• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Oma tõe MALA-palvehelmed

  Oma tõe MALA-palvehelmed

  “Selle Mala toel leian ma oma tõe ning julguse seda ka kõva häälega maailmale kuulutada”

  Oma tõe MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 kristalli helmest. Malasse on end sõlminud:

  • Sinine LIIVAKIVI ehk sünteetiline päikesekivi
  • Tasakaalu kristall oranž KALTSEDON
  • Tõe kristall TÜRKIIS
  • Vaimne kristall SUGILIIT
  • GURUKS on värvitud Hauliidist BUDDHA
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maka hiljem võimalus.

  Kui antud Mala Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Oma tõe MALA-palvehelmed:

  • Sinine LIIVAKIVI on inimese poolt loodud sünteetiline kivi, millel on eriliselt särav ja sätendav välimus. Eriti kui sellega päikese kätte minna. Kuna antud kivi on mehhaaniliselt töödeldud, ei saa sellele enam omistada väga suuri energeetilisi omadusi. Mõned usuvad, et Liivakivi aitab kaasa soovide täitumisele. Mine tea, äkki ongi nii. Minul meeldib teda aga lihtsalt vaadata ja temaga päikese käes sädeleda. Vähemalt meele teeb rõõmsaks.
  • KALTSEDON on esmatuntud võime poolest aidata Su sõnadel ja vestlustel voolata. Ta on maandus- ja tasakaalukivi, mis toetab keha ja vaimu harmooniat. Kaltsedon on tuntud ka negatiivsete energiate eemaldamise ning Sinu maailma (nii sise- kui välismaailma) helgemaks muutmise poolest. Ta rahustab suuri emotsionaalseid mustreid, vihapurskeid, pettumust, ärevust ja kasvavat paanikat. Eemaldades neist emotsioonidest segaduse ja sudu, võid Sa vabamalt hingata ning suhtuda totaalse rahuga kõigesse, mis Sul elus ette võib tulla.
  • TÜRKIISiga sukeldud otse pehmesse taevasinisesse vette ja tema puhastavasse rahulikku energiasse. See kaunis sinakasroheline kristall kubiseb kõigist ookeani varjunditest, ühendudes kurgutšakraga, et saaksid rääkida oma tõtt. Looduslike varjunditeg on see püha kivi siin, et tuua täiendavat vaimset puhastust. Sinine on värv, mis rahustab hinge, mis tuletab meelde veevoolu, maa puhastavat energiat ja energiatulva, mis võib tulla sügavalt Sinu seest. Türkiis on üks ajaloo vanimaid ravikive. See on kivi, mis toob õnne, ravib vanu haavu ja koob Sinu maailma rohkem elujaatavust. Türkiis on pehme ja õrn tõeotsija. See kutsub Sind sukelduma pinna alla ja aru saama, mis Sinu jaoks töötab ja mis mitte.
  • SUGILIIT on haruldane kalliskivi ning tema tähendus on vaimne armastus ja kasvamine. Teda peetakse moodsa aja armastuse kiviks, kuna ta räägib vähem romantikast ja rohkem suurema maailmapildi omaksvõtmisest ning vaimsele armastusele pühendumisest. Kroontšakra kristallina on Sugiliit seotud Sinu vaimse kasvuga ning teeb kõik endast oleneva, et seda teed Sinu jaoks kergemaks teha.  Ta on kivi, mis ühendab keha vaimuga. Sugiliit tasakaalustab närvisüsteemi, rahustab meeli ja aitab Sul füüsiliselt lahti lasta hirmudest ja pingetest, mis võivad kaasa tuua mis tahes kroonilisi haigusi. Sugiliit on jumalik unistamise kristall.
  • Buddha, kes on tarkuse ja valgustaja ürgne vorm. Buddhale on omane piiritu kaastunne ja muutumatuna püsiv õnnetunne. Lase sel tundel ka ennast juhatada ning koos leiate tee kõrgema Mina seisusesse, kus kõik on võimalik.

   

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. Usaldus. Energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Oma tõe MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse