• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Lõpututele võimaluste MALA-palvehelmed

  Lõpututele võimaluste MALA-palvehelmed

  “Selle Mala toel tean, et olen kohal ning avatud lõpututele võimalustele, mis mind ees ootavad. Tean, et olen kaitstud.”

  Lõpututele võimaluste MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Rahustav kristall HAULIIT
  • Rahustav PICASSO JASPIS
  • Kõikide võimaluste kristall LABRADORIIT
  • Kaitsekivi TURMALIIN
  • Guruks samuti TURMALIIN
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot leiad SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud MALA Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Lõpututele võimaluste MALA-palvehelmed:

  HAULIIT

  HAULIIT on üks neist taevakividest, mis aitab Sul luua suhteid kõrgemate ühendustega. Igal tasandil rahumeelseid vibratsioone pakkuv Hauliit on tervendavate omadustega ja omab sügavat puhastuse energiat. Tasakaalusta end Hauliidiga oma igapäeva tegemiste juures. Tema kahvatu väljanägemine on selleks, et imada endasse kõik sinu hirmud, draamad ja negatiivsed energiad, mis võivad Sind alla suruda. Hauliit on ka kivi, mis peale rahustmise õpetab Sulle ka kannatlikkust. Ta aitab ka suhtlemisel teistega, kuna on abiks emotsioonide väljendamisel. Hauliit teab kuidas tõusta ja hoida kõrgemaid sagedusi, tänu millele on ta suurepärane kivi Sulle, kui soovid puhastada oma kroontšakrat ja luua sügavamaid vaimseid ühendusi.

  PICASSO JASPIS

  PICASSO JASPIS, mis on rahustava, tasakaalustava ja maandava toimega. Ta aitab ümber kujundada suhteid ning ligi tõmmata just neid inimesi, kellel on sarnased huvid. Samuti tuletab Picasso Jaspis meelde, kuidas nautida elu ning suhtuda positiivselt kõigesse, mis eluteel ette tuleb. Ta on ka rahu ja stabiilsuse kristall.

  LABRADORIIT

  LABRADORIIT on kuulus oma seotuse poolest kujutlusvõimega. Legendi järgi sündis Labradoriit virmaliste müstilisest hiilgusest. Labradoriit töötab kooskõlas universumiga, et tuua Sinu kehasse, vaimu ja hinge ELU toetavaid elemente. Ta on suurepärane kivi depressiooni ja ärevusega töötamiseks, kuna omab maandusjõudu, mis võimaldab Sul olla metsik ning samas ka loov, ilma et kaotaksid ühenduse maaga. Kroontšakra kivina aitab Labradoriit Sul püsida loodusvaimudega ühenduses. Meie maa on täis kosmilist energiat ning sädelev Labradoriit on kui tähetolm, kuuvalgus ja haruldane energiajõud, mis aitab Sul inimlikust unest ärgata.

  TURMALIIN

  TURMALIIN on mure mõtete tühistamiseks, mis Sind öösel üleval hoiavad. Ta on üks suuremaid ja võimsamaid kaitsekive. Turmaliin toob Sinu ellu tagasi positiivse vaatenurga. Kuigi must värv võib tunduda just süngete mõte jaoks, on Turmaliini kristallidel hoopis teist masti jõud. See graatsiline läikiv kristall teeb ületunde ihukaitsjana, hoides Sind peas keerlevate mõttemustrite keerisest eemal. Must turmaliin on üks maailma suurepärasemaid maanduskive, mis töötab tšakrate joondamiseks ning hoiab Sind tervikliku ja täisväärtuslikuna. Nagu paljud tumedad poolvääriskivid, on ka musta turmaliin tõhus negatiivse energia puhastaja, imades endasse pimeduse, positiivseid vibratsioone kahjustamata. Teadmine, et Sul on musta Turmaliini kristalli kaitsev jõud, annab Sulle enesekindluse, julgustades kasutama Sinu oma häält, olema kõrges vibratsioonis ja tugev. Naha lähedus on kalliskivide puhul väga oluline nende raviomadustest maksimumi võtmine.

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. Usaldus. Energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Lõpututele võimaluste MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse