• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Naiselikkuse toetuse MALA-palvehelmed

  Naiselikkuse toetuse MALA-palvehelmed

  108 

  Naine, kes oskab kasutata oma naiselikkust, kiirgab särast ja enesekindlusest. Tema ees avanevad armastavad suheted ja lõputu inspiratsiooni.

  Naiselikkuse toetus MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 kristalli helmest. Malasse on end sõlminud:

  • Naiste kristall KARNEOOL
  • GURUKS on samuti KARNEOOL
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis

  PS! pildil olev käevõru ei kuulu Mala hinna sisse. Selle võid juurde soetada SIIT

  Kui antud Mala Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  1 laos

  Kirjeldus

  Naiselikkuse toetus MALA-palvehelmed:

  • KARNEOOL aidab tõsta energiat, tugevdada enesekindlust ja äratada kogu Sinu sakraaltšakrasse peidetud kirge, särtsu ja loovuse. Punane Karneool hõõgub oma tulise jõu ja sügava sensuaalsusega. Ta on siin, et aidata keskenduda meelele ning totada Sul olla „kohal”. Karneool on tuntud mängulise ja võimsa sakraaltšakra avamise poolest. Samuti aidab ta tõsta Sinus olevat soojust ja seda läbi keha suunata, suurendades energia taset ning tõstes Sinu loomingulisi vibratsioone.
  • Sakraaltšakra on Sinu naudingu- ja mängukeskus. See on koht, kus asub suur osa Sinu seksuaalenergiast ning kus asub Sinu loovuse ja lapseliku enesetunde kodu. See on tšakra, mis on seotud Sinu füüsiliste viljakuse probleemidega ning Sinu rõõmu ja õnnega. Tasakaalus sakraaltšakraga pääsed ligi oma sisemisele lapsele, Sa oled loov ja mänguline ning tunned end mugavalt oma seksuaalsusega. Tasakaalustamata sakraaltšakra tunnused võivad olla liig tundlikkus, kontrilluvus, endasse tõmbumine, madal või üliaktiivne libiido ning võimetus lahti lasta ja rõõmu tunda. Kristallid, mis sobivad sakraaltšakrale, on pehmelt soojendavad ning neil on naiselik või lõbus maise energiaga. Kõik sakraaltšakrat toetavad abilised leiad SIIT

  PS! pildil olev käevõru ei kuulu Mala hinna sisse. Selle võid juurde soetada SIIT

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. Usaldus. Energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Naiselikkuse toetus MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse

  Sulle võib meeldida ka…