• ALATI TASUTA TARNE

 • Sügavama mina MALA-palvehelmed

  Sügavama mina MALA-palvehelmed

  “Selle Mala toel austan oma sügavamat mina ning lasen elul kanda end kui voolaval veel

  Sügavama mina MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  Mala – Palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Emotsionaalse selgus kivi AKVAMARIIN
  • Intuitsiooni ja südamekivi AMASONIIT
  • Jumalannade kristall KRÜSOKOLLA
  • Tõe kristall TÜRKIIS
  • Meistertervendaja MÄEKRISTALL
  • Guruks on samuti MÄEKRISTALL
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot leiad SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Sügavama mina MALA-palvehelmed:

  AKVAMARIIN

  AKVAMARIINi tähendus on emotsionaalne selgus. Akvamariin on ookean, mis on muutunud veest kiviks, kaotamata oma sädelevaid merevärve, rahustavat olemust ega ka raviomadusi. Arvestades, et inimkeha koosneb seitsmekümnest protsendist veest, pole ehk üllatav, et see ookeani särav kristall meie kätte on usaldatud. Akvamariin täidab Sind elueliksiiriga, peseb ära jääkmürgisuse ja hoiab Sind puhtana ja alati valmis laskma voolul end kanda kõikjale, kuhu vajame. Akvamariini nimetatakse ka julguse kiviks, avaldades austust Sinu sisemisele jõule ja vastupidavusele. Tal on võime aidata astuda varjust välja valgusesse. Igasugune suhtlusvorm, mis tekitab Sinus hirmu – olgu see siis avalik esinemine või lihtsalt oma vajaduste väljendamine sõpradele ja perele, Akvamariin töötab kurgutšakraga, et hoida Sinu hääl ühtlasena ja tuua hinge jõudu. On viimane aeg ülekoormus maha pesta, et saaksid astuda selge peaga suhtlemisse ja alustada elus asju, mida soovid.

  AMASONIIT

  AMASONIIT on lõpmatu intuitsiooni ja südamekivi, mis sobib hästi enese austamise, usalduse ja aususe tekitamiseks. Ta on lootuse kivi. Tänu oma sügavale tervendavale energiale ja rahustavale mõjule, ravib Amasoniit, nii kehas kui vaimus,kõik haavad. Ta kohandub oma kandjaga, luues tõde, au. Kui tunned end ärevana, tajud peagi Amasoniiti kandes, et traumad sinu sees leebuvad ning, et armastuse ja mõistmise väljendamine polegi enam nii raske. Amasoniit harutab Sind lahti kõige kaunimatel viisidel ja täidab Sind tervendavate omadustega, mida vajad, et elada väljaspool hirmu piire.

  KRÜSOKOLLA

  Jumalannade kivina tuntud KRÜSOKOLLA puudutab Sinu kõrgeimaid tõdesid. Imelistes sinakates ja rohekates toonides Krüsokolla on kui voolav vesi, mis kannab Sind läbi elu, kus pole hirme. Niipea, kui lubad Krüsokolla oma ellu,  tunned kuidas mured lihtsalt haihtuvad. Vägeva tõe kivina, ei lase Krüsokolla Sul huulde hammustada vaid toetab Sinu hingehäälel laulva linnuna lendu tõusta. Sinus saab iseenda kõige suurem fänn ja õpetaja. Kuula oma südame sügavust ja suhtle maailmaga. Krüsokolla pehme ja nõtke aura on olnud tarkade naiste lemmik läbi sajandite. See on kivi, mis lahustab ärevuse, kui on vaja põgeneda või lendu tõusta, ja annab Sulle vajaliku rahu, et mõnda aega paigal seista.

  TÜRKIIS

  TÜRKIISiga sukeldud otse pehmesse taevasinisesse vette ja tema puhastavasse rahulikku energiasse. See kaunis sinakasroheline kristall kubiseb kõigist ookeani varjunditest, ühendudes kurgutšakraga, et saaksid rääkida oma tõtt. Looduslike varjunditeg on see püha kivi siin, et tuua täiendavat vaimset puhastust. Sinine on värv, mis rahustab hinge, mis tuletab meelde veevoolu, maa puhastavat energiat ja energiatulva, mis võib tulla sügavalt Sinu seest. Türkiis on üks ajaloo vanimaid ravikive. See on kivi, mis toob õnne, ravib vanu haavu ja koob Sinu maailma rohkem elujaatavust. Türkiis on pehme ja õrn tõeotsija. See kutsub Sind sukelduma pinna alla ja aru saama, mis Sinu jaoks töötab ja mis mitte.

  MÄEKRISTALL

  MÄEKRISTALLi peetakse meistertervendajaks, millel on tasakaalustavad ning energiavõimendavad omadused. Ta on üks tähtsamaid kroontšakra kristalle ning imeline abiline seisva energia taas liikumisse suunamiseks. Mäekristall on vaimse ja emotsionaalse selguse toojaks ning hea abiline keskendumisel. Ta töötab mitmemõõtmelistel tasandil. Mäekristalli peetakse hinge sügavpuhastajaks. Öeldakse, et see näitab ja ravib füüsilise keha ja/või aura ummistusi või nõrkusi.

  Leia “Sügavama mina MALA-palvehelmed” juurde ka sobiv käevõru SIIT

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.
  Sügavama mina MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse