• ALATI TASUTA TARNE

 • Eneseväljenduse käevõru Lasuriidiga

  Eneseväljenduse käevõru Lasuriidiga

  18 

  Eneseväljenduse käevõru Lasuriidiga:

  • Intuitsiooni kristall LASURIIT
  • Pärlite suurus 6mm
  • Käevõru jõuab Sinuni ilusas kinkekotis
  • Eesti sisene transport pakiautomaati on ALATI minu kulul
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT

  Kui antud käevõru Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu oma. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Ole hoitud, läbi armastuse

  Kirjeldus

  Eneseväljenduse käevõru Lasuriidiga:

  LASURIIT

  LASURIIT aitab Sul süvendada oma intuitsiooni ja nautida kõiki vaimseid praktikaid, mida jumaldate. Ta hoiab sinu eneseväljenduse siira, kindla. Toob esile Sinu audentse hääl, millega soovid maailmaga suhelda. Lasuriit on suurepärane kristall Sinu enda hinge joondamiseks. See sädelev kuninglik sinine pärl jagab oma värvi Sixtuse kabeli lagedega, tuletades meile meelde meie endi loomupärast ilu ja elamise mõnu. Lasuriidiga saad avada kolmanda silma tšakra ning luua ühenduse oma sisemise tarkusega – tagades, et Sinu hääl tuleb südamest. 

  Kolmanda silma tšakra

  Kuues tšakra on kolmanda silma tšakra – värav kogu Sinu sisemise tarkuse juurde ja Sinu intuitsioon. See on koht, kus Sa saad kontakti oma sügavaima sisemise olemusega ja kasutad oma vaimset teadlikkust ning mõistuse väge. Tema sõnumiks on „Otsin ainult tõde“. Kolmanda silma tšakra asub otsmiku keskel, kulmude kohal. Seda seostatakse indigo või lillakassinise värviga. Olles sild kurgu ja kroontšakra vahel, on see tõe ja visiooni kanal. Avatud kolmanda silma tšakra aitab Sul selgust saada, mõista, usaldada oma sisetunnet ning otsida iseendas kõiki vajalikke vastuseid ja juhiseid. See tšakra on seotud Sinu mõtteprotsesside ja Sinu silmade, kõrvade, seljaaju ning neuroloogiliste probleemidega. Kolmanda silma tšakrale sobivatel kristallidel on kõrge vibratsioon ja intuitiivne jõud. Kolmanda silma tšakrast võid lähemalt lugeda SIIT

  Leia just sellele käevõrule vastav kaelakee SIIT

  Kui antud käevõru Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu ehe. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud
  Eneseväljenduse käevõru Lasuriidiga looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse