• ALATI TASUTA TARNE

 • Naiselikkuse MALA-palvehelmed

  Naiselikkuse MALA-palvehelmed

  128 

   “Selle Mala toel ergutan oma naiselike meeli ja leian endas oma sisemise jõu, et särada kui kalliskivi”

  Naiselikkuse MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Naiste kristalliks punane JASPIS
  • Sisemise jõu DRUZY AHHAAT (toonitud)
  • Sünteetiline Päikesekivi ehk KULDNE LIIVAKIVI
  • Guruks on sensuaalsuse kristall KARNEOOL
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Laost otsas

  Kirjeldus

  Naiselikkuse MALA-palvehelmed:

  PUNANE JASPIS

  Punast JASPIST peetakse noorte naiste kristalliks, kes soovivad rõhutada oma naiselikke võlusid ning graatsiat. Juurtšakra kivina peetakse punast Jaspist ka seksuaalsust suurendavaks ning tasakaalustavaks kristalliks. Ta annab Sulle rahu, elujõudu, kindlustunnet ning kannab endast maalähedast Ürgemaduse energiat, mis aitab mõista päritud mustreid ning soovi korral elada õige pisut teisiti kui Sinu esivanemad vabanedes uskumustest, mis ei teeni Sinu kõrgemat hüvangut. Punane jaspis on ka väga hea kaitsekivi.

  DRUZY AHHAAT

  DRUZY AHHAATi iseloomustab Ahhaadile moodustunud väikesed kristallstruktuurid nagu pisikesed krobelised “õõnsused”, mis ei ole sageli suhkruteradest suuremad. Druzy Ahhaat on eelkõige seotud rahu, armastuse, intuitsiooni, stressi leevendamise ning eneseväärikuse ja oma sisemise jõuga. Ta on nagu inimeses peidus olev imeline kalliskivi, mida me nii sageli peidame poleeritud välisilme alla. Siinkohal peaksid leidma endas hoopis sisemise jõu, et vabastada oma sära, olla oma igapäevaelus kõige tõelisem Sina ise. Druzy Ahhaat on seotud selguse, intuitsiooniga ning sisemise jõu ja usalduse leidmisega enda ja oma võimete vastu. Kui tunned, et Sa ei suuda enda eest seista ega oma soove väljendada, on druzy Ahhaat suurepärane kristall, mida enda lähedal hoida.

  Kuldne LIIVAKIVI

  KULDNE LIIVAKIVI ehk sünteetiline päikesekivi. KULDNE LIIVAKIVI on inimese poolt loodud sünteetiline kivi, millel on eriliselt särav ja sätendav välimus. Eriti kui sellega päikese kätte minna. Kuna antud kivi on mehhaaniliselt töödeldud, ei saa sellele enam omistada väga suuri energeetilisi omadusi. Mõned usuvad, et Liivakivi aitab kaasa soovide täitumisele. Mine tea, äkki ongi nii. Minul meeldib teda aga lihtsalt vaadata ja temaga päikese käes sädeleda. Vähemalt meele teeb rõõmsaks.

  KARNEOOL

  KARNEOOL aitab tõsta energiat, tugevdada enesekindlust ja äratada kogu Sinu sakraaltšakrasse peidetud kirge, särtsu ja loovuse. Punane Karneool hõõgub oma tulise jõu ja sügava sensuaalsusega. Ta on siin, et aidata keskenduda meelele ning toetada Sul olla „kohal”. Karneool on tuntud mängulise ja võimsa sakraaltšakra avamise poolest. Samuti aitab ta tõsta Sinus olevat soojust ja seda läbi keha suunata, suurendades energia taset ning tõstes Sinu loomingulisi vibratsioone.

   

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud
  Naiselikkuse MALA-palvehelmed looja on Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse