• ALATI TASUTA TARNE

 • Kohalolu MALA-palvehelmed

  Kohalolu MALA-palvehelmed

  138 

  “Selle Mala toel viibin kergusega kohal, osates rõõmustada ja nautida iga hetke oma elus”

  Kohalolu MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Rõõmu ja naeru kristall MEHHIKO AHHAAT
  • Sisemise jõu DRUZY AHHAAT (värvitud)
  • Guruks on rahustav AMETÜST
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Eesti sisene transport pakiautomaati on ALATI minu kulul
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  1 laos

  Kirjeldus

  Kohalolu MALA-palvehelmed:

  MEHHIKO AHHAAT

  AHHAAT Mehhiko Ahhaadi soojad ja kaitsvad omadused suurendavad turvalisust ja enesekindlust. Teda tuntakse ka kui naerukivi, kuna ta rõõmustab kõiki, kes teda kannavad. Mehhiko Ahhaat tagab Sulle hetkes viibimise, hoolimata sellest, kui palju Su elus toimub, saad nautida iga väärtuslikku hetke. Samuti arvatakse, et ta kaitseb Sind segavate või väliste energiate eest, parandades Sinu maandust. Mehhiko ahhaat aitab tõsta energiat ja soodustada keskendumist, et ülesandel püsida ja eesmärke oluliselt kergemini täita. Mehhiko Ahhaat puhastab energiablokeeringud ja toob päevavalgele varjatud teadmised või teabe.

  DRUZY AHHAAT

  DRUZY AHHAATi iseloomustab Ahhaadile moodustunud väikesed kristallstruktuurid nagu pisikesed krobelised “õõnsused”, mis ei ole sageli suhkruteradest suuremad. Druzy Ahhaat on eelkõige seotud rahu, armastuse, intuitsiooni, stressi leevendamise ning eneseväärikuse ja oma sisemise jõuga. Ta on nagu inimeses peidus olev imeline kalliskivi, mida me nii sageli peidame poleeritud välisilme alla. Siinkohal peaksid leidma endas hoopis sisemise jõu, et vabastada oma sära, olla oma igapäevaelus kõige tõelisem Sina ise. Druzy Ahhaat on seotud selguse, intuitsiooniga ning sisemise jõu ja usalduse leidmisega enda ja oma võimete vastu. Peamiselt kroontšakra kristallina tuntud druzy Ahhaat, omab positiivne mõju ka kurgutšakrale ning ka kolmanda silma tšakrale. Kui tunned, et Sa ei suuda enda eest seista ega oma soove väljendada, on druzy Ahhaat suurepärane kristall, mida enda lähedal hoida.

  AMETÜST

  AMETÜST aitab luua kehas, vaimus ja hinges kannatlikkust, tasakaalu ning kõrgema sagedusega energiat. Ametüst on unistavalt lilla kristall, mis on seotud kroontšakraga. Ta aitab Sul häälestuda oma kõrgemale eesmärgile. See pehme ja lilla kroontšakra kristall on tuntud oma rahustava puudutuse, emotsioonide tasakaalustamise ja sügavalt vaimsusele suunamise poolest.

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud
  Kohalolu MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse