• ALATI TASUTA TARNE

 • Käevõru Karneooliga

  Käevõru Karneooliga

  “Selle käevõruga lasen oma kehasse soojust ja ergutan oma meelt”

  Käevõru Karneooliga:

  • Kire ja sensuaalsuse kristall KARNEOOL
  • Pärlite suurus on 6mm

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

  Kirjeldus

  Käevõru Karneooliga:

  • Lase KARNEOOLi tulel oma ellu valgust tuua. aidab tõsta energiat, tugevdada enesekindlust ja äratada kogu Sinu sakraaltšakrasse peidetud kirge, särtsu ja loovuse. Punane Karneool hõõgub oma tulise jõu ja sügava sensuaalsusega. Ta on siin, et aidata keskenduda meelele ning totada Sul olla „kohal”. Karneool on tuntud mängulise ja võimsa sakraaltšakra avamise poolest. Samuti aidab ta tõsta Sinus olevat soojust ja seda läbi keha suunata, suurendades energia taset ning tõstes Sinu loomingulisi vibratsioone.
  • Sakraaltšakra on Sinu naudingu- ja mängukeskus. See on koht, kus asub suur osa Sinu seksuaalenergiast ning kus asub Sinu loovuse ja lapseliku enesetunde kodu. See on tšakra, mis on seotud Sinu füüsiliste viljakuse probleemidega ning Sinu rõõmu ja õnnega. Tasakaalus sakraaltšakraga pääsed ligi oma sisemisele lapsele, Sa oled loov ja mänguline ning tunned end mugavalt oma seksuaalsusega. Tasakaalustamata sakraaltšakra tunnused võivad olla liig tundlikkus, kontrollivus, endasse tõmbumine, madal või üliaktiivne libiido ning võimetus lahti lasta ja rõõmu tunda. Kristallid, mis sobivad sakraaltšakrale, on pehmelt soojendavad ning neil on naiselik või lõbus maise energiaga. Kõik sakraaltšakrat toetavad abilised leiad SIIT

  Leia just sellele käevõrule vastav kaelakee SIIT

  Kui antud käevõru Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu ehe. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud
  Käevõru Karneooliga looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse