• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Kurgutšakrat toetav Mandala

  Kurgutšakrat toetav Mandala

  108 

  “Selle Mandalaga loon taotluse, et mu hääl on kooskõlas minu südamega, olles seda tehes hoitud ja kaitstud”

  Kurgutšakrat toetav Mandala. MALA-palvehelmed on loodud 54 helmest. Kee on pikendatav. GURUKS on helmestikandis Mandlala. Malasse on end sõlminu:

  • LASURIIT
  • kuldne klaaspärl
  • Seljale langevad veel mõned Lasuriidid + Püriidist INGEL, Su seljatagust valvama.
  • Guruks on helmestikandis vildile loodud Mandala, mille südamikuks on LASURIIT
  • Lisaks on Mandalas kasutatud vaid kvaliteetseid klaaspärleid.
  • Mandala MALA jõuab Sinuni imeilusas südamega kinkekarbis.

  Sõna “mandala“ tuleb sanskriti keelest tähendades “ringi“. Mandalad kujutavad idamaade kultuuriruumis kõiksuse olemist ja Universumit. Nende loomine on meditatsioon, mis mõjub nii mentaalses kui ka emotsionaalses plaanis tasakaalustavalt ja tervendavalt. Antud Mandala südamikuks on poolvääriskivi, mis peidab endas erinevaid energiaid ja vibratsioone, mis omakorda kanduvad ja mõjutavad ehte kandjat.

   

  1 laos

  Kirjeldus

  Kurgutšakrat toetav Mandala:

  • LASURIIT aitab Sul süvendada oma intuitsiooni ja nautida kõiki vaimseid praktikaid, mida jumaldate. Ta hoiab sinu eneseväljenduse siira, kindla. Toob esile Sinu audentse hääl, millega soovid maailmaga suhelda. Lasuriit on suurepärane kristall Sinu enda hinge joondamiseks. See sädelev kuninglik sinine pärl jagab oma värvi Sixtuse kabeli lagedega, tuletades meile meelde meie endi loomupärast ilu ja elamise mõnu. Lasuriidiga saad avada kurgutšakra ja luua ühenduse oma sisemise tarkusega – tagades, et Sinu hääl tuleneb südamest. 
  • PÜRIIT. Kõik, mis sätendab, ei ole kuld, nagu tõestab Püriidi võimas energia. Teda kutsutaskase ka Kassikullaks. Püriidil on jõud, mis tagab Sulle külluse, täidab Sind soojuse ja valgusega ning hoiab Sinu keha, vaimu ja hinge kaitstuna. Püriit on puhas kuld kehale, vaimule ja hingele. Ta on rikas toitvate energiate poolest, mis võivad voolata läbi rakkude, tuues endaga kaasa kõik universumi puhastavaid jõude. Seistes silmitsi väljakutsetega, toetab Püriit Sinu julguse vaimu. Ta aitab Sul näha ka piiridest kaugemale. Püriit on ideaalne abivahend äritegevuses, kuna ühendab Sinu vaistuga ka visaduse ja praktilisuse.
  • Viies tšakra on kurgutšakra – kust saavad kuuldavaks Sinu hääl ja tõde. Siit leiad oma väljendusoskuse ja suhtlemise viisil, mis on kooskõlas Sinu tõega ning kus asub Sinu „tahte vägi“. Tema sõnumiks on „Allutan oma isiklik tahe Looja tahtele“. Kurgutšakra asub kaelal ja on seotud sinise värviga. Kurgutšakra tegeleb artikulatsiooni ja kommunikatsiooniga ning aitab Sul kõva häälega välja öelda oma vajadused ning Sinule olulisi piirid. Avatud kurgutšakra aitab Sul elada oma tõe valguses. See tšakra on seotud ka füüsiliste probleemidega, mis on seotud kurguga, samuti põsekoopa- ja kilpnäärmeprobleemidega.

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Kurgutšakrat toetav Mandala looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse