• ALATI TASUTA TARNE

 • Aroma Mandala autosse TURMALIINIGA

  Aroma Mandala autosse TURMALIINIGA

  25 

  Antud Aroma Mandala südamikuks on kõige tuntum kaitsekivi MUST TURMALIIN, mis seab kaitsekilbi nii sinu autole kui ka kõikidele seal viibijatele. Turmaliin on ka võimas maandaja ja õnnelikkuse kivi

  Mandala on tikitud vildile.

  Kasutatud on vaid kvaliteetseid Jaapani ja Tšehhi pärleid.

  Aroma Mandalaga tuleb kaasa magnetkinnitus, mille saad lihtsa liigutusega oma autose lisada.

  Mandala jõuab Sinuni kinkekotis.

  Kui antud Aroma Mandala Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mandala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  1 laos

  Kirjeldus

  Käsitööna valminud Aroma Mandala saab oma autosse panna lihtsa magnetkinnituse abil, ilma et peaksid mõne augu puurima või midagi kleepima. Mandala on loodud vildile, mille tahaküljele tilguta OMA LEMMIK eeteliku õli või LÕHNA. Vastavalt tujule või vajadusele kasvõi iga päev erinev aroom. Lülita autos õhk ringlema ning naudi oma valitud aroomi.

  • TURMALIIN on mure mõtete tühistamiseks, mis Sind öösel üleval hoiavad. Ta on üks suuremaid ja võimsamaid kaitsekive. Turmaliin toob Sinu ellu tagasi positiivse vaatenurga. Kuigi must värv võib tunduda just süngete mõte jaoks, on Turmaliini kristallidel hoopis teist masti jõud. See graatsiline läikiv kristall teeb ületunde ihukaitsjana, hoides Sind peas keerlevate mõttemustrite keerisest eemal. Must turmaliin on üks maailma suurepärasemaid maanduskive, mis töötab tšakrate joondamiseks ning hoiab Sind tervikliku ja täisväärtuslikuna. Nagu paljud tumedad poolvääriskivid, on ka musta turmaliini käevõru tõhus negatiivse energia puhastaja, imades endasse pimeduse, positiivseid vibratsioone kahjustamata. Teadmine, et Sul on musta Turmaliini kristalli kaitsev jõud, annab Sulle enesekindluse, julgustades kasutama Sinu oma häält, olema kõrges vibratsioonis ja tugev. Naha lähedus on kalliskivide puhul väga oluline nende raviomadustest maksimumi võtmine. Seetõttu on ehted, eriti sellised nagu musta Turmaliini käevõrud ja kaelakeed, väga olulised. Kuid nagu alati, kasuta oma intuitsiooni ja sisetunnet leidmaks kus ja kuidas on sinu jaoks just parim ja mugavam viis Turmaliini kanda!
  • Poeskäik pole iial nii meeldiv olnud. Parim valik Sinu autosse.

  Iga ehe siin poes on 100% käsitöö ning ainueksemplar, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.

  Aroma Mandala autosse TURMALIINIGA looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse