• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Sisemise tarkuse käevõru

  Sisemise tarkuse käevõru

  24 

  “Selle käevõru toel õpin kasutama oma sisemist tarkust, et teha just enda jaoks õiged otsused.”

  Sisemise tarkuse käevõrus osalesid:

  • Hinge ja vaimu tervendaja kristall lilla AVENTURIIN
  • Hinge valgustaja RUTIILKVARTS
  • Loovuse ja armastuse kristall GRANAAT
  • Pehme armastuse kristall roosa OPAAL
  • Pärlite suurused 6-8mm
  • Käevõru jõuab Sinuni ilusas kinkekotis

  PS! pildil olev Mala ei kuulu käevõru hinna sisse. Selle võid juurde soetada SIIT

  Kui antud käevõru Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu oma. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Sisemise tarkuse käevõru:

  Lilla AVENTURIIN

  • Lilla AVENTURIIN on üks paljudest Aventuriini perekonnas saadaolevatest värvitoonidest. Lilla Aventuriin on spetsialiseerunud hinge ja vaimu tervendavatele aspektidele. Ta on tark ja vaimne kristall, mis toetab Sind, kui Sinu usk on kõikuma löönud. Tänapäeva maailmas võib seda juhtuda meie kõigiga. Lilla Aventuriin aitab Sul püsti seista ja hoida kinni usust isegi siis, kui tunned end maailma poolt petetuna. Lilla Aventuriin sobib suurepäraselt igasuguse energia tasakaalustamiseks. Lisaks hajutab Aventuriin negatiivset energiat ja olukordi muutes need omakorda positiivseteks. Ta on suurepärane kivi igale tervendajatele, näiteks õdedele, arstidele, Reiki ravitsejatele jne. Ta mitte ainult ei aita tasakaalustada ja ravida haigeid, vaid aitab ka kaitsta tervendajat ja teda tasakaalus hoida. Lilla Aventuriin aitab Sul kasutada oma sisemist tarkust ja teha just Sinu jaoks õigeid otsuseid.

  RUTIILKVARTS

  • RUTIILKVARTS on hinge valgustaja. Kuldse värvi ja taevase võimendiga särav kristall tekitab hämmastavaid vibratsioone, mis aitavad Sul enda sees oleva maagiaga tuttavaks saada. Need, kes tunnevad end masenduses, ärevuses ja hirmus, avastavad ühtäkki, et selle tervendava kristalli abil suudavad nad läbi elu veidi leebemalt minna.

  GRANAAT

  • Tumepunaselt läikiv GRANAAT erutab pea igaüht. See hinnaline kivi on tuntud kui loovuse ja armastuse kristall. Granaat taastab ja toetab Sinu enesekindlust, seksuaalset energiat ning lubab Sul olla siiras. Pühendumise kristallina tuntud Granaat on imeline pärl Sulle, kui otsid toetust suhetes. Granaat lahustab negatiivseid energiaid ning teeb koostööd maandava juurtšakraga, et hoida sind turvaliselt ja kindlalt jalad maas. Nii on vähem tõenäoline, et libised eneses kahtlemise ja armukadedusse ning kõigesse, mis võib takistada Sul oma kallimaga sügavamat sidet luua.

  Roosa OPAAL

  • Roosa OPAAL on pärl, mis särab kõige pehmemates varjundites ning armastuses. Ta teab kuidas kaevuda sügavustesse, et tuua esile kaastunnet ja naudinguid, ning süvendab Sinu suhet iseenda ja Sind ümbritsevate inimestega. See unistav pärl kutsub Sind kastist väljas mõtlema, uudishimule ja mängulisusele ning tõukab Sind kõige pehmematel viisidel oma südant lahti harutama. Roosa Opaal tugevdab ka Sinu meelt ja aidab ületada sundmõtted. Südametšakra tervendajana õpetab Roosa Opaal Sind hirmudeta armastama & usaldama ning tuletab meelde, et oled kõike seda väärt!

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  PS! pildil olev Mala ei kuulu käevõru hinna sisse. Selle võid juurde soetada SIIT 

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.

  Sisemise tarkuse käevõru looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse 

  Sulle võib meeldida ka…