• ALATI TASUTA TARNE

 • Lootuse MALA-palvehelmed

  Lootuse MALA-palvehelmed

  128 

  “Selle Mala toel puhastan ma end negatiivsusest ja loon selge voolu oma potentsiaali voolamiseks.”

  Lootuse Mala-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 kristalli helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Intuitsiooni ja südamekivi AMASONIIT
  • Guruks on positiivse jõu kristall Kollane KALTSIIT
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Eesti sisene transport pakiautomaati on ALATI minu kulul
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot leiad SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud Mala Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  1 laos

  Kirjeldus

  Lootuse MALA-palvehelmed:

  AMASONIIT

  AMASONIIT on lõpmatu intuitsiooni ja südamekivi, mis sobib hästi enese austamise, usalduse ja aususe tekitamiseks. Ta on lootuse kivi. Tänu oma sügavale tervendavale energiale ja rahustavale mõjule, ravib Amasoniit, nii kehas kui vaimus, kõik haavad. Ta kohandub oma kandjaga, luues tõde, au. Kui tunned end ärevana, tajud peagi Amasoniiti kandes, et traumad sinu sees leebuvad ning, et armastuse ja mõistmise väljendamine polegi enam nii raske. Amasoniit harutab Sind lahti kõige kaunimatel viisidel ja täidab Sind tervendavate omadustega, mida vajad, et elada väljaspool hirmu piire.

  Kollane KALTSIIT

  Kollane Kaltsiit on valgust toov kristall, mis on pilves hallil päeval päikesepaisteks ning alati valmis tormi minema ajama. Kollane Kaltsiit on tuntud selle poolest, et eemaldab negatiivse energia ja toob erksa selguse, enesekindluse ja võimendab Sinu energiavälja, et saaksid stiilselt särada. Kollane Kaltsiidi missioon on vabastada Sind enesekindluse puudumise ahelaist. Ta on alati valmis puhastama Sinu stressi ja ärevuse kõiki varjundeid. Ta aitab Sul ületada vastupanuvõimet muutustele ja julgustab Sind lahti ühendama vanu mustreid, mis Sind enam ei teeni. Kollane Kaltsiit on sakraal– ja päikesepõimiku tšakra kivi, aidates Sul kontakti luua oma sisemise sõdalasega. Kaltsiit eemaldab igasuguse negatiivsuse ning kõik, mis on Su aurasse kinni jäänud või blokeerib selguse voolamist läbi Sinu tšakrate.

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Lootuse MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse