• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Käevõru Dumortjeriidi & Turmaliiniga

  Käevõru Dumortjeriidi & Turmaliiniga

  24 

  Käevõru Dumortjeriidi & Turmaliiniga

  Käevõrus osalesid: Dumortjeriit & Turmaliin

  Pärlite suurus on 6-8 mm

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Käevõru Dumortjeriidi & Turmaliiniga:

  • TURMALIIN on mure mõtete tühistamiseks, mis Sind öösel üleval hoiavad. Ta on üks suuremaid ja võimsamaid kaitsekive. Turmaliin toob Sinu ellu tagasi positiivse vaatenurga. Kuigi must värv võib tunduda just süngete mõte jaoks, on Turmaliini kristallidel hoopis teist masti jõud. See graatsiline läikiv kristall teeb ületunde ihukaitsjana, hoides Sind peas keerlevate mõttemustrite keerisest eemal. Must turmaliin on üks maailma suurepärasemaid maanduskive, mis töötab tšakrate joondamiseks ning hoiab Sind tervikliku ja täisväärtuslikuna. Nagu paljud tumedad poolvääriskivid, on ka musta turmaliini käevõru tõhus negatiivse energia puhastaja, imades endasse pimeduse, positiivseid vibratsioone kahjustamata. Teadmine, et Sul on musta Turmaliini kristalli kaitsev jõud, annab Sulle enesekindluse, julgustades kasutama Sinu oma häält, olema kõrges vibratsioonis ja tugev.
   “Musta turmaliiniga panen endale ümber kaitsemantli”
  • DUMORJERIIT kutsub esile tolerantsuse ja positiivsuse. Olles tihedalt seotud kurgutšakraga, kutsub universum Sind hetkegi kõhklemata enda eest, häälekalt, seisma. Selle ahvatleva kristalli üks tugevamaid omadusi on ühendus kurguga, ehk väljaöeldava tõega. Ta vabastab blokeeringust, selle püha tšakra, ühe südamelöögiga, et Sinu hääl saaks vabalt ja hõlpsalt voolama hakata ning toetab Sind, et oleksid alati valmis, ilma hirmuta, püsti tõusma ning ütlema, millesse usute. Lisaks toetab Dumorjeriit Sul luues sisemise enesekindluse, aidates Sul õppida usaldama oma sünnipärast tarkust ning juhinduma omaenda eetikast ja moraalist. Dumortjeriit kutsub Sind harjutama kannatlikkust lähedastega, mis tähendab, et sügavamatel ja tähendusrikkamatel suhetel saab olema võimalus õitseda. Antud kristall, mis näib oma värviga kosmost kopeerivat, näib samuti tugevalt käbikeha aktiveerivat. See hiilgav nääre asub otse teie kolmanda silma keskpunkti taga ja seal asuvad Sinu väärtuslikumad vaimsed jõud. Dumortjeriit on kui vaimsete võimete “unenäopüüdja”.
   “Olen valmis laskma oma häälel vabalt kõlada”

  Kui antud käevõru Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu ehe. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud
  Käevõru Dumortjeriidi & Turmaliiniga looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse