• ALATI TASUTA TARNE

 • käed hoiavad näppude asendis südame kuju looduse taustal

  Minu süda on hoitud

  Minu süda on hoitud

  Mul oli üks eriline päev. Väga eriline. Nii mitmel tasandil. Mul oli väga tegus päev, iseendale. Tegin vaid asju mis toidavad mind … ja kuna neid asju on palju siis sain magama alles vara ommukul. Tegelikult lõpetasin oma nautlemise ikka pisut varem kuid voodisse heites hakkasid pärdikud mu peas tööle. Kes nemad kutsus? ah? Nihelesin ja võitlesin nende ära ajamisega kaua kuid .. nad olid visamad ning arvasid, et just nüüd on kõige õigem aeg tunnetuseks ja analüüsiks. Täitsa napakad. Magada ei näe, noh.

  Ma ei jaga tihti oma mõtteid nii avalikult kuid …

  Täna on minu sees midagi, mingi sõnum mis trambib jalgu ning nõuab Teieni jõudmist. Lasen sel siis sündida.
  Selle erilise päeva võtmesõnaks oli SÜDA. Kõik keerles ümber selle. Ja ma ei räägi siin meeste ja naiste vahelisest armastusest … ega ka mitte armumisest. Ma räägin Sinu enda suhtest Sinu enda südamega. Mina olen teel … pikal ning ägedal teel leidmaks enda seest iseennast. Seda tüdrukut, kes seal sees hingitseb. Ta on hullult ilus. Iga päevaga oskan ma iseennast rohkem nautida ja läbi hinge ja keha teadvustamise luua ühenduse oma südamega. Tol päeval aitas sellele kaasa ka kontserdi nauding, kus Mantrate vibratsiooni vool kooris minus kiht kihi haaval välja nii mõndagi uut. Võimas. Ma lasin sel voolata. Ma nautisin hetke, loomata ootusi ning andmata hinnangud. Selles alistumises sisenesin ma oma südame templisse. Ma usaldasin … ja teadsin, et minu eest hoolitsetakse ja et mind hoitakse igal tasandil. Mul oli õigus.

  Minu süda on hoitud.

  Mina hoian teda. Kuid mis saab nendega kel pole nii hästi? Süda on meie keskpunkt. Selle tuksetest saab kõik alguse. Me peame teda hoidma. Kas Sa teadsid, et kui inimene keskendub, siis annab ta otsuse tegemise õiguse oma südamele, mis tähendab, et sel hetkel tegutsed Sa rõõmsalt harmoonias iseendaga. Sa tegutsed läbi armastuse. Kõik südame probleemid aga annavad märku just vastupidisest. Sa ei armasta ennast piisavalt. Sa oled unustanud OMA vajadused ning seadnud teised endast kõrgemale. Sa oled kinni. Pole paremat aega kui just siin ja praegu muuta oma suhtumist iseendasse. Oled Sa siis mees või naine. Vahet pole. Sa oled kordumatu. Sa oled unikaalne. Kõige ilusam versioon Sinust. Sa oled väärt iseenda armastust. Sajatuhandega!

  Sinu armastus Sinu enese vastu on Sinuga igavesti. Sul pole iial vaja seda teistelt oodata ja otsida. See on kogu aeg Sinu sees olemas. Öeldes iseendale JAH, hakkab Su süda paranema … ta tänab Sind selle eest heldelt, andes Sulle parima elu, mida Sa enda jaoks ise lood. Ma ei ütle, et Sa peaksid oma elu nüüd pea peale pöörama. Ei. Tee edasi kõike, mida Sa teed kuid tee seda oma lõbuks, mitte teiste armastuse ära teenimiseks. Vali õige emotsioon. Armasta end südamega enda südamesse sest terve süda kannatab välja kõik.

  See on minu arusaam südame asjadest. See on minu tõde. Sinul on Sinu tõde.

  Namaste

  Kärt, Mandala ILU looja