• ALATI TASUTA TARNE

 • Uute alguste käevõru

  Uute alguste käevõru

  18 

  “Selle käevõru toel olen kergusega valmis vastu võtma uusi algusi”

  Uute alguste käevõru osalesid:

  • Uute alguste kristall SAMMALAHHAAT
  • KULDNE LIIVAKIVI ehk sünteetiline päikesekivi
  • Käevõrus on 8mm helmed
  • Käevõru jõuab Sinuni ilusas kinkekotis
  • Eesti sisene transport pakiautomaati on ALATI minu kulul
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT

  Kui antud käevõru Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu oma. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Uute alguste käevõru:

  SAMMALAHHAAT

  SAMMALAHHAAT on nagu elav ja hingav organism, mis teeb oma maagiat, puhastades Sind toksilistest vibratsioonitest. SammalAhhaat on energiarikas kristall, mis on tuntud kui tervise, rikkuse ja imelise enesehinnangu tõstmise poolest. Sulle, kes Sa tunned end seisakus, võib SammalAhhaat aidata leida inspiratsiooni uute ideede sünniks, tuues esile Sinu loovuse. Ta on kristall, mis pakatab kõrgemast enesehinnangust ja julgusest, töötades selle nimel, et viia Sinu vaim ja keha tasakaalu, kergitades loori tumedatelt tunnetelt ning tuues küllust, kasvatades Sinu sisemist jõudu. Südametšakraga toetajana aitab SammalAhhaat Sul ära tunda neid, kellega Sul on või siis saaks olema maagiline suhe. Teda ei kutsuta uute alguste kristalliks mitte ilmaasjata.

  KULDNE LIIVAKIVI

  KULDNE LIIVAKIVI on inimese poolt loodud sünteetiline kivi, millel on eriliselt särav ja sätendav välimus. Eriti kui sellega päikese kätte minna. Kuna antud kivi on mehhaaniliselt töödeldud, ei saa sellele enam omistada väga suuri energeetilisi omadusi. Mõned usuvad, et Liivakivi aitab kaasa soovide täitumisele. Mine tea, äkki ongi nii. Minul meeldib teda aga lihtsalt vaadata ja temaga päikese käes sädeleda. Vähemalt meele teeb rõõmsaks.

  Südametšakra

  Sa kaitsed oma imelist südant nii palju kui vähegi võimalik, sest südamevalu on see kõige hullem valu. Sa oled seda kogenud. Mina ka. Me kõik oleme. Seega on loogiline, et oma südame kaitseks ehitame hirmust tulenevaid müüre ja losse, mis meid selle valu eest kaitsma peaksid. Kuid kulla sõber – hirm paneb armastuse voolu kinni. Tekivad ummistused ja blokeeringud. Kui õpid oma südame avatud hoidma, õitsed kui roos, olles valmis ükskõik milliseks maagiaks ning segaduseks, mida universumil Sulle pakkuda on. Võta see kõik tänuga vastu kui kogemust, millest saab Sinu elu vaid paremaks minna. Tea, et parema ja püsivama panuse maailmale annad oma sisemise maailma muutustega. Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Südametšakra kohta pikemalt SIIT

   

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.

  Uute alguste käevõru looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse