• ALATI TASUTA TARNE

 • Armastuse MALA-palvehelmed

  Armastuse MALA-palvehelmed

  148 

  “Selle Malaga lükkan oma õlult maha kõik raskused, et saaksin kerge südamega vastu võtta kogu maailma armastuse”

  Armastuse MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Armastuse kristall MORGANIIT
  • Emotsionaalse selgus kivi AKVAMARIIN
  • Guruks on AKVAMARIIN
  • Tutt, millesse puges peitu roosa metalne draakon
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot leiad SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Laost otsas

  Kirjeldus

  Armastuse MALA-palvehelmed:

  MORGANIIT

  MORGANIIT on kerge südame ja puhta armastuse õhetus. Õrnade virsikute ja sooja triibulise taeva värvi Morganiidiga tunned, et oled tohutu koorma endast maha raputanud. See on jumaliku armastuse kristall, kivi, mis vibreerib südametšakraga, tehes ruumi enesetervendamiseks ja vaimseks kasvuks. Neile, kellel selja taga raske teekond, on Morganiit just see, mida vajad, et tunda universumi soojust ja lahkust. Tema vibratsioon tabab alati südant ja resoneerub jumaliku vaimuga. Öeldakse, et Morganiiti kandmine tagab parema seksi ja sügavama armastuse, kuna saate mõlemasse praktikasse vastu võtta vaimsema ime. Morganiit annab Sulle tarkust oma kingitusi targalt kasutada.

  AKVAMARIIN

  AKVAMARIINi tähendus on emotsionaalne selgus. Akvamariin on ookean, mis on muutunud veest kiviks, kaotamata oma sädelevaid merevärve, rahustavat olemust ega ka raviomadusi. Arvestades, et inimkeha koosneb seitsmekümnest protsendist veest, pole ehk üllatav, et see ookeani särav kristall meie kätte on usaldatud. Akvamariin täidab Sind elueliksiiriga, peseb ära jääkmürgisuse ja hoiab Sind puhtana ja alati valmis laskma voolul end kanda kõikjale, kuhu vajame. Akvamariini nimetatakse ka julguse kiviks, avaldades austust Sinu sisemisele jõule ja vastupidavusele. Tal on võime aidata astuda varjust välja valgusesse. Igasugune suhtlusvorm, mis tekitab Sinus hirmu – olgu see siis avalik esinemine või lihtsalt oma vajaduste väljendamine sõpradele ja perele, Akvamariin töötab kurgutšakraga, et hoida Sinu hääl ühtlasena ja tuua hinge jõudu. On viimane aeg ülekoormus maha pesta, et saaksid astuda selge peaga suhtlemisse ja alustada elus asju, mida soovid.

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Leia Mala juurde sobiv käevõru SIIT 

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.

  Armastuse MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse