• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Südame avamise MALA-palvehelmed

  Südame avamise MALA-palvehelmed

  1. “Selle Mala toel luban endal turvaliselt langetada müürid, mis olen ehitanud oma südame kaitseks. Avan südame ja näen oma südamerikkust ja küllust”

  Südame avamise MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Armastuse ja kõrgeimate vibratsioonide kristall PRENIIT
  • Intuitsiooni ja südamekivi AMASONIIT
  • Tervendav kristall JAAD
  • Taskaalustav KIRSIJASPIS
  • Armastuse kristall roheline GRANAAT
  • Guruks on külluse ka kaitsekivi PÜRIIT
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maka hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära.  Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Südame avamise MALA-palvehelmed:

  PRENIIT

  PRENIIT armastuse ja kõrgeimate vibratsioonide kristall. Ühendades südametšakraga ja päikesepõimiku – selline ühendus on vajalik, et hoida Sinu armastuse ruum ühenduses Sinu naudingutega. Prehnite on puhas maagia ja aitab Sul oma isiklikke unistusi prioriteedina esile tõsta.

  AMASONIIT

  AMASONIIT on lõpmatu intuitsiooni ja südamekivi, mis sobib hästi enese austamise, usalduse ja aususe tekitamiseks. Ta on lootuse kivi. Tänu oma sügavale tervendavale energiale ja rahustavale mõjule, ravib Amasoniit, nii kehas kui vaimus,kõik haavad. Ta kohandub oma kandjaga, luues tõde, au. Kui tunned end ärevana, tajud peagi Amasoniiti kandes, et traumad sinu sees leebuvad ning, et armastuse ja mõistmise väljendamine polegi enam nii raske. Amasoniit harutab Sind lahti kõige kaunimatel viisidel ja täidab Sind tervendavate omadustega, mida vajad, et elada väljaspool hirmu piire.

  Roheline JAAD

  Roheline JAAD on tervendav kristall, mis suudab ühe pilguga rahustada kõike ja kõiki. Emakese looduse värvi roheline Jaad ehk Nefriit on nagu taim, kes toitub päikesevalgusest, et anda Sulle positiivseid tervise ja rikkuse vibratsioone, et saaksid õide puhkeda. Teda seostatakse ka Feng Sui vooluga, et kanda tasakaalu ja harmooniat läbi Sinu elu ning ta hoiab Sind maandatud, mitte ainult meele tasandil vaid ka füüsilises kehas.
  Rohelise Jaadi omamine südame lähedal sillutab tee külluse voolamiseks. Ta meelitab heaolu sinna, kus seda täpselt vajad, aidates luua elu, kus Sinu vajadused on kaunilt täidetud. Jaad ulatab Sulle käe, aidates näha omaenda loodud piiranguid. Kui raputad maha end mitte teenivad mustrid, leiad võimalus elada oma täis potensiaalil, saavutades kõik, mida soovida oskad.

  PÜRIIT

  PÜRIIT. Kõik, mis sätendab, ei ole kuld, nagu tõestab Püriidi võimas energia. Teda kutsutaskase ka Kassikullaks. Püriidil on jõud, mis tagab Sulle külluse, täidab Sind soojuse ja valgusega ning hoiab Sinu keha, vaimu ja hinge kaitstuna. Püriit on puhas kuld kehale, vaimule ja hingele. Ta on rikas toitvate energiate poolest, mis võivad voolata läbi rakkude, tuues endaga kaasa kõik universumi puhastavaid jõude. Seistes silmitsi väljakutsetega, toetab Püriit Sinu julguse vaimu. Ta aitab Sul näha ka piiridest kaugemale. Püriit on ideaalne abivahend äritegevuses, kuna ühendab Sinu vaistuga ka visaduse ja praktilisuse.

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud
  Südame avamise MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse