• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Puhta & valge alguse MALA-palvehelmed

  Puhta & valge alguse MALA-palvehelmed

  98 

  Puhta & valge alguse MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Lõõgastav MAGNESIIT
  • Guruks on Tiibeti nikerdustega PUIT
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära.  Läbi oma südame.

  Laost otsas

  Kirjeldus

  Puhta & valge alguse MALA-palvehelmed:

  • MAGNESIIT on imeline kivi, millel on ülim armastuse & rahu energia, mis teeb temast võimsa abivahendi meditatsioonis. Magnesiidi rahustav ja lõõgastav vibratsioon lasevad Su meelel vaikseks jääda ja kuulata, mida Su süda üritab Sulle öelda. Kui otsid oma ellu muutusi, aitavad Magnesiidi vibratsioonid Sinu nõrkused hoopis tugevusteks muuta. See on tugev kivi, mis aitab Sul vallandada oma loovust ja kujutlusvõimet. Magnesiit aitab Sul kohandada oma elu just oma soovide ja vajadustele vastavusse. Samuti tuletab Sulle meelde, et ainuke samm enesekindluse ja enesehinnangu parandamiseks, on ikkagi enesearmastus. Magnesiit julgustab Sul olema ausam iseenda ja teiste vastu. Ta paneb Sind mõistma, et olles iseenda parima versioon, on Sul teed avatud saavutamaks edu, rahu, armastust & õnne. Magnesiit aitab kaasa kroontšakra avanemisele. Samuti toetab armastust läbi südame. Magnesiit aitab pinnale tuua kõik enesepettuse vormid ning ära tunda teadvustamata mõtteid ja tundeid, läbi mille hakkad elu positiivsemalt nägema. Magnesiit mõjub rahustavalt kõikidegele emotsioonidele, mis omakorda aitab ja toetab üle saada ärritusest ja sallimatusest.

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud
  Puhta & valge alguse MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse

  Sulle võib meeldida ka…