• ALATI TASUTA TARNE

 • Avatud südame MALA-palvehelmed

  Avatud südame MALA-palvehelmed

  138 

  “Selle Mala toel avan oma südame ning tean, et olen alati hoitud & kantud”

  Avatud südame MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:
  • Lõõgastav MAGNESIIT
  • Sisemise jõu DRUZY AHHAAT (värvitud)
  • Südame avamise kristall MAASIKA KVARTS
  • Meele kivi HEMATIIT (värvitud)
  • Guruks on samuti MAASIKA KVARTS
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  1 laos

  Kirjeldus

  Avatud südame MALA-palvehelmed:

  MAGNESIIT

  MAGNESIIT on imeline kivi, millel on ülim armastuse & rahu energia, mis teeb temast võimsa abivahendi meditatsioonis. Magnesiidi rahustav ja lõõgastav vibratsioon lasevad Su meelel vaikseks jääda ja kuulata, mida Su süda üritab Sulle öelda. Kui otsid oma ellu muutusi, aitavad Magnesiidi vibratsioonid Sinu nõrkused hoopis tugevusteks muuta. See on tugev kivi, mis aitab Sul vallandada oma loovust ja kujutlusvõimet. Magnesiit aitab Sul kohandada oma elu just oma soovide ja vajadustele vastavusse. Samuti tuletab Sulle meelde, et ainuke samm enesekindluse ja enesehinnangu parandamiseks, on ikkagi enesearmastus. Magnesiit julgustab Sul olema ausam iseenda ja teiste vastu. Ta paneb Sind mõistma, et olles iseenda parima versioon, on Sul teed avatud saavutamaks edu, rahu, armastust & õnne. Magnesiit aitab kaasa kroontšakra avanemisele. Samuti avab see ka südametšakra ning toetab armastust läbi südame. Magnesiit aitab pinnale tuua kõik enesepettuse vormid ning ära tunda teadvustamata mõtteid ja tundeid, läbi mille hakkad elu positiivsemalt nägema. Magnesiit mõjub rahustavalt kõikidegele emotsioonidele, mis omakorda aitab ja toetab üle saada ärritusest ja sallimatusest.

  DRUZY AHHAAT

  DRUZY AHHAATi iseloomustab Ahhaadile moodustunud väikesed kristallstruktuurid nagu pisikesed krobelised “õõnsused”, mis ei ole sageli suhkruteradest suuremad. Druzy Ahhaat on eelkõige seotud rahu, armastuse, intuitsiooni, stressi leevendamise ning eneseväärikuse ja oma sisemise jõuga. Ta on nagu inimeses peidus olev imeline kalliskivi, mida me nii sageli peidame poleeritud välisilme alla. Siinkohal peaksid leidma endas hoopis sisemise jõu, et vabastada oma sära, olla oma igapäevaelus kõige tõelisem Sina ise. Druzy Ahhaat on seotud selguse, intuitsiooniga ning sisemise jõu ja usalduse leidmisega enda ja oma võimete vastu. Peamiselt kroontšakra kristallina tuntud druzy Ahhaat, omab positiivne mõju ka kurgutšakrale ning ka kolmanda silma tšakrale. Kui tunned, et Sa ei suuda enda eest seista ega oma soove väljendada, on druzy Ahhaat suurepärane kristall, mida enda lähedal hoida.

  MAASIKA KVARSTS

  Maasika Kvarts valgustab Sinu südametšakrat ja tervendab Sinu aurat. Ta aitab kaasa Sinu blokeeritud tšakrasüsteemi taastamisel. Maasika Kvarts toetab Sind eluks vajalike emotsioonide väljendamisel. Maasika Kvartsi energiad sobivad ideaalselt just sulle, kes Sa kannatad ärevuse, depressiooni või muude emotsionaalsete häirete küüsis. Sellelaadsed häired saavadki alguse just välja elamata emotsioonidest ja lahendamata tunnetest. Südametšakra kristallina aitab Maasika Kvarts avada ka oma süda, mis pikalt on olnud suletud.

  HEMATIIT

  HEMATIIDI põhitegevuseks on toetada Sind kõrgemate väärtuste otsimisel. Tume nagu öö, päikese käes sädelev hõbedane ja rohke rauasisaldusega Hematiit on tuntud kui üks parimaid kive Sinu keskendumisvõime tõstmiseks. Ta on vääriskivi, mis tuletab Sulle meelde, et peaksid aeg-ajalt oma mugavustsoonist välja astuma ning otsima vastuseid nii maast kui taevast. Tänu oma sügavale seosele looduse ja maaga on Hematiit juurtšakrat toetav kristall, millel on suurepärased maandusomadused, tagades selle, et Sinu juured oleksid masse kasvanud olenemata sellest, kui palju Sa tuule käes kõigud. Hematiit aitab sul iga päev hästi magada, selgelt mõelda ja terveneda. See toimib ka negatiivsete energiate peletamiseks, mis toob Sulle lisaks ka enesehinnangu tõusu.

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.

  Avatud südame MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse