• ALATI TASUTA TARNE

 • Vaimse kasvamise MALA-palvehelmed

  Vaimse kasvamise MALA-palvehelmed

  “Selle Mala toel julgen turvaliselt kasvada oma enda vaimus ja kehas “

  Vaimse kasvamise MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Kaitsekivi TIIGRISILM
  • Vaimne kristall SUGILIIT
  • Guruks on tasakaalu kristall SUITSKVARTS
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maka hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära.  Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Vaimse kasvamise MALA-palvehelmed:

  TIIGRISILM

  TIIGRISILM pakub kaitset, toob esile Su tugevused ning teeb Sind julgemaks. Tiigrisilm on toeks negatiivse energia puhastamisel ja enesehinnangu tõstmisel. Tiigrisilma eesmärk on ühenduse loomine kahe madalama tšakraga. Need kaks tšakrat (juurtšakra ja sakraaltšakra) aitavad Sul end maandada ning äratada Sinus võitleja hinge.

  SUGILIIT

  SUGILIIT on haruldane kalliskivi ning tema tähendus on vaimne armastus ja kasvamine. Teda peetakse moodsa aja armastuse kiviks, kuna ta räägib vähem romantikast ja rohkem suurema maailmapildi omaksvõtmisest ning vaimsele armastusele pühendumisest. Kroontšakra kristallina on Sugiliit seotud Sinu vaimse kasvuga ning teeb kõik endast oleneva, et seda teed Sinu jaoks kergemaks teha. Alates valude eemaldamisest, mis blokeerivad südametšakrat, kuni julgustades ühenduse loomist oma sisemise tarkusega kolmanda silma tšakra kaudu ning saatma valgust ja armastust ka läbi kroontšakra. Ta on kivi, mis ühendab keha vaimuga. Sugiliit tasakaalustab närvisüsteemi, rahustab meeli ja aitab Sul füüsiliselt lahti lasta hirmudest ja pingetest, mis võivad kaasa tuua mis tahes kroonilisi haigusi. Sugiliit on jumalik unistamise kristall.

  SUITSKVARTS

  SUITSKVARTSi põhilisteks märksõnadeks on võõrutus ja tasakaal. Suitskvarts on nagu müstilise maailma mõistatuslik naudingut, kuid selle tõeline tugevus peitub võimsas maanduses. Suitskvarts on alati valmis lahustama Sinu teel purjetava negatiivsuse. Ta on ankur tormi vastu. Ta on nagu maagia multivitamiin Sinu hingele, olles detoksi toetaja, positiivse energia võimendaja ning juurtšakra talisman. Kui Sa tunned, et elad pidevalt tormipilve all, on SuitsKvarts just õige kristall muutmaks need meeleheitlikud paduvihmad puhastavateks vihmadeks. Ta kutsub kuuvalgust täitma Sind särava energiaga ning toob Sinuni sisemise teadmise, et Sinuga on tegelikult kõik korras.

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära.  Läbi oma südame.

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud
  Vaimse kasvamise MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse