• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Naiselikkuse MALA-palvehelmed

  Naiselikkuse MALA-palvehelmed

  “Selle Mala toel avan endas tulise ja voolava naisenergia ning järgin oma südameteed”

  Naiselikkuse MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Haruldane ROOSIPUU
  • Sisemise tule ja armastuse kristall GRANAAT
  • Guruks on tasakaalu kristall SUITSKVARTS
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Naiselikkuse MALA-palvehelmed:

  POOSIPUU

  Roosipuu on imeliseks abistajaks kui Sinu vaimne tervis vajab toetust. Ta soosib paranemist ning äratab Sinus kadunud kaastunde. Lisaks on roosipuu imeline kaaslane kõigile naistele, võimendades või äratades ellu Sinu naiselikkuse ja pannes voolama iluenergia. Roosipuu on seotud Sinu südametšakraga. Usutakse, et ta aitab leevendada väsimust, stressi, depressiooni, unehäireid.

  GRANAAT

  Tumepunaselt läikiv GRANAAT on ürgse tule, kõrge loovuse, vaimu ja armastuse kivi. Granaat on olnud pikka aega armastatud nii keskaegsete juveliiride, kuningaperede kui ka iidsete tsivilisatsioonide poolt. Vanade piiblitekstide kohaselt andis Noa laevale ainsa valguse just Granaat, mis tähendab, et see sädelev veripunane kivi on pikka aega olnud lootusesära, elumärk ja suunav valgus ka kõige meeleheitlikumatel aegadel, pimeduses. See hinnaline kivi on tuntud kui loovuse ja armastuse kristall. Granaat taastab ja toetab Sinu enesekindlust, seksuaalset energiat ning lubab Sul olla siiras. Pühendumise kristallina tuntud Granaat on imeline pärl Sulle, kui otsid toetust suhetes. Granaat lahustab negatiivseid energiaid ning teeb koostööd maandava juurtšakraga, et hoida Sind turvaliselt ja kindlalt jalad maas. Granaadist Mala ei ole ainult positiivse energiaga laetud kaunis ehe, see on kivi, mis sümboliseerib elu ennast. Meditatiivse tulena põleb ja väreleb Granaat ühtlaselt ka kõige külmematel öödel ning kõige ägedamate tuultega. Ta on kivi, mis kutsub Sind veidi sügavamale sukelduma ja avastama armastuse väljendusi, mis on juba Sinu südamesse peidetud. Granaat on tulvil külluslikku elujõudu, nii et Sulle, kes Sa tunned end eksinud ja nõrgana, sütitab Granaadi Mala Sinu leegi uuesti.

  SUITSKVARTS

  SUITSKVARTSi põhilisteks märksõnadeks on võõrutus ja tasakaal. Suitskvarts on nagu müstilise maailma mõistatuslik naudingut, kuid selle tõeline tugevus peitub võimsas maanduses. Suitskvarts on alati valmis lahustama Sinu teel purjetava negatiivsuse. Ta on ankur tormi vastu. Ta on nagu maagia multivitamiin Sinu hingele, olles detoksi toetaja, positiivse energia võimendaja ning juurtšakra talisman. Kui Sa tunned, et elad pidevalt tormipilve all, on SuitsKvarts just õige kristall muutmaks need meeleheitlikud paduvihmad puhastavateks vihmadeks. Ta kutsub kuuvalgust täitma Sind särava energiaga ning toob Sinuni sisemise teadmise, et Sinuga on tegelikult kõik korras.

   

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud
  Naiselikkuse MALA-palvehelmed: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse