• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Kaitse MALA-palvehelmed

  Kaitse MALA-palvehelmed

  “Selle Malaga asetan endale ümber kaitsemantli ja taastan endas jõu, et maailmale ausalt otsa vaadata”

  Kaitse MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Haruldane EEBENIPUU
  • Kaitsekivi TURMALIIN
  • Guruks on tasakaalu kristall SUITSKVARTS
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Kaitse MALA-palvehelmed:

  EEBENIPUU

  Eebenipuu on lehtpuude perekond eebenipuuliste sugukonnast. Suurem osa liikidest kasvab troopilistel aladel. Eebenipuu puit on kõva, raske ja tihe. Selle värvus ulatub tumepruunist mustani. Eebenipuu puit on raskesti töödeldav, millest valmistatakse mööblit, muusikariistu ja suveniire. Nende puude kasv on väga aeglane, üleraie tõttu ei jõua nad ka suureks kasvada ja jämedaid tüvesid on raske leida. Juba ajalooliselt on suur populaarsus ja nõudlus eebenipuidu järele teinud selle puidu kättesaadavuse väga haruldaseks. Vanas Indias usuti, et eebenipuit neutraliseerib mürke, mistõttu kasutati seda jooginõude valmistamiseks.

  TURMALIIN

  TURMALIIN on mure mõtete tühistamiseks, mis Sind öösel üleval hoiavad. Ta on üks suuremaid ja võimsamaid kaitsekive. Turmaliin toob Sinu ellu tagasi positiivse vaatenurga. Kuigi must värv võib tunduda just süngete mõte jaoks, on Turmaliini kristallidel hoopis teist masti jõud. See graatsiline läikiv kristall teeb ületunde ihukaitsjana, hoides Sind peas keerlevate mõttemustrite keerisest eemal. Must turmaliin on üks maailma suurepärasemaid maanduskive, mis töötab tšakrate joondamiseks ning hoiab Sind tervikliku ja täisväärtuslikuna. Nagu paljud tumedad poolvääriskivid, on ka musta turmaliin tõhus negatiivse energia puhastaja, imades endasse pimeduse, positiivseid vibratsioone kahjustamata. Teadmine, et Sul on musta Turmaliini kristalli kaitsev jõud, annab Sulle enesekindluse, julgustades kasutama Sinu oma häält, olema kõrges vibratsioonis ja tugev. Naha lähedus on kalliskivide puhul väga oluline nende raviomadustest maksimumi võtmine.

  SUITSKVARTS

  SUITSKVARTSi põhilisteks märksõnadeks on võõrutus ja tasakaal. Suitskvarts on nagu müstilise maailma mõistatuslik naudingut, kuid selle tõeline tugevus peitub võimsas maanduses. Suitskvarts on alati valmis lahustama Sinu teel purjetava negatiivsuse. Ta on ankur tormi vastu. Ta on nagu maagia multivitamiin Sinu hingele, olles detoksi toetaja, positiivse energia võimendaja ning juurtšakra talisman. Kui Sa tunned, et elad pidevalt tormipilve all, on SuitsKvarts just õige kristall muutmaks need meeleheitlikud paduvihmad puhastavateks vihmadeks. Ta kutsub kuuvalgust täitma Sind särava energiaga ning toob Sinuni sisemise teadmise, et Sinuga on tegelikult kõik korras.

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Kaitse MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse