• ALATI TASUTA TARNE

 • Oma tõe MALA-palvehelmed

  Oma tõe MALA-palvehelmed

  148 

  “Selle Mala toel leian julguse elada oma TÕES”

  Oma tõe MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 kristalli helmest. Malasse on end sõlminud:

  • Emotsionaalse selgus kivi AKVAMARIIN
  • Intuitsiooni ja südamekivi AMASONIIT
  • Ookeani ja päikese sära kristall LARIMAR
  • Külluse ka kaitsekivi PÜRIIT
  • Guruks on samuti PÜRIIT
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud Mala Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Laost otsas

  Kirjeldus

  Oma tõe MALA-palvehelmed:

  AKVAMARIIN

  AKVAMARIINi tähendus on emotsionaalne selgus. Akvamariin on ookean, mis on muutunud veest kiviks, kaotamata oma sädelevaid merevärve, rahustavat olemust ega ka raviomadusi. Arvestades, et inimkeha koosneb seitsmekümnest protsendist veest, pole ehk üllatav, et see ookeani särav kristall meie kätte on usaldatud. Akvamariin täidab Sind elueliksiiriga, peseb ära jääkmürgisuse ja hoiab Sind puhtana ja alati valmis laskma voolul end kanda kõikjale, kuhu vajame. Akvamariini nimetatakse ka julguse kiviks, avaldades austust Sinu sisemisele jõule ja  vastupidavusele. Tal on võime aidata astuda varjust välja valgusesse. Igasugune suhtlusvorm, mis tekitab Sinus hirmu – olgu see siis avalik esinemine või lihtsalt oma vajaduste väljendamine sõpradele ja perele, Akvamariin töötab kurgutšakraga, et hoida Sinu hääl ühtlasena ja tuua hinge jõudu. On viimane aeg ülekoormus maha pesta, et saaksid astuda selge peaga suhtlemisse ja alustada elus asju, mida soovid.

  AMASONIIT

  AMASONIIT on lõpmatu intuitsiooni ja südamekivi, mis sobib hästi enese austamise, usalduse ja aususe tekitamiseks. Ta on lootuse kivi. Tänu oma sügavale tervendavale energiale ja rahustavale mõjule, ravib Amasoniit, nii kehas kui vaimus,kõik haavad. Ta kohandub oma kandjaga, luues tõde, au. Kui tunned end ärevana, tajud peagi Amasoniiti kandes, et traumad sinu sees leebuvad ning, et armastuse ja mõistmise väljendamine polegi enam nii raske. Amasoniit harutab Sind lahti kõige kaunimatel viisidel ja täidab Sind tervendavate omadustega, mida vajad, et elada väljaspool hirmu piire.

  LARIMAR

  LARIMAR on siin, et Sinu hinge rahustada. Ta kannab endas nii sinise ookeani kui ka päikese sära energiat. Larimarit armastatakse tema tasakaalu ja rahunemisvõime pärast kuid ta ühendab Sind ka jumaliku naiseliku energiaga. Larimar on haruldane pärl ja nagu hällilaul Sulle, kui tunned end selles maailmas sageli ülekoormatuna. Selle kauni kristalli toel leiad tee kuidas leevendada oma tujukust ja hoida mürgised või saboteerivad mõtted kindlalt vaos. Larimar on täis puhastavat energiat. Ta eemaldab ummistusi füüsilises, emotsionaalses kui ka Sinu vaimses kehas. Ülemiste tšakrate kristallina on Larimar unikaalne. Ta lahustab blokeeringuid Sinu kurgutšakras, mis viib selgema ja kaastundlikuma suhtlemiseni. Samuti aitab Larimar tervendada Sinu südant, kutsudes oma kandjat usaldama ning hirmuvabalt armastama. Larimaril on ka vaimne pool ning ta töötab ka Sinu kroontšakraga, hoides Sind ühenduses Universumiga. Larimar näib küll õrn kristall, kuid temas on suur jumaliku naiseliku ja julguse energia. Ta lahustab foobiad ja hirmud ning aitab Sul luua selge energia liini südamest kuni kroontšakran, mis tähendab, et saad toetatuna õppida usaldama oma intuitsiooni ning kujundama oma otsuseid, mõtteid ja arvamusi oma tõelise olemuse põhjal.

  PÜRIIT

  Kõik, mis sätendab, ei ole kuld, nagu tõestab Püriidi võimas energia. Teda kutsutakse ka Kassikullaks. Püriidil on jõud, mis tagab Sulle külluse, täidab Sind soojuse ja valgusega ning hoiab Sinu keha, vaimu ja hinge kaitstuna. Püriit on puhas kuld kehale, vaimule ja hingele. Ta on rikas toitvate energiate poolest, mis võivad voolata läbi rakkude, tuues endaga kaasa kõik universumi puhastavaid jõude. Seistes silmitsi väljakutsetega, toetab Püriit Sinu julguse vaimu. Ta aitab Sul näha ka piiridest kaugemale. Püriit on ideaalne abivahend äritegevuses, kuna ühendab Sinu vaistuga ka visaduse ja praktilisuse.

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. Usaldus. Energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Oma tõe MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse