• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Käevõru Küaniidi & Turmaliiniga

  Käevõru Küaniidi & Turmaliiniga

  24 

  Käevõru Küaniidi & Turmaliiniga

  Käevõrus osalesid: Küaniit & Turmaliin

  Pärlite suurus on 6-8 mm

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Käevõru Küaniidi & Turmaliiniga:

  • TURMALIIN on mure mõtete tühistamiseks, mis Sind öösel üleval hoiavad. Ta on üks suuremaid ja võimsamaid kaitsekive. Turmaliin toob Sinu ellu tagasi positiivse vaatenurga. Kuigi must värv võib tunduda just süngete mõte jaoks, on Turmaliini kristallidel hoopis teist masti jõud. See graatsiline läikiv kristall teeb ületunde ihukaitsjana, hoides Sind peas keerlevate mõttemustrite keerisest eemal. Must turmaliin on üks maailma suurepärasemaid maanduskive, mis töötab tšakrate joondamiseks ning hoiab Sind tervikliku ja täisväärtuslikuna. Nagu paljud tumedad poolvääriskivid, on ka musta turmaliini käevõru tõhus negatiivse energia puhastaja, imades endasse pimeduse, positiivseid vibratsioone kahjustamata. Teadmine, et Sul on musta Turmaliini kristalli kaitsev jõud, annab Sulle enesekindluse, julgustades kasutama Sinu oma häält, olema kõrges vibratsioonis ja tugev. Naha lähedus on kalliskivide puhul väga oluline nende raviomadustest maksimumi võtmine. Seetõttu on ehted, eriti sellised nagu musta Turmaliini käevõrud ja kaelakeed, väga olulised. Kuid nagu alati, kasuta oma intuitsiooni ja sisetunnet leidmaks kus ja kuidas on sinu jaoks just parim ja mugavam viis Turmaliini kanda!
   “Musta turmaliiniga panen endale ümber kaitsemantli”
  • KÜANIIT aitab Sul luua ühenduse ning toob Sind tagasi oma vaimse Mina juurde, tagades hea enesetunde. Oma pehmetes sinistes toonides on ta harmooniline, kõrge vibratsiooniga kristall,  mida ümbritseb kerge ja lüüriline energia. Kunagi õnnistasid iidsed kreeklased Küaniiti teise nimega: Disthene, mis tähendab tugevust. Küaniidi tugevus peitub selles, et ta ei ima endasse mürgist energiat, vaid pigem püsib tema olemus puhas ja külluslik. Lisaks on Küaniit ka sildade ehitaja, omades võimet siduda meile tuttav maailm, väljaspool meie igapäevast ruumi eksisteerivate universumitega. Oma tugeva emotsionaalse tõmbejõuga võib Küaniit kasvatada ka kaasasündinud võimeid ning tugevdada telepaatiat, mis tähendab, et suhtlemine ja ühendus keha ja vaimu kaudu muutub loomuomasemaks. Kui tunnete end maailmas eksinud ja endise minaga lahus, võib Küaniit selle ühenduse taaselustada. Küaniit töötab õrnalt ka tšakrate joondamisega, tuues Sinu ellu tasakaalu ning vähendades terviseprobleeme.
   “Vaatan maailma selge pilguga, olen ühenduses kõigi mina-vormidega ning täiesti joondunud ja kohal”

  Kui antud käevõru Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu ehe. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud
  Käevõru Küaniidi & Turmaliiniga looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse