• ALATI TASUTA TARNE

 • Sulised kõrvarõngad “Minu tõde”

  Sulised kõrvarõngad “Minu tõde”

  Kõrvarõngaste sõnum Sulle: “Ma tean enda tõde”

  • Ehetes on kasutatud nii naturaalseid kui värvitud sulgi. Sära annavad plast-, klaas-, puu- ja keraamilised pärlid. Kõrvarõngakonksud on niklivabad ja varustatud läbipaistvate silikoonist tagustega.
  • Ehted on pakendatud kahepoolsesse kaarditaskusse ning igale kaardile kirjutatud erinev sõnum kandjale, mida on tore endale ehete kandmisel lausuda.
  • Sobilik ka kinkimiseks.
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Loe rohkem SIIT.

  Kõik sulised kõrvarõngad on sündinud õrnusest, kergusest, lustist ja rõõmust ja just Sulle äratundmiseks loodud. Valminud käsitööna ja on ainueksemplarid.

  Kirjeldus

  Sakraaltšakra

  Sakraaltšakra on Sinu naudingu- ja mängukeskus ja kus asub „suhte vägi“. See on koht, kus asub suur osa Sinu seksuaalenergiast. See on ka loovuse ja lapseliku enesetunde kodu. Tema sõnumiks on „ Austage üksteist“. Sakraaltšakra leiad oma  naba alt, kõhu keskel. Seda seostatakse kollase ja oranži värviga ning sellel on ka soojendav toitev energia. See on tšakra, mis on seotud Sinu füüsiliste viljakuse probleemidega, intuitsiooni ja soovide ning Sinu rõõmu ja õnne tundega. Kui Sinu sakraaltšakra on avatud, pääsed ligi oma sisemisele lapsele, ei kohku tagasi kunstilise väljendamise ja mängu ees ning suudad piiridest hästi kinni pidada. Selle tšakra õppetunnid on seotud aususega kõikide suhtes. Kristallid, mis sobivad sakraaltšakrale, on pehmed soojendavad oranžid ja kollased toonid ning neil on naiselik või lõbus energia.

  Tasakaalustamata sakraaltšakra

  Tasakaalustamata sakraaltšakra märgid on emotsionaalselt liigne tundlikus, pidev kontroll, endasse tõmbumine, madal või üliaktiivne libiido, pinged ning võimetus lahti lasta ja rõõmu tunda.

  Tasakaalustatud sakraaltšakra

  Tasakaalustatud sakraaltšakra märgid on energilisus, kirglikus, loomingulisus, sensuaalsus ja õrnus.

  Rohkem infot sakraaltšakra kohta leiad SIIT

  Valiku sakraaltšakra toetavaid ehteid leiad SIIT

  • Ehted on õrnad ning säilivad paremini hoiustades neid rippuvas asendis ja kreemiseid käsi nad väga ei armasta.
  • Lase õrnusel ennast puudutada, naudi ja tunne sellest kõigest rõõmu.
  • Kui antud sulised Sind kõnetavad, on nende sõnum mõeldud just Sulle. Need on Sinu ehted. Tunne mind ära. Läbi oma südame.

  Ole Hingest Hoitud

  Sulised kõrvarõngad “Minu tõde” looja on Helena Hage