• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Sügava sensuaalsuse Mala-palvehelmed

  Sügava sensuaalsuse Mala-palvehelmed

  98 

  OSTA KOHE, MAKSA HILJEM võimalus

  Sügava sensuaalsuse Mala-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  Selle Malaga toon kehasse soojust ja ergutan oma meeli

  MALA-palvehelmed on loodud 108 kristalli helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Naiseliku sensuaalsuse kristall KARNEOOL
  • GURUKS on MÄEKRISTALL
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis

  PS! pildil olev käevõru ei kuulu Mala hinna sisse. Selle võid juurde soetada SIIT 

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Laost otsas

  Kirjeldus

  Sügava sensuaalsuse Mala-palvehelmed:

  • KARNEOOL aidab tõsta energiat, tugevdada enesekindlust ja äratada kogu Sinu sakraaltšakrasse peidetud kirge, särtsu ja loovuse. Punane Karneool hõõgub oma tulise jõu ja sügava sensuaalsusega. Ta on siin, et aidata keskenduda meelele ning totada Sul olla „kohal”. Karneool on tuntud mängulise ja võimsa sakraaltšakra avamise poolest. Samuti aidab ta tõsta Sinus olevat soojust ja seda läbi keha suunata, suurendades energia taset ning tõstes Sinu loomingulisi vibratsioone.
  • MÄEKRISTALLi peetakse meistertervendajaks, millel on tasakaalustavad ning energiavõimendavad omadused. See on suurepärane kristall seisva energia taas liikumisse suunamiseks. Mäekristall on vaimse ja emotsionaalse selguse toojaks ning hea abiline keskendumisel. Ta töötab mitmemõõtmelistel tasandil. Mäekristalli peetakse hinge sügavpuhastajaks. Öeldakse, et see näitab ja ravib füüsilise keha ja/või aura ummistusi või nõrkusi.
  • Sakraaltšakra on Sinu naudingu- ja mängukeskus. See on koht, kus asub suur osa Sinu seksuaalenergiast ning kus asub Sinu loovuse ja lapseliku enesetunde kodu. See on tšakra, mis on seotud Sinu füüsiliste viljakuse probleemidega ning Sinu rõõmu ja õnnega. Tasakaalus sakraaltšakraga pääsed ligi oma sisemisele lapsele, Sa oled loov ja mänguline ning tunned end mugavalt oma seksuaalsusega. Tasakaalustamata sakraaltšakra tunnused võivad olla liig tundlikkus, kontrilluvus, endasse tõmbumine, madal või üliaktiivne libiido ning võimetus lahti lasta ja rõõmu tunda. Kristallid, mis sobivad sakraaltšakrale, on pehmelt soojendavad ning neil on naiselik või lõbus maise energiaga.

  PS! pildil olev käevõru ei kuulu Mala hinna sisse. Selle võid juurde soetada SIIT 

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud
  Sügava sensuaalsuse Mala-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse

  Sulle võib meeldida ka…