• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Hoitud südame käevõru

  Hoitud südame käevõru

  „Selle ehtega puhastan oma südame ja tuletan endale meelde, et olen kogu maailma õnne ja armastust väärt”

  Hoitud südame käevõrus osalesid:

  • Muudatuste kristall BOTSWANA AHHAAT
  • Armastuse ja pühendumise kristall KUNTSIIT
  • Armastuse kristall Roosa OPAAL
  • Käevõru jõuab Sinuni ilusas kinkekotis
  • Pärlite suurus on 6-8mm

  Kui antud käevõru Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu oma. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Hoitud südame käevõru

  BOTSWANA AHHAAT

  BOTSWANA AHHAAT on kristall, mis toob suuri muutusi. Päikeseloojangu kristall loojub muutuste kallaste taha, tuues kaasa maandavaid lainetusi ja uusi hiilgavaid ideid. Botswana Ahhaat on eriti kasulik, kui tunned end paigal seisvat. Tema õrn ja toitev energia aitab Sul leida eesmärgi ja uue jõu. Ta on südame hingekivi.

  KUNTSIIT

  KUNTSIIT on seotud armastuse ja pühendumisega. Sama kahvatud kui roosad pilved, mis jätavad oma sõrmejäljed üle hommikutaeva, on Kuntsiit täidetud armastuse ja jumaliku valgusega. Kuigi tema õrn olemus ja naiselik värvigammaga võib tunduda veider, on Kuntsiit üks tugevamaid kristalle, mis pühib minema igasugused tumedad hukatus- ja sünged tunded. Kuntsiit on üks rahustavamaid kristalle, mida on võimalik ette kujutada. Piisab ühest pilgust selle pehmele särale, et alandada südamelööke, taastada krussis närvid ning täita süda ja hing jumaliku armastusega. See on kristall, mis tuletab Sulle meelde, et hoolimata raskustest ja probleemidest on Sinu suurim tugevus usaldus ja avatud süda. See on kivi, mis on tuntud kui uskumatult tõhus emotsionaalsete blokeeringute eemaldamisel, eriti kui tegemist on südamega.

  Roosa OPAAL

  Roosa OPAAL on pärl, mis särab kõige pehmemates varjundites ning armastuses. Ta teab kuidas kaevuda sügavustesse, et tuua esile kaastunnet ja naudinguid, ning süvendab Sinu suhet iseenda ja Sind ümbritsevate inimestega. See unistav pärl kutsub Sind kastist väljas mõtlema, uudishimule ja mängulisusele ning tõukab Sind kõige pehmematel viisidel oma südant lahti harutama. Roosa Opaal tugevdab ka Sinu meelt ja aidab ületada sundmõtted. Südametšakra tervendajana õpetab Roosa Opaal Sind hirmudeta armastama & usaldama ning tuletab meelde, et oled kõike seda väärt!

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.

  Hoitud südame käevõru looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse