• ALATI TASUTA TARNE

 • Õrna puudutuse MALA-palvehelmed

  Õrna puudutuse MALA-palvehelmed

  128 

  “Selle Mala toel võtan ma omaks armastuse ja kerguse”

  Õrna puudutuse MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Õrna stabiilsuse kristall roosa SEBRA JASPIS (matistatud)
  • Tasakaalustav AHHAAT (matistatud)
  • Guruks on tervendamise teel üks võimsamaid kristalle KVARTS
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Eesti sisene transport pakiautomaati on ALATI minu kulul
  • Vali kohe, maka hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

   

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Laost otsas

  Kirjeldus

  Õrna puudutuse MALA-palvehelmed:

  Roosa SEBRA JASPIS

  Puhastast rõõmust ja õrnusest räägib roosa Sebra Jaspis. Teda on õnnistatud armastuse ja lahkusega, mis aitavad tervendada Su südant, annab julgust ja stimuleerib kõiki optimismi varjundeid, et Sind kergusega läbi elu kanda. Roosa Sebra Jaspis kannab endas kaunist tasakaalu stabiilsuse ja julguse vahel, mida vajad pimedusest valgusesse astudes. Sebra Jaspis on täis armastust ja toetab kahe südame ühes rütmis põksumist. Ta omab kaastunde ja mõistmise energiat. Rahuliku voolamisega võimendab ta Sul oma südameruumist varjud ja mured välja viskama, aidates Sul kergust olla tugev isegi siis, kui Su mõtteid kimbutab ebakindlus.

  AHHAAT

  AHHAAT on saadaval kõigis vikerkaarevärvides ning ta toob välja Sinu ainulaadse tugevuse ja jõu. Ahhaat on tasakaalustav, maandav ja hoiab Sind avatuna kogu küllusele, mida universum soovib Sulle saata. Emotsionaalselt on Ahhaat suurepärane kingitus enesekindluse tõstmiseks. Ahhadid jõu ja julguse kristallid, mis toetavad Sind kui soovid lahti lasta vanadest traumadest ning omaks võtma omaenda tõe.

  KVARTS

  Kvartsid on tervendamise teel üks võimsamaid kristalle. Seetõttu nimetatakse neid sageli ka “tervendamise kuningaks”. Kanna Kvartsi kui tunned, et Su energiad on blokeeritud või meeleolud kõiguvad pigem negatiivsele poolele.

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.
  Õrna puudutuse MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse