• ALATI TASUTA TARNE

 • Kohaletoimetamine

  Kättetoimetamise aeg: Eesti siseselt jõuavad tellitud tooted üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul pärast tellimuse fikseerimist MTÜ Mandala ILU (edaspidi Veebipood) poolt. Osadele toodetele võib kehtida pikem kättetoimetamise aeg. Seda juhul, kui tegemist on eritellimusega. Antud juhul lepitakse tarneaeg kliendiga eraldi kokku.
  Veebipood jätab endale õiguse erinevate tarneaegadega toodete tellimusi poolitada ning tarnida neid mitmes jaos.
  Veebipood ei vastuta Kaupade kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui need on tingitud Kasutaja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
  Oma kaupa tarnime me nii Eestisse, kui ka üle maailma kõikidesse riikidesse.

  Vali omale kõige mugavam kättetoimetamisviis!

  “Tulen ise Saku kaubale järgi” transpordiviisi korral. Võimalik on tulla pakile ise järele Mandala ILU stuudiosse, Teaduse 13, Sakus. Eelnevalt lepi kokku aeg emaili teel info@MandalaILU.ee või helista 533 40 707. Valides oma ehetele ise järgi tulla, on Sul võimalik kohapeal ka kauba eest sularahas tasuda.

  OMNIVA PAKIAUTOMAAT – ALATI TASUTA
  Omniva pakiautomaadid on Baltikumis ainulaadne välitingimustes kasutatav pakiautomaat. Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS ja/või e-kiri, milles on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ja hoiutähtaja lõpp.

  ITELLA SMARTPOST – ALATI TASUTA
  Itella SmartPOSTi pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Kui pakk jõuab Teie poolt valitud pakiautomaati, saadetakse koheselt Teie mobiilile vastava sisuga sms ja soovi korral ka e-mail. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset uksekoodi.

  DPD PAKIAUTOMAAT – ALATI TASUTA

  RAHVUSVAHELINE tigu postiteenus – 12 €
  Paki välismaale saatmise tarne sõltub sellest, millisesse riiki Sa oma pakki saada soovid. Keskmiselt on tarne 10-30 päeva. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. Pakk saadetakse Teile lähimasse postkontorisse.