• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Hinge valgustaja MALA-palvehelmed

  Hinge valgustaja MALA-palvehelmed

  108 

  “Selle Malaga ootab mind iga päev, kuskil nurgake soojust.”

  Hinge valgustaja MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Hinge valgustaja RUTIILKVARTS
  • Meistertervendaja MÄEKRISTALL
  • Guruks on sensuaalsuse kristall KARNEOOL
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Soovi korral loe BLOGIst Mis on Mala?” 

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära.  Läbi oma südame.

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Laost otsas

  Kirjeldus

  Hinge valgustaja MALA-palvehelmed:

  • RUTIILKVARTS on hinge valgustaja. Eri värvides, taevase säraga kristall võib tekitada hämmastavaid vibratsioone, mis aitavad Sul avada kogu maagia oma seest. Need, kes tunnevad end masendunud, ärevad ja tunnevad hirmu kõige ees, avastavad, RutiilKvartsi kandes, end ühtäkki elu kergemalt võtmas. See särav kristall juhatab Sulle teed soojematesse päevadesse, aitab jõuda probleemi juure juurde, ning need mürgised energiad, mis Sind tagasi hoiavad, enda seest välja kaevata. Ta on kõigi tšakrate ühendaja inimkehas ja kristall, mis ühendab kogu Sinu olemuse jumalikuga. Paljud ravitsejad soovitavad Rutiilkvartsi neile, kes kogevad kurbust ja võitlevad depressiooniga. See on nagu päästerõngas, mis töötab aktiivselt Sinu auravälja tumedast energiast vabastamiseks. Rutiilkvarts kaitseb Sind ka uute ohtude ja väljakutsete eel. Tal on omadus käivitada Sinus ellujäämisinstinktid ning söödab Sulle ette alati põhjuse jätkata, ükskõik kui keeruliseks asjad ka ei läheks. Ta tuletab Sulle meelde, et alati on mille nimel võidelda. Väga erinevate tervendavate omadustega Rutiilkvarts seab esikohale sinu vaimse heaolu ja julgustab Sind võitlema oma õnne eest. Rutiilkvarts aitab Sul oma elu analüüsida ja leppida asjadega, mida Sa niikuinii muuta ei saa. Selle kristalli energia julgustab Sind endasse vaatama ja oma elu eest vastutust võtma. See aitab Sul mõista oma potensiaali ja suunata Sind eneseavastamise teele.
  • MÄEKRISTALLi peetakse meistertervendajaks, millel on tasakaalustavad ning energiavõimendavad omadused. Ta on üks tähtsamaid kroontšakra kristalle ning imeline abiline seisva energia taas liikumisse suunamiseks. Mäekristall on vaimse ja emotsionaalse selguse toojaks ning hea abiline keskendumisel. Ta töötab mitmemõõtmelistel tasandil. Mäekristalli peetakse hinge sügavpuhastajaks. Öeldakse, et see näitab ja ravib füüsilise keha ja/või aura ummistusi või nõrkusi.

  GURU

  • KARNEOOL aitab tõsta energiat, tugevdada enesekindlust ja äratada kogu Sinu sakraaltšakrasse peidetud kirge, särtsu ja loovuse. Punane Karneool hõõgub oma tulise jõu ja sügava sensuaalsusega. Ta on siin, et aidata keskenduda meelele ning totada Sul olla „kohal”. Karneool on tuntud mängulise ja võimsa sakraaltšakra avamise poolest. Samuti aidab ta tõsta Sinus olevat soojust ja seda läbi keha suunata, suurendades energia taset ning tõstes Sinu loomingulisi vibratsioone.

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud
  Hinge valgustaja MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse