• ALATI TASUTA TARNE

 • Südamehääle MALA-palvehelmed

  Südamehääle MALA-palvehelmed

  138 

  “Selle Malaga loon taotluse, et mu hääl on kooskõlas minu südamega”

  Südamehääle MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Intuitsiooni kristall LASURIIT
  • Meele kivi HEMATIIT (toonitud)
  • Guruks on samuti LASURIIT
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maka hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  1 laos

  Kirjeldus

  Südamehääle MALA-palvehelmed:

  LASURIIT

  LASURIIT aitab Sul süvendada oma intuitsiooni ja nautida kõiki vaimseid praktikaid, mida jumaldate. Ta hoiab sinu eneseväljenduse siira, kindla. Toob esile Sinu audentse hääl, millega soovid maailmaga suhelda. Lasuriit on suurepärane kristall Sinu enda hinge joondamiseks. See sädelev kuninglik sinine pärl jagab oma värvi Sixtuse kabeli lagedega, tuletades meile meelde meie endi loomupärast ilu ja elamise mõnu. Lasuriidiga saad avada kolmanda silma tšakra ning luua ühenduse oma sisemise tarkusega – tagades, et Sinu hääl tuleb südamest.

  HEMATIIT

  HEMATIIDI põhitegevuseks on toetada Sind kõrgemate väärtuste otsimisel. Tume nagu öö, päikese käes sädelev hõbedane ja rohke rauasisaldusega Hematiit on tuntud kui üks parimaid kive Sinu keskendumisvõime tõstmiseks. Ta on vääriskivi, mis tuletab Sulle meelde, et peaksid aeg-ajalt oma mugavustsoonist välja astuma ning otsima vastuseid nii maast kui taevast. Tänu oma sügavale seosele looduse ja maaga on Hematiit juurtšakrat toetav kristall, millel on suurepärased maandusomadused, tagades selle, et Sinu juured oleksid masse kasvanud olenemata sellest, kui palju Sa tuule käes kõigud. Hematiit aitab sul iga päev hästi magada, selgelt mõelda ja terveneda. See toimib ka negatiivsete energiate peletamiseks, mis toob Sulle lisaks ka enesehinnangu tõusu.

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.
  Südamehääle MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse