• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Enda usalduse MALA-palvehelmed

  Enda usalduse MALA-palvehelmed

  108 

  “Selle Mala toel puhastan oma kõrgemaid tšakrad ja leian selge energia liini, et ennast usaldada”

  Enda usalduse MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:
  • Armastuse kristall roosa OPAAL
  • Universaal/nahhaal kristall AHHAT
  • Ookeani ja päikese sära kristall LARIMAR
  • Guruks on KVARTS
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  1 laos

  Kirjeldus

  Enda usalduse MALA-palvehelmed:

  • Roosa OPAAL on kristall, mis särab kõige pehmemates varjundites ning armastuses. Ta teab kuidas kaevuda sügavustesse, et tuua esile kaastunnet ja naudinguid, ning süvendab Sinu suhet iseenda ja Sind ümbritsevate inimestega. See unistav pärl kutsub Sind kastist väljas mõtlema, uudishimule ja mängulisusele ning tõukab Sind kõige pehmematel viisidel oma südant lahti harutama. Roosa Opaal tugevdab ka Sinu meelt ja aidab ületada sundmõtted. Südametšakra tervendajana õpetab Roosa Opaal Sind hirmudeta armastama & usaldama ning tuletab meelde, et oled kõike seda väärt!
  • AHHAAT on saadaval kõigis vikerkaarevärvides ning ta toob välja Sinu ainulaadse tugevuse ja jõu. Ahhaat on tasakaalustav, maandav ja hoiab Sind avatuna kogu küllusele, mida universum soovib Sulle saata. Emotsionaalselt on Ahhaat suurepärane kingitus enesekindluse tõstmiseks. Ahhadid jõu ja julguse kristallid, mis toetavad Sind kui soovid lahti lasta vanadest traumadest ning omaks võtma omaenda tõe.
  • LARIMAR on siin, et Sinu hinge rahustada. Ta kannab endas nii sinise ookeani kui ka päikese sära energiat. Larimarit armastatakse tema tasakaalu ja rahunemisvõime pärast kuid ta ühendab Sind ka jumaliku naiseliku energiaga.
   Larimar on haruldane pärl ja nagu hällilaul Sulle, kui tunned end selles maailmas sageli ülekoormatuna. Selle kauni kristalli toel leiad tee kuidas leevendada oma tujukust ja hoida mürgised või saboteerivad mõtted kindlalt vaos. Larimar on täis puhastavat energiat. Ta eemaldab ummistusi füüsilises, emotsionaalses kui ka Sinu vaimses kehas. Ülemiste tšakrate kristallina on Larimar unikaalne. Ta lahustab blokeeringuid Sinu kurgutšakras, mis viib selgema ja kaastundlikuma suhtlemiseni. Samuti aitab Larimar tervendada Sinu südant, kutsudes oma kandjat usaldama ning hirmuvabalt armastama. Larimaril on ka vaimne pool ning ta töötab ka Sinu kroontšakraga, hoides Sind ühenduses Universumiga. Larimar näib küll õrn kristall, kuid temas on suur jumaliku naiseliku ja julguse energia. Ta lahustab foobiad ja hirmud ning aitab Sul luua selge energia liini südamest kuni kroontšakran, mis tähendab, et saad toetatuna õppida usaldama oma intuitsiooni ning kujundama oma otsuseid, mõtteid ja arvamusi oma tõelise olemuse põhjal.
  • KVARTSid on tervendamise teel üks võimsamaid kristalle. Seetõttu nimetatakse neid sageli ka “tervendamise kuningaks”. Kanna Kvartsi kui tunned, et Su energiad on blokeeritud või meeleolud kõiguvad pigem negatiivsele poolele.

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  Kui “Enda usalduse MALA-palvehelmed” Sind kõnetavad, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.
  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.

  Enda usalduse MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse