• ALATI TASUTA TARNE

 • Sulised kõrvarõngad “õnnetunne”

  Sulised kõrvarõngad “õnnetunne”

  77 

  Kõrvarõngaste sõnum Sulle: “Ma armastan ja austan enda õnnetunnet”

  • Ehetes on kasutatud nii naturaalseid kui värvitud sulgi. Sära annavad plast-, klaas-, puu- ja keraamilised pärlid. Kõrvarõngakonksud on niklivabad ja varustatud läbipaistvate silikoonist tagustega.
  • Ehted on pakendatud kahepoolsesse kaarditaskusse ning igale kaardile kirjutatud erinev sõnum kandjale, mida on tore endale ehete kandmisel lausuda.
  • Sobilik ka kinkimiseks.
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Loe rohkem SIIT.

  Kõik sulised kõrvarõngad on sündinud õrnusest, kergusest, lustist ja rõõmust ja just Sulle äratundmiseks loodud. Valminud käsitööna ja on ainueksemplarid.

  1 laos

  Kirjeldus

  Sulised kõrvarõngad “õnnetunne”

  Kroontšakra

  Seitsmest kõrgeim – kroontšakra on Sinu täiuslik olemise tipp. See on koht, kus leiad oma valgustatuse ja kus saad ühenduse universumi, oma vaimu ja kogu selle kosmilise suursugususega. See on Sinu kõrgeimate vibratsioonide ja kõige ülevama seisundi allikas. Tema sõnumiks on „Elan olevikus“. Kroontšakra asub peapeal ja on seotud kuldse, valge ja violetse värviga. Avatud kroontšakra aitab Sul leida oma kohta maailmas ja näha laiemat pilti. Samuti aitab see leida Sinu jaoks õiged vaimsed praktikad ning avab Sind kingitustele ja sõnumitele, mida universum Sulle pakub. See tšakra on seotud eesmärgitunde, Sinu vaimse heaolu ja rahulolutundega. Kroontšakrale sobivad kristallid on kõrgeimate vibratsioonide anumad ja meistertervendajad.

  Tasakaalustamata kroontšakra

  Tasakaalustamata kroontšakra tunnusteks on segasus, peavalud, unetus, suunatuse või mõttetuse tunne, õudusunenäod ja vaimse olemistunde kaotus.

  Tasakaalustatud kroontšakra

  Tasakaalustatud kroontšakra märgid on selgus, tarkus, vaimse seotuse tunne, aktsepteerimine ja selged unenäod.

  Valiku kroontšakrat toetavaid ehteid leiad SIIT

  • Ehted on õrnad ning säilivad paremini hoiustades neid rippuvas asendis ja kreemiseid käsi nad väga ei armasta.
  • Lase õrnusel ennast puudutada, naudi ja tunne sellest kõigest rõõmu.
  • Kui antud sulised Sind kõnetavad, on nende sõnum mõeldud just Sulle. Need on Sinu ehted. Tunne mind ära. Läbi oma südame.

  Ole Hingest Hoitud

  Sulised kõrvarõngad “õnnetunne” looja on Helena Hage