• ALATI TASUTA TARNE

 • Tšakrasüsteemi MALA-palvehelmed

  Tšakrasüsteemi MALA-palvehelmed

  “Selle Malaga keskendun ma oma kehale ja täidan oma südame armastuse leegiga”

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Sisemise tule ja armastuse kristall GRANAAT
  • Maandav kristall OONÜKS
  • Naiste kristalliks punane JASPIS
  • Sensuaalsuse kristall KARNEOOL
  • Manifesteerimise kristall kollane TOPAAS
  • Külluse kristall AVENTURIIN
  • Emotsionaalse selgus kivi AKVAMARIIN
  • Intuitsiooni kristall LASURIIT
  • Rahustav AMETÜST
  • Guruks on KARNEOOL
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maka hiljem võimalus.
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Tšakrasüsteemi MALA-palvehelmed:

  OONÜKS

  Sageli amuletina, negatiivse energia vastu, kasutatav Oonüks on õnne meisterkristall. Kõigil mustadel kividel on tugevad raviomadused. Oonüks on võimsa vibratsiooniga. Must Oonüks mitte ainult ei heida Sinu ümber kaitse kilbi, vaid aktiveerib ka tšakrad, et luua kohalolu, loomingulist keskendumist ja valgustada uusi teid taipamisteni. Must oonüks on täis suurepärast maandavat energiat, mis aitab Sul end selles maailmas tasakaalus tunda. Neile, kel on kiired vihapursked ning kes on sageli närvilises segaduses, on Oonüks siin, et Sind rahustada. Maanduskivina on Oonüks juurtšakra kivi, luues tugeva ühenduse maaga. Must Oonüks kaitseb Sind ka kroontšakra avanemise, igasugu vaimsete praktikate ja ka eelmiste elude uurimise ajal, mil oled avatud ja haavatav. Nagu kõiki kristalle, tuleb ka Oonüksit regulaarselt puhastada ja laadida. Kuna must Oonüks on kaitsekivi, mis töötab negatiivsete vibratsioonidega, on eriti oluline teda puhastada kui tunnete, et at muutub raskeks või kannab endas surma energiat. Üks lihtsamaid viise Oonüksi kiireks ja ohutuks puhastamiseks Salvei suits.

  KRISTALLID

  Tumepunaselt läikiv juurtšakra kristall GRANAAT on ürgse tule, kõrge loovuse, vaimu ja armastuse kivi. See hinnaline kivi on tuntud kui loovuse ja armastuse kristall. Juurtšakra kristall Punane JASPIST, mida peetakse noorte naiste kristalliks, kes soovivad rõhutada oma naiselikke võlusid ning graatsiat. Teda peetakse ka seksuaalsust suurendavaks ning tasakaalustavaks kristalliks. KARNEOOL aitab tõsta energiat, tugevdada enesekindlust ja äratada kogu Sinu sakraaltšakrasse peidetud kirge, särtsu ja loovuse. Kollane TOPAAS, mis on imeilus kollakas oranz kristall, mida kasutatakse sageli lõõgastumiseks ja ka manifesteerimiseks. Topaas on ka väga suur vaimne toetaja. Kollane Topaas on üks novembrikuul seotud inimeste sünnikividest ning tšakrasüsteemis toetamas sinu päikesepõimikutAVENTURIIN on täis õnne võlu ja rahustavat energiat. Südametšakraga ühendatud roheline Aventuriin on teadaolevalt hea õnne talisman. Ta aitab Sul läbipõlemisest taastuda, reguleerib Sinu südamerütmi ning teeb ruumi empaatiale ning armastuse kasvamiseks. Aventuriin vabastab tee külluse ja rõõmu suunas. AKVAMARIINi tähendus on emotsionaalne selgus. Akvamariin on ookean, mis on muutunud veest kiviks, kaotamata oma sädelevaid merevärve, rahustavat olemust ega ka raviomadusi. Igasugune suhtlusvorm, mis tekitab Sinus hirmu – olgu see siis avalik esinemine või lihtsalt oma vajaduste väljendamine sõpradele ja perele, Akvamariin töötab kurgutšakraga, et hoida Sinu hääl ühtlasena ja tuua hinge jõudu. LASURIIT aitab Sul süvendada oma intuitsiooni ja nautida kõiki vaimseid praktikaid, mida jumaldate. Toob esile Sinu audentse hääl, millega soovid maailmaga suhelda. Lasuriidiga saad avada kolmanda silma tšakra ning luua ühenduse oma sisemise tarkusega – tagades, et Sinu hääl tuleneb südamest. AMETÜST aitab luua kehas, vaimus ja hinges kannatlikkust, tasakaalu ning kõrgema sagedusega energiat. Ametüst on unistavalt lilla kristall, mis on seotud kroontšakraga. Ta aitab Sul häälestuda oma kõrgemale eesmärgile. See pehme ja lilla kroontšakra kristall on tuntud oma rahustava puudutuse, emotsioonide tasakaalustamise ja sügavalt vaimsusele suunamise poolest.

  OM

  Metalne OM, mida peetakse kõige võimsamaks mantraks ning kõikide mantrate seemneks, mis sisaldab kõige algust ja lõppu.

  Tšakrasüsteemi MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.
  Tšakrasüsteemi MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse