• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Jumaliku Jumalanna MALA-palvehelmed

  Jumaliku Jumalanna MALA-palvehelmed

  128 

  “Selle Mala toel julgen vast võtta oma jumaliku Jumalanna olemuse”

  Jumaliku Jumalanna MALA-palvehelmedpole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Jumalannade kristall KRÜSOKOLLA
  • Tasakaalu kristall oranz KALTSEDON
  • Jumalik taim TULSI
  • Guruks on Püha õnnekivi JAADist BUDDHA
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Laost otsas

  Kirjeldus

  Jumaliku Jumalanna MALA-palvehelmed:

  • Jumalannade kivina tuntud KRÜSOKOLLA puudutab Sinu kõrgeimaid tõdesid. Imelistes sinakates ja rohekates toonides Krüsokolla on kui voolav vesi, mis kannab Sind läbi elu, kus pole hirme. Niipea, kui lubad Krüsokolla oma ellu, tunned kuidas mured lihtsalt haihtuvad. Kurgutšakra kivina, ei lase Krüsokolla Sul huulde hammustada vaid toetab Sinu hingehäälel laulva linnuna lendu tõusta. Sinus saab iseenda kõige suurem fänn ja õpetaja. Kuula oma südame sügavust ja suhtle maailmaga. Krüsokolla pehme ja nõtke aura on olnud tarkade naiste lemmik läbi sajandite. See on kivi, mis lahustab ärevuse, kui on vaja põgeneda või lendu tõusta, ja annab Sulle vajaliku rahu, et mõnda aega paigal seista.
  • KALTSEDON on esmatuntud võime poolest aidata Su sõnadel ja vestlustel voolata. Ta on maandus- ja tasakaalukivi, mis toetab keha ja vaimu harmooniat. Kaltsedon on tuntud ka negatiivsete energiate eemaldamise ning Sinu maailma (nii sise- kui välismaailma) helgemaks muutmise poolest. Ta rahustab suuri emotsionaalseid mustreid, vihapurskeid, pettumust, ärevust ja kasvavat paanikat. Eemaldades neist emotsioonidest segaduse ja sudu, võid Sa vabamalt hingata ning suhtuda totaalse rahuga kõigesse, mis Sul elus ette võib tulla.
  • TULSI on imeline taim, mis kasvab valdavalt vaid Indias. Tal on palju raviomadusi meie vaimu ja keha tervendamiseks. Indias on Tulsi kõige püham taim, mida kummardatakse ülima pühendumusega. Arvatakse, et Tulsi taim on jumaliku jõu enda kehastus. Tulsi Mala on tavaliselt valmistatud varrepuidust või siis Tulsi seemnetest ning seda kasutatakse peamiselt jumala nime lausumiseks, et aidata meelel keskenduda meditatsiooni ja palvete ajal. Tulsi on jumaliku jõu vorm ja sellel on palju meditsiinilisi eeliseid, mis on ka teaduslikult tõestatud. Tulsi puidu puudutus mõjub stressis vaimule rahustavalt ning toob inimese hinge Loojale lähedale. Öeldakse, et tulsi Mala kandmine toob kandjale õnne ja küllus.
  • JAAD ehk jadeiit ehk nefriit on püha õnnekivi. JAAD on tuntud kui rahu kristall. Valgel Jaadil on võime suurendada armastuse energiat Sinu elus. See muudab väljakutsed lihtsamaks, mis omakorda muudab Sinu rahutu meele rahumeelsemaks. Jaad on üks kuulsamaid tervendavaid kristalle, mis on tuntud selle poolest, et toob õnne kõigile, kes teda kannavad. Olgu tegemist siis tervise, armastuse või ärilise õnnega. Muistsed kultuurid sosistasid, et Jaad olla ka unistuste kivi.
  • Buddha, kes on tarkuse ja valgustaja ürgne vorm. Buddhale on omane piiritu kaastunne ja muutumatuna püsiv õnnetunne. Lase sel tundel ka ennast juhatada ning koos leiate tee kõrgema Mina seisusesse, kus kõik on võimalik.

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud
  Jumaliku Jumalanna MALA-palvehelmed: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse