• ALATI TASUTA TARNE

 • Mandala ILU Stuudio

  lillelise tapeedi taustal valge täispuidust laud ja 5 tooli. Seinal peegel. Seina ääres seisab must riiul, tootenäidistega

  Mandala ILU loome Stuudio

  lillelise tapeedi taustal täispuidust laud ja 6 tooli. Seinal peegel. Seina ääres seisab must riiul, tootenäidistega. Toa tagasinas suured aknad.

  Mandala ILU loomestuudio on ruum, kuhu võid sisse astuda ja tunda end mõnusalt, hoitud ruumis.

  Olen hingest loomeinimene ja minu kireks on kristallidest ehted. Sakus stuudio avamine oli minu unistus juba palju aastaid. Nüüd on see tehtud! See on ruum, kus saan vabalt ja segamatult luua kõike, mis minu seest tuleb. Olen kodus loomisest juba ammu välja kasvanud. Tahan luua just siis, kui selleks tunne tuleb. Ja mis kõige ägedam – jätta kõik pooleli ja tulla homme tagasi, ilma, et peaksin vahepeal asjad kokku pakkima. Süda kohe puhkab kui sellele mõtlen.

  Stuudios on väljas ka minu kristallidest ehete looming ning sulgedest kõrvarõngad, mida loob minu armas sõbranna.

  Soovisin luua ruumi, kuhu võib kasvõi lõunapausil sisse astuda ja midagi luua, sest loomine on teraapia! Kui täna ei jõua valmis, pane pooleliolev ehe riiulile ja tule homme tagasi … või ülehomme, või järgmisel nädala. Just siis kui tunned, et on vaja. Tunneta ise, sest Sinu süda teab.

  Stuudiot ehib suur laud, mille taha mahub vabalt 6 inimest istuma (vajadusel mahutame ka 8 inimest) ning puhke nurk, kus rahus olla ja mõnusalt end tugitoolis ja diivanil veeretada ning maailma parandada. Siia on oodatud kõik, et luua endale käevõru, punuda Mala, tikkida Mandala või lihtsalt lobiseda ja olla.

  Stuudios hakkavad käima ka oma ala spetsialistid, erinvaid töötubasid pakkumas. Kutsun siinkohal üles kõiki, kes soovivad midagi teistele õpetada, anna endast märku ja loome ära, sest kõik on võimalik!

  Stuudio asub Teaduse 13, Sakus, 0 korrusel, kus suured aknad ja soe tuba.

  Olge hoitud, läbi südame

   

  Mandala ILU Stuudio tegemised

  Mandala ILU Stuudios saab läbi viia erinevaid tegevusi:

   

  Mandala ILU loome Stuudio galerii

  Valik pilte Mandala Ilu Stuudiost.

  Mandala Ilu stuudio

   

  Kirjuta mulle