• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Vooluga kaasa minemise MALA-palvehelmed

  Vooluga kaasa minemise MALA-palvehelmed

  “Selle Mala toel liuglen kergusega oma emotsioonides, suhetes ja mis kõige tähtsam, iseendas.”

  Vooluga kaasa minemise MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Sisemise rahu kristall Ookeani JASPIS
  • Guruks on viisakuskivina tuntud BRONSIIT
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maka hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Vooluga kaasa minemise MALA-palvehelmed:

  Ookeani JASPIS

  Ookeani JASPIS, mis aktiveerib Sinu päikesepõimiku, südame– ja kurgutšakra. See ülimalt tähtis kanal annab Sulle võimaluse ühendada oma tahe emotsiooniga. Ta annab Sulle tõuke tundmaks rohkem rõõmu ning õnne ning taastab yin & yang tasakaalu, mis omakorda teeb Sind emotsionaalselt stabiilsemaks. Ta soodustab kaastunnet ja armastust. Ookeani Jaspis aitab vabaneda mis tahes raskusest või pingetest, mida võid oma südamel kanda. Nii nagu vesi, mis aitas selle maagilise kristalli luua, pead ka Sina Ookeani Jaspise energia vastuvõtmisel olema valmis “vooluga kaasa minema”. Ookeani Jaspis on ideaalne kristall toetades Sul kergusega liuelda oma emotsioonide, suhete ja mis kõige tähtsam, iseendaga.

  BRONSIIT

  BRONSIIT on tuntud kui “viisakuskivi”, kuna selle energia suurendab armastust, võrdsust ja kaitset kõigi oma läheduses viibijate suhtes. Sinu juur– ja sakraaltšakrad aktiveeruvad ja tugevnevad Bronsiidi läheduses ning aitavad tuua Sinu ellu tagasi keskendumise, sihikindluse ja kontrolli. See kristall aitab Sul naasta õigele teele ja keskenduda sellele, mis on just Sulle kõige olulisem. Bronsiit sisendab sügavalt sisemist julgust enda eest seista ja astuda jõulisi samme, et asjad saaksid tehtud. Ta aitab hoida Sind maandatud ja mugavalt olukordades, mis tavaliselt põhjustavad Sulle ärevust ja stressi.

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.
  Vooluga kaasa minemise MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse