAKSA 3 OSAS – ka väiksemate summade puhul.

  Vali oma lemmikud ostukorvi, autendi end, sisesta vajalik info ning allkirjasta. Kliendi jaoks on 0% intressit tasu, 0€ lepingu ja/või haldustasu.

  Kohaletoimetamine

  Kauba saatmiskulud kannab müüja (kui ei ole märgitud teisiti).

  Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse fikseerimisest MTÜ Mandala ILU (edaspidi Veebipood) poolt. Tarnepartneriteks on Omniva, Itella JA DPD.

  Väljaspool Eestit (üle maailma) toimub kohaletoimetamine 10-30 kalendripäeva jooksul.
  Erandlikel juhtudel on müüjal õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. Tarnepartneriks on Omniva.

  Ostu vormistamisel vali omale kõige mugavam kättetoimetamisviis!

  Isikuandmete kogumine ja kasutamine

  Isikuandmed on andmed, mida Veebipood www.MandalaILU.ee kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu täitmiseks või temaga ühenduse võtmiseks.

  Meie ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

  Taganemisõigus

  Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

  14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

  Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

  Kauba tagastamiseks tuleb vabas vormis esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@MandalaILU.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

  Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

  Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

  Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

  Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

  Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

  Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

  Pretensiooni esitamise õigus

  Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

  Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@MandalaILU.ee või helistada telefonil: 533 40 707

  Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

  Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

  Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

  Vaidluste lahendamine

  Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@MandalaILU.ee või helistada telefonil 533 40 707.

  Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
  Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.