• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Külluse MALA-palvehelmed

  Külluse MALA-palvehelmed

  128 

  “Olen iseenda õnne sepp & tervitan oma ellu küllust”

  Külluse MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Püha õnnekivi JAAD
  • Külluse ka kaitsekivi PÜRIIT
  • Armastuse ja pühendumise kristall KUNTSIIT
  • Guruks on samuti PÜRIIT
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  1 laos

  Kirjeldus

  Külluse MALA-palvehelmed:

  JAAD

  JAAD ehk jadeiit ehk nefriit on püha õnnekivi. JAAD on tuntud kui rahu kristall. Jaadil on võime suurendada armastuse energiat Sinu elus. See muudab väljakutsed lihtsamaks, mis omakorda muudab Sinu rahutu meele rahumeelsemaks. Jaad on üks kuulsamaid tervendavaid kristalle, mis on tuntud selle poolest, et toob õnne kõigile, kes teda kannavad. Olgu tegemist siis tervise, armastuse või ärilise õnnega. Muistsed kultuurid sosistasid, et Jaad olla ka unistuste kivi. Ta on on tuntud ka selle poolest, et aitab sul meele segavatest teguritest puhastada ning hoiab asjad Sinu jaoks perspektiivis. Ta on imeline abimees ja toetaja Sulle, kui võitled otsuste tegemisega.

  PÜRIIT

  Kõik, mis sätendab, ei ole kuld, nagu tõestab Püriidi võimas energia. Teda kutsutakse ka Kassikullaks. Püriidil on jõud, mis tagab Sulle külluse, täidab Sind soojuse ja valgusega ning hoiab Sinu keha, vaimu ja hinge kaitstuna. Püriit on puhas kuld kehale, vaimule ja hingele. Ta on rikas toitvate energiate poolest, mis võivad voolata läbi rakkude, tuues endaga kaasa kõik universumi puhastavaid jõude. Seistes silmitsi väljakutsetega, toetab Püriit Sinu julguse vaimu. Ta aitab Sul näha ka piiridest kaugemale. Püriit on ideaalne abivahend äritegevuses, kuna ühendab Sinu vaistuga ka visaduse ja praktilisuse.

  KUNTSIIT

  KUNTSIIT on seotud armastuse ja pühendumisega. Sama kahvatud kui roosad pilved, mis jätavad oma sõrmejäljed üle hommikutaeva, on Kuntsiit täidetud armastuse ja jumaliku valgusega. Kuigi tema õrn olemus ja naiselik värvigammaga võib tunduda veider, on Kuntsiit üks tugevamaid kristalle, mis pühib minema igasugused tumedad hukatus- ja sünged tunded. Kuntsiit on üks rahustavamaid kristalle, mida on võimalik ette kujutada. Piisab ühest pilgust selle pehmele särale, et alandada südamelööke, taastada krussis närvid ning täita süda ja hing jumaliku armastusega. See on kristall, mis tuletab Sulle meelde, et hoolimata raskustest ja probleemidest on Sinu suurim tugevus usaldus ja avatud süda. See on kivi, mis on tuntud kui uskumatult tõhus emotsionaalsete blokeeringute eemaldamisel, eriti kui tegemist on südamega.

  Kui “Külluse MALA-palvehelmed” Sind kõnetavad, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.

  Külluse MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi südame