• ALATI TASUTA TARNE

 • Jumaliku juhatuse MALA-palvehelmed

  Jumaliku juhatuse MALA-palvehelmed

  128 

  “Selle Mala toel luban Jumaliku juhatuse oma ellu tundes elevust igast algavast päevast.”

  Jumaliku juhatuse MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Šiva pisaraid ehk RUDRAKSHA seemned
  • Tõe kristall APATIIT
  • Selgeltnägemist toetav KUUKIVI
  • Guruks on samuti RUDRAKSHA seeme
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Eesti sisene transport pakiautomaati on ALATI minu kulul
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  1 laos

  Kirjeldus

  Jumaliku juhatuse MALA-palvehelmed:

  RUDRAKSHA seeme

  RUDRAKSHA seeme. Mitte ütegi seemet pole nii palju erinevates vaimsetes lugudes mainitud kui seda on Rudraksha seeme. Himaalaja jalamilt leitud Rudraksha puu seemneid tuntakse ka kui Šiva pisaraid ning iidsete tekstide kohaselt on neil võim hinge tõsta. Rudraksha Mala kandmine on maagiline viis kehale, vaimule ja hingele jumaliku kaitse andmiseks. Kui me arutame Rudraksha nime lahti, on sõna Rudra, Lord Shivale antud teine nimi ja Ksha tähendab sanskriti keeles pisaraid. Öeldakse, et lord Shiva laskus kunagi sügavasse meditatsiooni, mis keskendus kõigi elusolendite heaolule. Meditasioonist välja tulles valas ta pisaraid, kuna hakkas mõistma elu kannatusi. Maa neelas need pisaraid ja neist said seemned, millest Rudraksha puu olla kasvama hakanud. Ka Šiva kujutistes näeme tema keha ümber mähitud Mala palvehelmeid. Kanna Rudraksha Malat vastu nahka, et lasta magusatel iidsetel seemnetel täita Sinu süda armastusega, suurendada vastupidavust ja toita igat rakku selgusega, et elu läbi kergusega liikuda. Rudraksha Mala kasutamine meditatiivse praktika ajal on populaarne tava, et hoida Sind ühenduses ja keskendunud.

  APATIIT

  APATIIT on just Sulle, kui otsid suuri tõdesid. Sügavalt vaimne ja potentsiaalidest pakatav Apatiit kutsub Sind mõtlisklema kõrgemast tõest ning vaatama elu uutest vaatenurkadest. Valmistu Apatiidi energiast üllatuma! Manifestatsioonikivina on Apatiit kõike muud kui pimedusega seotud. Apatiit hoolitseb selle eest, et Sa ei jääks kinni ühte mõtteviisi vaid suudaksid hoida fookust ning otsida pidevalt uusi lahendusi muudatustele, mida elu kingib. Seda silmas pidades hoiab Apatiit Sind värskena, keskendununa ja järgima oma südame kavatsusi. Kurgutšakra kristallina on Apatiit ka suhtluskivi. Ta kutsub Sind süvenema oma tõesse ja kasutama suhtlemist hoolikalt Sind ümbritseva maailmaga ühenduse loomiseks. See on vääriline kivi, mida kanda, kui soovid leida eesmärki ja tervenemist. Apatiit hoiab Sind kohalolus nign teenib Sinu kõrgemat hüvangut. Ta on tugevalt seotud ka kolmanda silmaga, nii et Sa näeksid alati kaugemale tänasest päevast.

  KUUKUVI

  KUUKUVI tähendus on naiselik energia ja uued algused. Ta on sisemise valguse kristall ning Jumaliku tarkuse abivahend, mida kasutatakse vaimses tervendamises. Kuukivist õhkav maagia võlub Sind oma ereda naiseliku energia ja lubadusega muutusteks. Kuu on sajandeid olnud jumalanna vaimu sümbol, mis ripub kerana meie peade kohal. Kuukivi jäädvustab kogu selle maagia ja rohkemgi veel. Indias kasutatakse Kuukivi Jumaliku tarkuse ja selgeltnägemise oskuste välja toomiseks. Kuukivi jäädvustab noorkuu lootust ja lubadust. See kivi on suurepärane emotsioonide võimendaja, kuid teeb seda viisil, mis ei kahjusta tasakaalu.

   

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas ilu, kristallide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.

  Jumaliku juhatuse MALA-palvehelmed: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse