• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Rõõmu ja kaitse MALA-palvehelmed

  Rõõmu ja kaitse MALA-palvehelmed

  148 

  Vali kohe, maksa hiljem võimalus.

  “Selle Malaga mõistan, et rõõm leidub ka kõigis väikestes hetkedes.

  Rõõmu ja kaitse MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Uuestisünni kristall UNAKIIT
  • Muudatuste kristall BOTSWANA AHHAAT
  • Kaitsekivi TURMALIIN
  • Rõõmu ja positiivsust toov KRÜSOPRAAS
  • Külluse ka kaitsekivi PÜRIIT
  • KULDNE LIIVAKIVI ehk sünteetiline päikesekivi
  • KORALL
  • Guruks on helmestikandis Mandala, mille südamikuks AZURIIT
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  1 laos

  Kirjeldus

  Rõõmu ja kaitse MALA-palvehelmed:

  • UNAKIIT toob endaga kaasa kogu armastuse, kaastunde ja hiilgava maanduse, mille sarnast võid leida vaid looduses olles. Meditatiivse kivina tõmbab ta pilku, tema roheline värv on nagu päikesevalgus kuusel ja roosad varjundid on igavesti õitsevad kevadlilled. Teda vaadates täitub Su süda rõõmuga. Unakiit pakatab positiivsest energiast, mistõttu kasutatakse teda sageli depressioonist taastumisel. Ta võimaldab Su tõelisel häälel kõlada, tuues endaga kaasa pehme vaimse ärkamise. Sinu maailmapilt muutub selgemaks, Su süda saab laetud ja on tasakaalus, nii et saad ilma emotsionaalse pagasita muremõtetest välja astuda. Unakiidis on uuestisünnijõud.
  • BOTSWANA AHHAAT on kristall, mis toob suuri muutusi. Päikeseloojangu kristall loojub muutuste kallaste taha, tuues kaasa maandavaid lainetusi ja uusi hiilgavaid ideid. Botswana Ahhaat on eriti kasulik, kui tunned end paigal seisvat. Tema õrn ja toitev energia aitab Sul leida eesmärgi ja uue jõu. Ta on südame hingekivi.
  • TURMALIIN on mure mõtete tühistamiseks, mis Sind öösel üleval hoiavad. Ta on üks suuremaid ja võimsamaid kaitsekive. Turmaliin toob Sinu ellu tagasi positiivse vaatenurga. Kuigi must värv võib tunduda just süngete mõte jaoks, on Turmaliini kristallidel hoopis teist masti jõud. See graatsiline läikiv kristall teeb ületunde ihukaitsjana, hoides Sind peas keerlevate mõttemustrite keerisest eemal. Must turmaliin on üks maailma suurepärasemaid maanduskive, mis töötab tšakrate joondamiseks ning hoiab Sind tervikliku ja täisväärtuslikuna. Nagu paljud tumedad poolvääriskivid, on ka musta turmaliini käevõru tõhus negatiivse energia puhastaja, imades endasse pimeduse, positiivseid vibratsioone kahjustamata. Teadmine, et Sul on musta Turmaliini kristalli kaitsev jõud, annab Sulle enesekindluse, julgustades kasutama Sinu oma häält, olema kõrges vibratsioonis ja tugev. Naha lähedus on kalliskivide puhul väga oluline nende raviomadustest maksimumi võtmine. Seetõttu on ehted, eriti sellised nagu musta Turmaliini käevõrud ja kaelakeed, väga olulised. Kuid nagu alati, kasuta oma intuitsiooni ja sisetunnet leidmaks kus ja kuidas on sinu jaoks just parim ja mugavam viis Turmaliini kanda!
  • KRÜSOPRAAS on puhta rõõmu ja kevadise maagia kristall. Ta toob endaga kaasa jumaliku tõe, kõrgema teadvuse, kerguse ja elegantsi magusad vibratsioonid. Krüsopraas on alati valmis Sulle kinkima mitmekülgsust ja pakkuma paremat elu, aidates Sul käike vahetada, et madalseisust välja tulla. Ta aitab Sul maailma raskused õlgadelt lükata. Südametšakra harmooniaga ühenduses, kurgutšakras helisev ning sakraaltšakrat valgustav kristall, kutsub Sind puhastama energialiini, et saaksid jääda avatuks, rahulikuks ja seotuks valgusega, Sinu enda ilusa tõega. Krüsopraasil on ka Sinu sisemise lapse rahustavad omadused, mis aitavad Sul oma sisemist last varjust välja tuua ning integreerida Sinu ellu rohkem imesid.
  •  PÜRIIT. Kõik, mis sätendab, ei ole kuld, nagu tõestab Püriidi võimas energia. Teda kutsutaskase ka Kassikullaks. Püriidil on jõud, mis tagab Sulle külluse, täidab Sind soojuse ja valgusega ning hoiab Sinu keha, vaimu ja hinge kaitstuna. Püriit on puhas kuld kehale, vaimule ja hingele. Ta on rikas toitvate energiate poolest, mis võivad voolata läbi rakkude, tuues endaga kaasa kõik universumi puhastavaid jõude. Seistes silmitsi väljakutsetega, toetab Püriit Sinu julguse vaimu. Ta aitab Sul näha ka piiridest kaugemale. Püriit on ideaalne abivahend äritegevuses, kuna ühendab Sinu vaistuga ka visaduse ja praktilisuse.
  • KULDNE LIIVAKIVI on inimese poolt loodud sünteetiline kivi, millel on eriliselt särav ja sätendav välimus. Eriti kui sellega päikese kätte minna. Usutakse, et Liivakivi aitab kaasa soovide täitumisele
  • ASURIIT aitab maha pesta kõik mured ja hädad, jättes Sulle kogu maailma armu ja ilu. Kolmanda silma tšakra kristallina suudab Asuriit leida unistuste ja maa peal püsimise vahelise tasakaalu. Ta on kristall, mis teab, kuidas puhastada päid edevusest ja egokesksetest mõttemustritest, kutsudes Sind üles autentsele käitumisele ja piiramatule vabadusele end lõpuks aktsepteerida. Köidikutest vabastatuna, oled vaba hüppama kõrgemale kolmanda silma ärkamise poole ja ühenduma täielikult universumi püha väega. Seos nii kolmanda silma kui ka kurgutšakraga, on Asuriit suurpärane abimees kui kipud oma sõnu alla neelama, selle asemel, et oma sügavamaid tõdesid välja öelda.

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.
  Rõõmu ja kaitse MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse