• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Külluse MALA-palvehelmed

  Külluse MALA-palvehelmed

  “Selle Mala toel olen iseenda õnn ja tervitan tohutut küllust. Iga päev.”

  Külluse MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 kristalli helmest. Malasse on end sõlminud:

  • Rõõmu kristall PITSAHHAAT
  • Tervendav kristall Roheline JAAD 
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud Mala Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Külluse MALA-palvehelmed:

  PITSAHHAAT

  PITSAHHAAT on särav ja rõõmus kristall, mis on täis rõõmsameelsusega ning teab kuidas Sinu tuju tõsta. Tõelise päikesepõimiku tšakra kristallina on PitsAhhaat mõeldud tasakaalu loomiseks ning rõõmu leidmiseks. Kui vajad abi emotsionaalse valu leevendamiseks on PitsAhhaat just see õige kristall Sinu jaoks. Kuna PitsAhhaati kaevandatakse põhiliselt Mehhikos siis võid kindel olla, et tal on alati fiesta vaim sees. See on kivi, mis ütleb – jäta kõik oma mured sinna paika ning tule parem tantsima. 

  Roheline JAAD

  Roheline JAAD on tervendav kristall, mis suudab ühe pilguga rahustada kõike ja kõiki. Emakese looduse värvi roheline Jaad ehk Nefriit on nagu taim, kes toitub päikesevalgusest, et anda Sulle positiivseid tervise ja rikkuse vibratsioone, et saaksid õide puhkeda. Teda seostatakse ka Feng Sui vooluga, et kanda tasakaalu ja harmooniat läbi Sinu elu ning ta hoiab Sind maandatud, mitte ainult meele tasandil vaid ka füüsilises kehas. Rohelise Jaadi omamine südame lähedal sillutab tee külluse voolamiseks. Ta meelitab heaolu sinna, kus seda täpselt vajad, aidates luua elu, kus Sinu vajadused on kaunilt täidetud. Jaad ulatab Sulle käe, aidates näha omaenda loodud piiranguid. Kui raputad maha end mitte teenivad mustrid, leiad võimalus elada oma täis potensiaalil, saavutades kõik, mida soovida oskad. 

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. Usaldus. Energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Külluse MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse