• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Suhtes iseendaga MALA-palvehelmed

  Suhtes iseendaga MALA-palvehelmed

  108 

  VALI KOHE, MAKSA HILJEM võimalus

  “Selle Malaga austan oma sügavamat mina ja elan oma kõige ilusamat elu.”

  Mala-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Sisemise rahu kristall Ookeani JASPIS
  • Intuitsiooni ja südamekivi AMASONIIT
  • Guruks on rõõmu kristall PÄIKESEKIVI
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • PS! pildil olev käevõru ei kuulu Mala hinna sisse. Selle võid juurde soetada SIIT

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  1 laos

  Kirjeldus

  Suhtes iseendaga MALA-palvehelmed:

  • Ookeani JASPIS, mis aktiveerib Sinu päikesepõimiku, südame- ja kurgutšakra. See ülimalt tähtis kanal annab Sulle võimaluse ühendada oma tahe emotsiooniga. Ta annab Sulle tõuke tundmaks rohkem rõõmu ning õnne ning taastab yin & yang tasakaalu, mis omakorda teeb Sind emotsionaalselt stabiilsemaks. Ta soodustab kaastunnet ja armastust. Ookeani Jaspis aitab vabaneda mis tahes raskusest või pingetest, mida võid oma südamel kanda. Nii nagu vesi, mis aitas selle maagilise kristalli luua, pead ka Sina Ookeani Jaspise energia vastuvõtmisel olema valmis “vooluga kaasa minema”. Ookeani Jaspis on ideaalne kristall toetades Sul kergusega liuelda oma emotsioonide, suhete ja mis kõige tähtsam, iseendaga.
  • AMASONIIT on lõpmatu intuitsiooni ja südamekivi, mis sobib hästi enese austamise, usalduse ja aususe tekitamiseks. Ta on lootuse kivi. Tänu oma sügavale tervendavale energiale ja rahustavale mõjule, ravib Amasoniit, nii kehas kui vaimus,kõik haavad. Ta kohandub oma kandjaga, luues tõde, au. Kui tunned end ärevana, tajud peagi Amasoniiti kandes, et traumad sinu sees leebuvad ning, et armastuse ja mõistmise väljendamine polegi enam nii raske. Amasoniit harutab Sind lahti kõige kaunimatel viisidel ja täidab Sind tervendavate omadustega, mida vajad, et elada väljaspool hirmu piire.
  • PÄIKESEKIVI on rõõmu kristall, mis toob Sinu ellu positiivsust ja õnne. Sarnaselt päikesega on ta kollakas oranži värvi, mõnikord ka kuldsete laikudega, mis panevad ta sädelema. Päikesekivi on alati peetud hea õnne, külluse ja pikaealisuse kiviks. Ta annab Sulle energiat ja jõudu, ajal kui seda kõige enam vajate. Päikesekivi aitab leevendada depressiooni, hirmu ja stressi. Aitab taastuda hüljatuse ja ärakasutamise tundest. Üleüldse leevendab Päikeseivi ebaõnnestumise tundeid, võimaldades Sul leppida sellega, et vead on vaid kogemused ning elu õppimise osa.

  PS! pildil olev käevõru ei kuulu Mala hinna sisse. Selle võid juurde soetada SIIT

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.
  Suhtes iseendaga MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse

  Sulle võib meeldida ka…