• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Jumaliku jõu MALA-palvehelmed

  Jumaliku jõu MALA-palvehelmed

  “Selle Mala toel leian endas Jumaliku jõu, et usaldada elu, selle kõige puhtamal kujul”

  Jumaliku jõu MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Õnne-& jumalannade kristall JAAD
  • Ookeani ja päikese sära kristall LARIMAR
  • Emotsionaalse selgus kivi AKVAMARIIN
  • Jumalik taim TULSI
  • Guruks on meistertervendaja MÄEKRISTALL
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot leiad SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Jumaliku jõu MALA-palvehelmed:

  JAAD

  JAAD ehk jadeiit ehk nefriit on püha õnnekivi. JAAD on tuntud kui rahu kristall. Valgel Jaadil on võime suurendada armastuse energiat Sinu elus. See muudab väljakutsed lihtsamaks, mis omakorda muudab Sinu rahutu meele rahumeelsemaks. Jaad on üks kuulsamaid tervendavaid kristalle, mis on tuntud selle poolest, et toob õnne kõigile, kes teda kannavad. Olgu tegemist siis tervise, armastuse või ärilise õnnega. Muistsed kultuurid sosistasid, et Jaad olla ka unistuste kivi. Ta on on tuntud ka selle poolest, et aitab sul meele segavatest teguritest puhastada ning hoiab asjad Sinu jaoks perspektiivis. Ta on imeline abimees ja toetaja Sulle, kui võitled otsuste tegemisega.

  LARIMAR

  LARIMAR on siin, et Sinu hinge rahustada. Ta kannab endas nii sinise ookeani kui ka päikese sära energiat. Larimarit armastatakse tema tasakaalu ja rahunemisvõime pärast kuid ta ühendab Sind ka jumaliku naiseliku energiaga. Larimar on haruldane pärl ja nagu hällilaul Sulle, kui tunned end selles maailmas sageli ülekoormatuna. Selle kauni kristalli toel leiad tee kuidas leevendada oma tujukust ja hoida mürgised või saboteerivad mõtted kindlalt vaos. Larimar on täis puhastavat energiat. Ta eemaldab ummistusi füüsilises, emotsionaalses kui ka Sinu vaimses kehas. Ülemiste tšakrate kristallina on Larimar unikaalne. Ta lahustab blokeeringuid Sinu kurgutšakras, mis viib selgema ja kaastundlikuma suhtlemiseni. Samuti aitab Larimar tervendada Sinu südant, kutsudes oma kandjat usaldama ning hirmuvabalt armastama. Larimaril on ka vaimne pool ning ta töötab ka Sinu kroontšakraga, hoides Sind ühenduses Universumiga. Larimar näib küll õrn kristall, kuid temas on suur jumaliku naiseliku ja julguse energia. Ta lahustab foobiad ja hirmud ning aitab Sul luua selge energia liini südamest kuni kroontšakran, mis tähendab, et saad toetatuna õppida usaldama oma intuitsiooni ning kujundama oma otsuseid, mõtteid ja arvamusi oma tõelise olemuse põhjal.

  AKVAMARIIN

  AKVAMARIINi tähendus on emotsionaalne selgus. Akvamariin on ookean, mis on muutunud veest kiviks, kaotamata oma sädelevaid merevärve, rahustavat olemust ega ka raviomadusi. Arvestades, et inimkeha koosneb seitsmekümnest protsendist veest, pole ehk üllatav, et see ookeani särav kristall meie kätte on usaldatud. Akvamariin täidab Sind elueliksiiriga, peseb ära jääkmürgisuse ja hoiab Sind puhtana ja alati valmis laskma voolul end kanda kõikjale, kuhu vajame. Akvamariini nimetatakse ka julguse kiviks, avaldades austust Sinu sisemisele jõule ja vastupidavusele. Tal on võime aidata astuda varjust välja valgusesse. Igasugune suhtlusvorm, mis tekitab Sinus hirmu – olgu see siis avalik esinemine või lihtsalt oma vajaduste väljendamine sõpradele ja perele, Akvamariin töötab kurgutšakraga, et hoida Sinu hääl ühtlasena ja tuua hinge jõudu. On viimane aeg ülekoormus maha pesta, et saaksid astuda selge peaga suhtlemisse ja alustada elus asju, mida soovid.

  TULSI

  TULSI on imeline taim, mis kasvab valdavalt vaid Indias. Tal on palju raviomadusi meie vaimu ja keha tervendamiseks. Indias on Tulsi kõige püham taim, mida kummardatakse ülima pühendumusega. Arvatakse, et Tulsi taim on jumaliku jõu enda kehastus. Tulsi Mala on tavaliselt valmistatud varrepuidust või siis Tulsi seemnetest ning seda kasutatakse peamiselt jumala nime lausumiseks, et aidata meelel keskenduda meditatsiooni ja palvete ajal. Tulsi on jumaliku jõu vorm ja sellel on palju meditsiinilisi eeliseid, mis on ka teaduslikult tõestatud. Tulsi puidu puudutus mõjub stressis vaimule rahustavalt ning toob inimese hinge Loojale lähedale. Öeldakse, et tulsi Mala kandmine toob kandjale õnne ja küllus.

  MÄEKRISTALL

  MÄEKRISTALLi peetakse meistertervendajaks, millel on tasakaalustavad ning energiavõimendavad omadused. Ta on üks tähtsamaid kroontšakra kristalle ning imeline abiline seisva energia taas liikumisse suunamiseks. Mäekristall on vaimse ja emotsionaalse selguse toojaks ning hea abiline keskendumisel. Ta töötab mitmemõõtmelistel tasandil. Mäekristalli peetakse hinge sügavpuhastajaks. Öeldakse, et see näitab ja ravib füüsilise keha ja/või aura ummistusi või nõrkusi.

  Leia Mala juurde sobiv käevõru SIIT 

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.

  Jumaliku jõu MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse