• ALATI TASUTA TARNE

 • Mala-palvehelmed, mis toetavad kogu Sinu tšakra süsteemi

  Mala-palvehelmed, mis toetavad kogu Sinu tšakra süsteemi

  108 

  Isikliku arengu seisukohast on ülimalt oluline teadvustada, tunnetada, tervendada ja tasakaalustada energiavool oma tšakrates. Sageli on tšakrate energiavoolu taastamine ka võtmeks mõnest kroonilisest tervisemurest või korduvast elulisest mustrist vabanemiseks. Tasakaalus ja hästi toimiv tšakrasüsteem toob meid taas iseenda juurde tagasi, blokeeringute eemaldamine taastab meie vitaalsuse ning võimaldab elus edasi liikuda, näha sihte, armastada ning usaldada oma intuitsiooni.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Karneool, Granaat, Punane Jaspis, Tsitriin, Serpentiin, Akvamariin, Küaniit, Krüsokolla, Ametüst, Seleniit, Kuukivi
  • GURUKS on Karneool
  • Tutt, millesse puges OM, mida peetakse kõige võimsamaks mantraks ning kõikide mantrate seemneks, mis sisaldab kõige algust ja lõppu
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis

  Laost otsas

  Kirjeldus

  Mala pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse