• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Jumaliku tõe MALA-palvehelmed

  Jumaliku tõe MALA-palvehelmed

  108 

  „Selle Mala toel hakkad tähele panema ja ära tundma armastuse ja tõe jumalikke sagedusi”

  Jumaliku tõe MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Lootuse ja julgustuse kristall VARISTSIIT
  • Muudatuste kristall BOTSWANA AHHAAT
  • Emotsionaalse selgus kivi AKVAMARIIN
  • Selguse, vaimsuse ja teadvuse kristall SELENIIT 
  • Guruks on meeleolu tasakaalustaja LEPIDOLIIT
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT
  • Soovi korral loe juurde BLOGIst Mis on Mala?” 

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Laost otsas

  Kirjeldus

  Jumaliku tõe MALA-palvehelmed:

  VARISTSIIT

  VARISTSIIT kutsub Sind astuma oma kõige autentsemasse minasse ja laskma oma valgusel särada ning näitama maailmale julgelt, kes Sa tegelikult oled. Ta võimendab Sinu julguse ja terviklikkuse tunnet, muutes teesklusele peaaegu võimatuks. Varistsiit aitab Sul olla truu iseendale ja sellele, mida armastad, ning nautida elu, mille valid, sõltumata teiste arvamustest. See õpetab Sind olema teadlikum ja joonduma kõige sellega, mis Sulle rõõmu ja rahu pakub. Varistsiit julgustab Sind ka rohkem huvi tundma vaimsete asjade vastu ning laiendama oma teadmisi ja uskumuste süsteeme. See liigutab Sind õrnalt, et saaksid tähele panna ja ära tunda armastuse ja tõe jumalikke sagedusi. Varistsiit on suurepärane kivi emotsionaalse segaduse puhastamiseks ja otse oma südamesse nägemiseks.

  BOTSWANA AHHAAT

  BOTSWANA AHHAAT on kristall, mis toob suuri muutusi. Päikeseloojangu kristall loojub muutuste kallaste taha, tuues kaasa maandavaid lainetusi ja uusi hiilgavaid ideid. Botswana Ahhaat on eriti kasulik, kui tunned end paigal seisvat. Tema õrn ja toitev energia aitab Sul leida eesmärgi ja uue jõu. Ta on südame hingekivi.

  AKVAMARIIN

  AKVAMARIINi tähendus on emotsionaalne selgus. Akvamariin on ookean, mis on muutunud veest kiviks, kaotamata oma sädelevaid merevärve, rahustavat olemust ega ka raviomadusi. Arvestades, et inimkeha koosneb seitsmekümnest protsendist veest, pole ehk üllatav, et see ookeani särav kristall meie kätte on usaldatud. Akvamariin täidab Sind elueliksiiriga, peseb ära jääkmürgisuse ja hoiab Sind puhtana ja alati valmis laskma voolul end kanda kõikjale, kuhu vajame. Akvamariini nimetatakse ka julguse kiviks, avaldades austust Sinu sisemisele jõule ja vastupidavusele. Tal on võime aidata astuda varjust välja valgusesse. Igasugune suhtlusvorm, mis tekitab Sinus hirmu – olgu see siis avalik esinemine või lihtsalt oma vajaduste väljendamine sõpradele ja perele, Akvamariin töötab kurgutšakraga, et hoida Sinu hääl ühtlasena ja tuua hinge jõudu. On viimane aeg ülekoormus maha pesta, et saaksid astuda selge peaga suhtlemisse ja alustada elus asju, mida soovid.

  SELENIIT

  SELENIIT on selguse, vaimsuse ja teadvuse kristall. Ta on puhastuse kalliskivi ning hea energiaplokkide eemaldaja. Koheselt rahustaval Seleniidil on pikk ajalugu armastatud Jumalanna kivina ja väidetavalt toob see tervenemist Sinu kehale, vaimule ja hingele. Ühe pehmema kivina võib see olla suurepärane meeldetuletus, et me peaksime selles maailmas liikuma leebelt ning looma oma praktikatesse püha ruumi. Seleniiti sisaldavad ehted aidatavad Sul avaneda kõrgematele sagedustele ja universumist tulevatele sõnumitele.

  LEPIDOLIIT

  LEPIDOLIITi peetakse üheks parimaks meeleolude tasakaalustajaks maailmas. Ta vähendab ärevust ja hoiab Sind rahulikuna isegi keset kaost seistes.

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.

  Jumaliku tõe MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse