• ALATI TASUTA TARNE

 • Uute alguste MALA-palvehelmed

  Uute alguste MALA-palvehelmed

  “Selle Mala toel kõnnin läbi elu avatud silmadega ning olen valmis vastu võtma Universumi tarkusi”

  Uute alguste MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 kristalli helmest. Malasse on end sõlminud:

  • Selgeltnägemist toetav KUUKIVI
  • Uute alguste kristall SAMMALAHHAAT
  • Kaitsekivi TIIGRISILM
  • Sisemise tule ja armastuse kristall GRANAAT
  • Guruks on meistertervendaja MÄEKRISTALL
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud Mala Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Uute alguste MALA-palvehelmed:

  KUUKIVI

  KUUKUVI tähendus on naiselik energia ja uued algused. Kroontšakra kristallina on Kuukivi sisemise valguse kristall ning Jumaliku tarkuse abivahend, mida kasutatakse vaimses tervendamises. Kuukivist õhkav maagia võlub Sind oma ereda naiseliku energia ja lubadusega muutusteks. Kuu on sajandeid olnud jumalanna vaimu sümbol, mis ripub kerana meie peade kohal. Kuukivi jäädvustab kogu selle maagia ja rohkemgi veel. Indias kasutatakse Kuukivi Jumaliku tarkuse ja selgeltnägemise oskuste välja toomiseks. Kuukivi jäädvustab noorkuu lootust ja lubadust. See kivi on suurepärane emotsioonide võimendaja, kuid teeb seda viisil, mis ei kahjusta tasakaalu.

  SAMMALAHHAAT

  SAMMALAHHAAT on nagu elav ja hingav organism, mis teeb oma maagiat, puhastades Sind toksilistest vibratsioonitest. SammalAhhaat on energiarikas kristall, mis on tuntud kui tervise, rikkuse ja imelise enesehinnangu tõstmise poolest. Sulle, kes Sa tunned end seisakus, võib SammalAhhaat aidata leida inspiratsiooni uute ideede sünniks, tuues esile Sinu loovuse. Ta on kristall, mis pakatab kõrgemast enesehinnangust ja julgusest, töötades selle nimel, et viia Sinu vaim ja keha tasakaalu, kergitades loori tumedatelt tunnetelt ning tuues küllust, kasvatades Sinu sisemist jõudu. Südametšakraga toetajana aitab SammalAhhaat Sul ära tunda neid, kellega Sul on või siis saaks olema maagiline suhe. Teda ei kutsuta uute alguste kristalliks mitte ilmaasjata.

  TIIGRISILM

  TIIGRISILM pakub kaitset, toob esile Su tugevused ning teeb Sind julgemaks. Tiigrisilm on toeks negatiivse energia puhastamisel ja enesehinnangu tõstmisel. Tiigrisilma eesmärk on ühenduse loomine kahe madalama tšakraga. Need kaks tšakrat (juurtšakra ja sakraaltšakra) aitavad Sul end maandada ning äratada Sinus võitleja hinge.

  GRANAAT

  Tumepunaselt läikiv GRANAAT on ürgse tule, kõrge loovuse, vaimu ja armastuse kivi. Granaat on olnud pikka aega armastatud nii keskaegsete juveliiride, kuningaperede kui ka iidsete tsivilisatsioonide poolt. Vanade piiblitekstide kohaselt andis Noa laevale ainsa valguse just Granaat, mis tähendab, et see sädelev veripunane kivi on pikka aega olnud lootusesära, elumärk ja suunav valgus ka kõige meeleheitlikumatel aegadel, pimeduses. See hinnaline kivi on tuntud kui loovuse ja armastuse kristall. Granaat taastab ja toetab Sinu enesekindlust, seksuaalset energiat ning lubab Sul olla siiras. Pühendumise kristallina tuntud Granaat on imeline pärl Sulle, kui otsid toetust suhetes. Granaat teeb koostööd maandava juurtšakraga, et hoida Sind turvaliselt ja kindlalt jalad maas. Nii on vähem tõenäoline, et libised eneses kahtlemisse ja armukadedusse ning kõigesse, mis võib takistada Sul oma kallimaga sügavamat sidet luua. Granaadist Mala ei ole ainult positiivse energiaga laetud kaunis ehe, see on kivi, mis sümboliseerib elu ennast. Meditatiivse tulena põleb ja väreleb Granaat ühtlaselt ka kõige külmematel öödel ning kõige ägedamate tuultega. Ta on kivi, mis kutsub Sind veidi sügavamale sukelduma ja avastama armastuse väljendusi, mis on juba Sinu südamesse peidetud. Granaat on tulvil külluslikku elujõudu, nii et Sulle, kes Sa tunned end eksinud ja nõrgana, sütitab Granaadi Mala Sinu leegi uuesti.

  MÄEKRISTALL

  MÄEKRISTALLi peetakse meistertervendajaks, millel on tasakaalustavad ning energiavõimendavad omadused. Ta on üks tähtsamaid kroontšakra kristalle ning imeline abiline seisva energia taas liikumisse suunamiseks. Mäekristall on vaimse ja emotsionaalse selguse toojaks ning hea abiline keskendumisel. Ta töötab mitmemõõtmelistel tasandil. Mäekristalli peetakse hinge sügavpuhastajaks. Öeldakse, et see näitab ja ravib füüsilise keha ja/või aura ummistusi või nõrkusi.

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. Usaldus. Energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Uute alguste MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse