• ALATI TASUTA TARNE

 • 2024 aasta on Puudraakoni aasta

  2024 aasta on Puudraakoni aasta

  Hiina horoskoop 2024 ennustab draakonile jõukat aastat, mis esindab autoriteeti, õitsengut ja õnne. Puudraakoni aasta toob suuri arenguid, täiustumist ja küllust. Arvatakse, et draakon esindab tugevat ja suurepärast juhtimist. Paljud inimesed soovivad sel aastal saada draakonilapsi.

  Hiina sodiaak on 12-aastane tsükkel, mis seob iga aasta mõne looma märgiga, milleks on rott, härg, tiiger, jänes, draakon, madu, hobune, lammas, ahv, kukk, koer ja siga. Loomamärkide järjekord on fikseeritud. Sinu sodiaagiloom määratakse Sinu sünniaasta järgi, mis tähendab, et 2024. aastal sündinud kuuluvad Draakoni märgi alla. 2025. aastal sündinutest saavad maod jne. Igale aastale vastab ka üks viiest põhielemendist, milleks on metall, puu, vesi, tuli ja maa. Selle baasil moodustub 60-aastane tsükkel, mis on 12 loomamärgi ja viie elemendi kombinatsioon. Sõltuvalt sellest, mida elemendid esindavad ja kuidas nad üksteisega suhtlevad, on võimalik saada ülevaade sellest, mis sind ees oodata võib.

  Miks nimetatakse 2024 aastat puudraakoni aastaks?

  Hiina kalender määrab konkreetse looma ja elemendi, mis on seotud konkreetse aastaga. 2024. aasta draakoniaastat seostatakse puidu elemendiga. Loomamärgi (Draakon) ja elemendi (Puit) kombinatsioon määrab aasta puudraakoni aastaks, mis algas 10. veebruaril 2024.

  Millised on draakoniaastal sündinud inimesed?

  Hiina sodiaagi järgi arvatakse, et draakoni aastal sündinud inimestel on draakoniga seotud teatud omadused ja tunnused. Nad arvatakse olema ambitsioonikad, enesekindlad ja karismaatilised. Neil on palju energiat ja entusiasmi, näidates samal ajal üles erakordset intelligentsust ja jõudu. Nad on loomult õnnelikud ja andekad, saavutades sageli oma püüdlused erakordsel tipptasemel. Siiski võivad neil esineda ka negatiivsed omadused, nagu ülbus, fanatism, domineerimine, ärrituvus ja subjektiivsus, mis võib muuta nad tõrksaks.
  Oluline on siinkohal ka märkida, et Hiina sodiaagimärkidega seotud omadused ja isiksuseomadused on üldistused. Nagu iga kultuurilise või astroloogilise traditsiooni puhul, eksisteerib ka märkimisväärne individuaalne erinevus, mida ei tohiks tähelepanuta jätta. Seetõttu on soovitatav Hiina sodiaagijooni tõlgendada kultuurilise arusaamise ja nüansirikka lähenemisega.

  Kuidas muuta draakoniaasta enda jaoks veel paremaks?

  Hiina astroloogias seostatakse iga sodiaagimärki õnneliku värviga, mis võib mõjutada inimese õitsengut ja varandust. 2024. aastal draakoniaastal sündinute jaoks on soodne värv kuld, mis tähistab edu, rikkust ja au. Arvatakse, et kullal on tugev positiivne energia ning see sümboliseerib päikest ja metalli. Seda peetakse kuninglikkuse, aadli ja rikkuse sümboliks, mistõttu on see draakoni jaoks üks soodsamaid värve. Seega kandke midagi kollast või kuldset, mida kaunistage sinise värviga
  Kollane on soodne värv, mis esindab rikkust, kindlust ja stabiilsust. Kollaste riiete või aksessuaaride kandmine ja kollaste kaunistuste kasutamine kodus võib aidata kaasa 2024. aasta õnnele. Kollane on seotud rikkuse ja rahaga ning on Draakoni jaoks üks soodsamaid värve. Kollase kandmine või selle kasutamine kaunistustes võib suurendada sidemeid ja rikkust, eriti nende jaoks, kes alustavad ettevõtet või arendavad oma karjääri.
  Sinine on värv, mis esindab noorust, värskust, elujõudu ja tarkust. Draakonid võiksid 2024. aastal kanda siniseid riideid ja aksessuaare või kasutada kodus siniseid kaunistusi, et tõsta oma isiklikku aurat ja õnne 2024. aastal. Sinist peetakse elavaks ja energiliseks värviks ning see on ka üks draakoni jaoks soodsatest värvidest.

   

  Mida toob draakoniaasta Sinu sodiaagimärgile? Kuidas ja millega ennast sel aastal toetada saad?

  Vääriskivide ja kristallide jõu ning energia kasutamine on võti, et meelitada ligi õnne erinevates eluvaldkondades, sealhulgas tervises, karjääris ja suhetes. Kui soovid Puudraakoni aastal rikkust ja küllust ligi tõmmata, on oluline teada, millised kristallid ühtivad Sinu energiatega ja millel on potentsiaali taastada Sinu elus tasakaal. Iga loomamärk on seotud vääriskiviga, mis arvatakse olevat sel aastal sündinud inimeste jaoks õnnelikud.

  Rott (1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020)

  Rotid saavad draakoniga hästi läbi ja see tähendab, et osa sellest müütilisest õnnetolmust puistatakse ka Sinu peale. Must saab olema rottide selle aasta õnnevärv. Õnn võib eeskätt saabuda töökohal, kuid rottide armuelus positiivsete meeleolude hoidmiseks pead Sa tagama, et teie vahel oleks hea suhtlus. Kuula, kuula ja seejärel kuula veel oma partnerit või kaaslast. Õnne kristalliks on sul sel aastal Roosa Kvarts. Roosa kvarts aitab Sul eemale hoida kõik negatiivsed emotsioonid, nagu hirm, solvumine või viha, nii et Sa tõmbaks ligi ainult armastust ja kasvu. Kristall kutsub esile enesearmastuse ja eneseusalduse tunde, mis on ülimalt oluline uute võimaluste ja elumuutuste haaramisel.

  Härg (1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021)

  Aeglane ja stabiilne võidab võistluse ja see on just Sinu selle aasta edenemise kiirus. Kogu raske töö, mida oled teinud alates 2023. aastast tasub end nüüd kuhjaga ära. Draakoni aastal ootab Sind ees rahaline kasu. See on ka võtmetähendusega aastal töö- ja koduelu tasakaalustamisel. Kodurindel valitseb rahu ja rahulikkus seni, kuni need tasakaalud on kontrolli all. Muide, selle aasta härgade õnnenumbrid on 1 ja 4. Sinu selle aasta talismaniks võiks olla roheline Ahhaat, mis täiendab Sinu kaastunnet ja suuremeelsust. Kivi rahustav roheline värv peegeldab looduse tervendavat energiat ja aitab Sul stressirohketes olukordades jääda rahulikuks ja keskenduda. Rohelise Ahhaadi kandmine aitab Sul oma emotsioone ja keha tasakaalustada, säilitada terveid suhteid ning edendada enesearmastust.

  Tiiger (1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022)

  Sinu rahaasjad on sel aastal turvaliselt hoitud, sest tiigrid analüüsivad sääste ja oma portfelle. Võta nüüd aga aega oma sõprussuhete ja suhete analüüsimiseks, veendumaks, et neis oleks pigem positiivne kui negatiivne jõud. Negatiivsed suhted ei teeni sind enam. Tiigrite tänavused õnnevärvid on sinine ja hall, kollane liilia on aga kuulutatud tiigritele õnne toovaks lilleks. Sinu enesekindlat, seikluslikku ja julget aurat täiendab suurepäraselt sinise Safiiri jõudu andev energia. Kivi kandmine aitab Sul purjetada läbi kõigist takistustest, säilitades samal ajal oma julge energia. Safiir tõstab Sinu vaimseid võimeid ja keskendumisvõimet, mis on vajalik põneval ja kiirel draakoniaastal navigeerimiseks. Olles tunnistajaks 2024. aasta tõusudele ja mõõnadele, usaldage Safiir oma kaaslaseks, ta toetab Sind teel eduni.

  Jänes (1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023)

  Vabandust, jänesed, kuid see ei pruugi olla Sinu parim aasta võrgustike loomiseks, edutamiseks või isiklikes suhetes. Aasta annab aga ideaalse võimaluse leida rahu ja keskenduda oma sisemise tasakaalu leidmisele rahule. Jänesed on tuntud kui kiired, kohanemisvõimelised ja nutikad. Kasuta neid omadusi teekurvide ja uute ilmuvate radade leidmiseks. Jäneste tänavused õnnevärvid on punane, roosa, lilla ja sinine. Sinu rahulikku käitumist saab tugevdada Kuukivi pehme ja toitev energia. See on kristall, mis on seotud emotsioonide, intuitsioonide ja naiselike energiatega. Ta aitab Sul emotsionaalsetele segadustele elegantselt vastu astuda. Puidudraakoni aasta on Sinu jaoks täis muutusi ja Kuukivi aitab Sul sellel transformatsiooni perioodil maandada ja säilitada sisemist tasakaalu.

  Draakon (1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024)

  See on draakoni aasta ja paljud usuvad, et draakoniaastal sündimine on inimese jaoks parim võimalik tulemus. Kuulsus ja küllus on 2024. aastal draakonite teele jõudmas, eriti kui neid ümbritseda kulla värviga. Kuigi draakonid võivad oma soovide täitumisel kogeda mõningaid takistusi, on see üldiselt hea aasta abielude, beebide ja uute ettevõtete jaoks. Sinu õnnelik kristall on Rubiin, mis kehastab kõiki omadusi, mille eest Sa seisad – kirge, elujõudu ja julgust. 2024. aasta on Sinu aasta särada ja Rubiini inspireeriv energia on kõik, mida vajad, et välja paista. Pimestav punane kristall võimendab Sinu enesekindlust ja jõudu, aidates Sul ligi tõmmata edu ja õitsengut. Lisaks aitab see Sinu unistusi realiseerida, avades Su loomingulise poole.

  Madu (1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025)

  Sel aastal tuleb sul kasuks madudele omane intelligentsus ja kohanemisvõime. Ole valmis olema paindlik, sest ees on muutused. Kuid kui sa oled tähelepanelik töökohal ja kolleegide muutuste suhtes, võid Sa leida võimaluse avastada muutuvas maailmas uusi õnnestumisi ka enda jaoks. Madudel soovitatakse olla paindlik ka lähedastega suheldes. Praegu ei ole aeg olla kangekaelne. Siiski on aeg veenduda, et stressi leevendamine on prioriteet number 1 ja pea meeles, et madude õnnenumbrid on 2, 8 ja 9. Sinu vaimukat ja salapärast isiksust esindab kõige paremini haruldane ja kaunis must pärl. See mitte ainult ei täiusta Sinu graatsilist välimust, vaid ühtib Su rahuliku olemusega. Must pärl tugevdab veelgi Sinu intuitiivseid võimeid, mis aitab Sul teha paremaid otsuseid. Positiivsed töövõimalused ja suhted on kaardil ka Sulle, Madu!

  Hobune (1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014, 2026)

  Hästi! See paistab olevat Sulle hea aasta. Oma energilise iseloomu poolest tuntud hobused võivad 2024. aastal teise käigu sisse lülitada, kuna Sinu teele võivad tulla mitmed edusammud või muutused karjääris. Töölt eemal võiks hobune aga arendada ja suurendada oma rahulikumat külge, mis toob Sulle õnne ka koduses maailmas. Aeg-ajalt võivad terviseprobleemid esile kerkida, kuid üldiselt arvatakse, et see on hobuse positiivsuse ja õitsengu aasta. Õnnelikud värvid? Sel aastal on see kollane ja roheline. Kristallide valikust täiustab Topaas Sinu meeleolukat ja energilist olekut. Topaas sümboliseerib küllust, tervenemist ja selgust ning aitab Sul eesmärkidele keskenduda ning kutsub Sinu ellu positiivsust. Topaasi kandes saad oma elu rikastada nii loovuse, suhtlemise kui ka probleemide lahendamise oskustega.

  Lammas (1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015, 2027)

  Lammas võib oodata rahulikke perioode tõusude ja mõõnade vahel. Kui asjad tunduvad tumedad ja energiad madalad, soovitatakse lambal oma rahaasju jälgida. Kuid kui tõusulaine pöördub, on tulemas mitmeid tulusid suurendavaid võimalusi. Pärast neid tõuse ja mõõnasid naudib lammas 2024. aastal vaikset aega perega. Õnnenumbreid otsides pidage kinni numbritest 2 ja 7 ning ostke nelke, et meelitada juurde õnne. Sinu pehmet, loomingulist ja kunstilist isiksust täiendab kõige paremini Smaragdi rahustav ja toitev energia. Selle kivi abil püsid rahulik ja oma keskmes, tõmbad ligi armastust ja parandad oma sotsiaalseid oskusi. Smaragd aitab Sul tasakaalustada oma liiga emotsionaalset poolt, aidates Sul väljendada oma tundeid, kartmata kohtuotsust. Tugevdades nii oma fookust kui ka intellekti, paneb Sinu õnnelik kalliskivi Sinu isiksuse 2024. aastal särama.

  Ahv (1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016, 2028)

  Ahv saab draakoniga hästi läbi, saates talle teda soosivaid signaale ja märke. Ole siis valvas neid märkama. Ahv võib aeg-ajalt oma ülemustele tõestada, et ta on väärtuslikum kui iial varem. Suhted jäävad tõenäoliselt stabiilseks, ei mingeid suuri tõuse ega mõõnasid. See jätab aga ahvile aega enda kallal töötada ja võib-olla omandada ka uusi oskusi. Arvud, mis toovad ahvile sel aastal õnne, on 4 ja 9. Arvatakse, et krüsanteemid on selle sodiaagimärgi õnnelilled. Sinu nutikad ja vallatu isiksus sobivad ideaalselt Akvamariini mängulise energiaga. Sel kristallil on rahustavad omadused, mis aitavad Sul toime tulla väljakutsete ja muutustega, mida puudraakoni aasta toob. Akvamariin soodustab emotsionaalset tasakaalu, mida impulsiivse ahvina vajad läbimõeldud otsuste tegemiseks. Kui Sinu kõrval on Akvamariin, tuleb 2024. aasta rahulik ja jõukas.

  Kukk (1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017, 2029)

  Kukk on julge ja kohusetundlik, kuid mõnikord eksib ja kaldub veidi metsikuse poole. Sellepärast ole ettevaatlik ja taga, et Sa ei astuks tööl ega kodus teiste varvastele. Kuked peavad andma ka teda ümbritsevatele inimestele võimaluse edu saavutada, et tagada endale rahulolu ja õilis emotsioon. See toidab Sind rohkem kui Sa arvata võid. Pole õige aeg võtta suuri finantsriske, kuid hoolika investeerimisega läheb kõik hästi. Punane on värv, mis arvatakse sel aastal kukkedele õnne toovat. Erkkollane „rikkuse kristall“ Tsitriin, külvab Sind sel aastal külluse ja eduga! Tsitriin aitab tõsta Su karjääri- ja äri väljavaateid, toetades Sinu töökat ja enesekindlat olemust. Lisaks püsid Tsitriini kõrval kõigis oma tegemistes keskendunud ja motiveeritud. Hoia kristalli rahakotis, autos, kassa või finantsdokumentide läheduses ja vaata, kuidas Sinu küllus kasvab.

  Koer (1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018, 2030)

  Koer võib leida, et 2024. aasta on täis tõuse ja mõõnasid. Kannatlikkus ja lojaalsus on omadused, mis aitavad sul aasta jooksul edu saavutada, mis võib kaasa tuua ka külluse laine. Rahaline edu võib sel aastal Sinuni jõuda aga kergemini kui kahjuks suhteedu. Hoia mõlemad kõrvad lahti, kui räägid lähedastega. Kui vajate õnnenumbreid, tuginege numbritele 3, 4 ja 9. Koer on tuntud aususe poolest ja see on selle omaduse kajastamise võtme aasta. Positiivne ja meeliülendav Ametüst sobib hästi Sinu lojaalse ja usaldusväärse olemusega. Too kristall toob Sinu üle mõtlevasse mõistusesse rohkem rahu ja tasakaalu. Ta aitab Sul jääda enesekindlaks ja kartmatuks rasketes töö- või kooli olukordades. Sügavlilla Ametüsti suurendab Sinu intuitsiooni ja loovust.

  Siga (1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019, 2031)

  Kuigi draakoni märgi mõju sigadele ei pruugi olla kõige tähelepanuväärsem, antakse sigadele aastal 2024 põhjust palju tähistada. Siga on Hiina astroloogias üks õnnelikumaid märke. Eelkõige võivad õnne tuua numbrid 2, 5 ja 8. Sea aastal sündinud, on tuntud heatahtlike ja kaastundlike inimeste poolest. Eelolev aasta tähendab, et peaksid kohtlema teisi nii, nagu soovid, et Sind koheldaks. Sel juhul on õnn Sinu õuel. Sinu 2024. aasta õnnekivi on Peridoot ehk “Rahakivi”! Sinu pingevaba ja ebaküps olemus võib sulle aastal 2024 palju takistusi tekitada. Seetõttu on Peridooti abil oma tahtejõu, sihikindluse ja elujõu suurendamine ülimalt oluline. Kui ootad kauaoodatud projekti lõpule viimist või suhte arenemist, on Peridoot Sinu õnne amulett, tuues sinu otsustustesse selgust.

  Olgem siis hoitud ja juhitud, mis iganes loom Sa ka ei oleks! Draakoniga lendame kõik kõrgustesse ning naudime pikki ja liuglevaid sõite. Ikka üles ja alla ja siis taas üles …

   

  Ole hoitud, läbi oma südame
  Kärt / Mandala ILU looja

  Allikad:
  https://www.sydney.edu.au/, https://edition.cnn.com/, https://calgaryherald.com/, https://www.lifestyleasia.com/

  Fotod: internetiavarus