• ALATI TASUTA TARNE

 • Armastuse MALA-palvehelmed

  Armastuse MALA-palvehelmed

  148 

  “Selle Mala toel toon kehasse soojust, kirge ja enesekindlust, et osata ja julgeda vastu võtta kogu maailma armastus”

  Armastuse MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Sisemise tule ja armastuse kristall GRANAAT (aasta 2024 armastuse kristall)
  • Viisakuskivina tuntud BRONSIIT
  • Haruldane ROOSIPUU
  • Tervendav kristall NEFRIIT
  • Sisemise jõu DRUZY AHHAAT
  • Guruks on sensuaalsuse kristall KARNEOOL
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maka hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud ehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  1 laos

  Kirjeldus

  Armastuse MALA-palvehelmed:

  GRANAAT (aasta 2024 armastuse kristall)

  Tumepunaselt läikiv GRANAAT on ürgse tule, kõrge loovuse, vaimu ja armastuse kivi. Sulle, kes Sa tahad olla julge ja karastatud, on Granaat hiilguse kivi. Granaat on olnud pikka aega armastatud nii keskaegsete juveliiride, kuningaperede kui ka iidsete tsivilisatsioonide poolt. Vanade piiblitekstide kohaselt andis Noa laevale ainsa valguse just Granaat, mis tähendab, et see sädelev veripunane kivi on pikka aega olnud lootusesära, elumärk ja suunav valgus ka kõige meeleheitlikumatel aegadel, pimeduses. See hinnaline kivi on tuntud kui loovuse ja armastuse kristall. Granaat taastab ja toetab Sinu enesekindlust, seksuaalset energiat ning lubab Sul olla siiras. Pühendumise kristallina tuntud Granaat on imeline pärl Sulle, kui otsid toetust suhetes. Granaat lahustab negatiivseid energiaid ning teeb koostööd maandava juurtšakraga, et hoida Sind turvaliselt ja kindlalt jalad maas. Nii on vähem tõenäoline, et libised eneses kahtlemisse ja armukadedusse ning kõigesse, mis võib takistada Sul oma kallimaga sügavamat sidet luua. Granaadist Mala ei ole ainult positiivse energiaga laetud kaunis ehe, see on kivi, mis sümboliseerib elu ennast. Meditatiivse tulena põleb ja väreleb Granaat ühtlaselt ka kõige külmematel öödel ning kõige ägedamate tuultega. Ta on kivi, mis kutsub Sind veidi sügavamale sukelduma ja avastama armastuse väljendusi, mis on juba Sinu südamesse peidetud. Granaat on tulvil külluslikku elujõudu, nii et Sulle, kes Sa tunned end eksinud ja nõrgana, sütitab Granaadi Mala Sinu leegi uuesti.

  BRONSIIT

  BRONSIIT on tuntud kui “viisakuskivi”, kuna selle energia suurendab armastust, võrdsust ja kaitset kõigi oma läheduses viibijate suhtes. Sinu juur- ja sakraaltšakrad aktiveeruvad ja tugevnevad Bronsiidi läheduses ning aitavad tuua Sinu ellu tagasi keskendumise, sihikindluse ja kontrolli. See kristall aitab Sul naasta õigele teele ja keskenduda sellele, mis on just Sulle kõige olulisem. Bronsiit sisendab sügavalt sisemist julgust enda eest seista ja astuda jõulisi samme, et asjad saaksid tehtud. Ta aitab hoida Sind maandatud ja mugavalt olukordades, mis tavaliselt põhjustavad Sulle ärevust ja stressi.

  ROOSIPUU

  Haruldane ROOSIPUU Roosipuu on imeliseks abistajaks kui Sinu vaimne tervis vajab toetust. Ta soosib paranemist ning äratab Sinus kadunud kaastunde. Lisaks on roosipuu imeline kaaslane kõigile naistele, võimendades või äratades ellu Sinu naiselikkuse ja pannes voolama iluenergia. Roosipuu on seotud Sinu südametšakraga. Usutakse, et ta aitab leevendada väsimust, stressi, depressiooni, unehäireid.

  NEFRIIT

  Nefriit on tervendav kristall, mis suudab ühe pilguga rahustada kõike ja kõiki. Emakese looduse värvi roheline Jaad ehk Nefriit on nagu taim, kes toitub päikesevalgusest, et anda Sulle positiivseid tervise ja rikkuse vibratsioone, et saaksid õide puhkeda. Teda seostatakse ka Feng Sui vooluga, et kanda tasakaalu ja harmooniat läbi Sinu elu ning ta hoiab Sind maandatud, mitte ainult meele tasandil vaid ka füüsilises kehas. Südametšakra kristallina, Nefriidi omamine südame lähedal sillutab tee külluse voolamiseks. Ta meelitab heaolu sinna, kus seda täpselt vajad, aidates luua elu, kus Sinu vajadused on kaunilt täidetud. Nefriit ulatab Sulle käe, aidates näha omaenda loodud piiranguid. Kui raputad maha end mitte teenivad mustrid, leiad võimalus elada oma täis potentsiaalil, saavutades kõik, mida soovida oskad.

  DRUZY AHHAAT

  DRUZY AHHAATi iseloomustab Ahhaadile moodustunud väikesed kristallstruktuurid nagu pisikesed krobelised “õõnsused”, mis ei ole sageli suhkruteradest suuremad. Druzy Ahhaat on eelkõige seotud rahu, armastuse, intuitsiooni, stressi leevendamise ning eneseväärikuse ja oma sisemise jõuga. Ta on nagu inimeses peidus olev imeline kalliskivi, mida me nii sageli peidame poleeritud välisilme alla. Siinkohal peaksid leidma endas hoopis sisemise jõu, et vabastada oma sära, olla oma igapäevaelus kõige tõelisem Sina ise. Druzy Ahhaat on seotud selguse, intuitsiooniga ning sisemise jõu ja usalduse leidmisega enda ja oma võimete vastu. Kui tunned, et Sa ei suuda enda eest seista ega oma soove väljendada, on druzy Ahhaat suurepärane kristall, mida enda lähedal hoida.

  KARNEOOL

  KARNEOOL aitab tõsta energiat, tugevdada enesekindlust ja äratada kogu Sinu sakraaltšakrasse peidetud kirge, särtsu ja loovuse. Punane Karneool hõõgub oma tulise jõu ja sügava sensuaalsusega. Ta on siin, et aidata keskenduda meelele ning toetada Sul olla „kohal”. Karneool on tuntud mängulise ja võimsa sakraaltšakra avamise poolest. Samuti aitab ta tõsta Sinus olevat soojust ja seda läbi keha suunata, suurendades energia taset ning tõstes Sinu loomingulisi vibratsioone.

   

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.

  Armastuse MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse