• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • MANDALA Mookaitega

  MANDALA Mookaitega

  88 

  MANDALA Mookaitega südamikuks on Mookaite ehk Austraalia Jaspis.
  • Mandala on tikitud vildile.
  • Kasutatud on vaid kaviteetseid Jaapani ja Tšehhi pärleid
  • Mandalaga tuleb kaasa reguleeritava pikkusega pael, mille võid vastavalt oma soovile asendad mõne omal olemasoleva jämedama ketiga.
  • Mandala jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Mandala ehteid saab kasutada ka eeterlike õlide diffuuserina, tilgutades kee tagaküljele oma lemmik õli

  Kui MANDALA Mookaitega Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu ehe. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Laost otsas

  Kirjeldus

  MANDALA Mookaitega:
  • MOOKAITE toob Sinu ellu uusi mõõtmeid, julgustades Sind täitma oma eluraamat lugude, julgustükkide ja uute kogemustega, andes Sulle julguse lahti lasta kõigest, mis Sind seni tagasi on hoidnud. Mookaite on kui sõdalane, mis aitab Sul täita oma suuri ootusi. Metsikust aborigeenide loodusest raiutud kivina, sobib Mookaite ideaalselt Sinu hingelooma leidmiseks ning julgustab Sind töötama instinkti kallal, et leida intuitiivselt enda jaoks elus just see õige suund. Mookaite aitab Sul leida üles oma enesekindlus. Juurtšakra kivina hoiab Mookaite Sind ühenduses maaga, minnes samal ajal graatsiliselt elu vooluga kaasa.
  • Esimene seitsmest suuremast tšakrast on juurtšakra ehk Muladhara, kus asub Sinu „hõimu vägi“, kodu, kus tunned end turvaliselt ning läbi mille oled ühenduses Emakese maaga. Kuigi kõik seitse on Sinu ellu tasakaalu ja heaolu loomisel üliolulised, hoiab juurtšakra Sind oma tuuma juures. Kui Sinu juured pole tugevad, ei kasva Sinu oksad piisavalt kõrgeks, et päikese kätte sirguda. Vastutades Sinu turvalisuse, elutahte ja stabiilsusega seotud tunnete eest, võid pidada juurtšakrat oma põhivajaduste aluseks.
  • Päikesepõimiku tšakra on koduks sinu sõdalase vaimule ning kus asub Sinu „iskilik vägi“. Siit leiad kogu selle vinge sisemise jõu ja enesekindluse, mis ootavad, et aidata Sul särada. Tema sõnumiks on  „Austan iseennast“. Kolmas tšakra asub ülakõhus vahetult rinnaluu all, keha keskel. Seda seostatakse kollase ja kuldse värviga. Päikesepõimiku tšakrat seostatakse meie isikliku väe, meie intellekti, meie ambitsioonide ning sellega, kuidas Sa füüsiliselt ja emotsionaalselt enda jaoks ruumi hoiad. Kui Sinu päikesepõimiku tšakra on avatud, tunned, et kontrollid oma elu ja oled oma otsustes kindel. See tšakra on seotud meie energiatasemetega.
  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  Sõna “mandala“ tuleb sanskriti keelest tähendades “ringi“. Mandalad kujutavad idamaade kultuuriruumis kõiksuse olemist ja Universumit. Nende loomine on meditatsioon, mis mõjub nii mentaalses kui ka emotsionaalses plaanis tasakaalustavalt ja tervendavalt. Antud Mandala südamikuks on poolvääriskivi, mis peidab endas erinevaid energiaid ja vibratsioone, mis omakorda kanduvad ja mõjutavad ehte kandjat.

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.

  MANDALA Mookaitega looja: Kärt Lumiste

  Ole hoitud, läbi armastuse