• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Tšakrasüsteemi MALA-palvehelmed

  Tšakrasüsteemi MALA-palvehelmed

  Tšakrasüsteemi MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  “Selle Malaga keskendun ma oma kehale ja täidan oma südame armastuse leegiga”

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • LAAVAKIVI
  • Naiste kristalliks punane JASPIS
  • Sensuaalsuse kristall KARNEOOL
  • Manifesteerimise kristall kollane TOPAAS
  • Külluse kristall AVENTURIIN
  • Emotsionaalse selgus kivi AKVAMARIIN
  • Naeru ja õnne kristall Sinine PITSAHHAAT
  • Intuitsiooni kristall LASURIIT
  • Rahustav AMETÜST
  • Guruks on LAAVAKIVI
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • VALI KOHE, MAKSA HILJEM võimalus

  PS! pildil olev käevõru ei kuulu Mala hinna sisse. Selle võid juurde soetada SIIT 

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Tšakrasüsteemi MALA-palvehelmed:

  LAAVAKIVI

  Laavakivi on tekkinud vulkaanist pursanud magmast. Laavakivi on sisuliselt tule tahke vorm, millel arvatakse olevat mõju nagu tuhast tõusval fööniksil. See on tasakaalu, julguse ja jõu kivi, mis sisaldab tule jõudu ja sütitab Sinu vaimus kire leegid. Laavakivi hajutab viha, hirmu ja negatiivsuse. Arvatakse, et see põletab ära mineviku jäänused, mis võivad Sind tagasi hoida, ning hõlbustab uusi algusi. Laavakivi on hea kristall mediteerimiseks, kuna see aitab suunata mõtteid valguse ja armastuse poole. Laavakivi aitab Sul ka Emakese Maaga rohkem kooskõlla saada, mis omakorda toetab juurtšakra stabiliseerimisel ja ankurdamisel. Kui tšaktasüsteem on sünkroonis, tunned and maandatuna ja turvaliselt.

  KRISTALLID

  Juurtšakra kristall Punane JASPIST, mida peetakse noorte naiste kristalliks, kes soovivad rõhutada oma naiselikke võlusid ning graatsiat. Teda peetakse ka seksuaalsust suurendavaks ning tasakaalustavaks kristalliks. KARNEOOL aitab tõsta energiat, tugevdada enesekindlust ja äratada kogu Sinu sakraaltšakrasse peidetud kirge, särtsu ja loovuse. Kollane TOPAAS, mis on imeilus kollakas oranz kristall, mida kasutatakse sageli lõõgastumiseks ja ka manifesteerimiseks. Topaas on ka väga suur vaimne toetaja. Kollane Topaas on üks novembrikuul seotud inimeste sünnikividest ning tšakrasüsteemis toetamas sinu päikesepõimikutAVENTURIIN on täis õnne võlu ja rahustavat energiat. Südametšakraga ühendatud roheline Aventuriin on teadaolevalt hea õnne talisman. Ta aitab Sul läbipõlemisest taastuda, reguleerib Sinu südamerütmi ning teeb ruumi empaatiale ning armastuse kasvamiseks. Aventuriin vabastab tee külluse ja rõõmu suunas. AKVAMARIINi tähendus on emotsionaalne selgus. Akvamariin on ookean, mis on muutunud veest kiviks, kaotamata oma sädelevaid merevärve, rahustavat olemust ega ka raviomadusi. Igasugune suhtlusvorm, mis tekitab Sinus hirmu – olgu see siis avalik esinemine või lihtsalt oma vajaduste väljendamine sõpradele ja perele, Akvamariin töötab kurgutšakraga, et hoida Sinu hääl ühtlasena ja tuua hinge jõudu. Sinine PITSAHHAAT on naeru, õnne ja õnnestumiste kristall. Väidetavalt on see ka tugevuse ja julguse kivi. Pitsahhaadist on abi ka hirmude ja murede ületamisel ning otsuste tegemisel. PitsAhhaat on seotud tule elemendiga. Tema energia on meeliülendav ja rõõmu pakkuv ning aitab kaasa ka loomingulisusele. LASURIIT aitab Sul süvendada oma intuitsiooni ja nautida kõiki vaimseid praktikaid, mida jumaldate. Toob esile Sinu audentse hääl, millega soovid maailmaga suhelda. Lasuriidiga saad avada kolmanda silma tšakra ning luua ühenduse oma sisemise tarkusega – tagades, et Sinu hääl tuleneb südamest. AMETÜST aitab luua kehas, vaimus ja hinges kannatlikkust, tasakaalu ning kõrgema sagedusega energiat. Ametüst on unistavalt lilla kristall, mis on seotud kroontšakraga. Ta aitab Sul häälestuda oma kõrgemale eesmärgile. See pehme ja lilla kroontšakra kristall on tuntud oma rahustava puudutuse, emotsioonide tasakaalustamise ja sügavalt vaimsusele suunamise poolest.

  OM

  Metalne OM, mida peetakse kõige võimsamaks mantraks ning kõikide mantrate seemneks, mis sisaldab kõige algust ja lõppu.

   

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  PS! pildil olev käevõru ei kuulu Mala hinna sisse. Oma lemmiku võid leida SIIT

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.
  Tšakrasüsteemi MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse