• ALATI TASUTA TARNE

 • Meistertervendaja Mäekristalli käevõru

  Meistertervendaja Mäekristalli käevõru

  “Selle käevõru toel loon endas vaimse ja emotsionaalse selguse”

  Meistertervendaja Mäekristalli käevõrus osalesid:

  • Meistertervendaja Mäekristall 
  • Armastuse kristall PRENIIT
  • Meele kivi HEMATIIT

  Pärlite suurus on 8 mm, Hematiidist süda on suurem

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

  Kirjeldus

  Meistertervendaja Mäekristalli käevõru:

  • MÄEKRISTALLi peetakse meistertervendajaks, millel on tasakaalustavad ning energiavõimendavad omadused. See on suurepärane kristall seisva energia taas liikumisse suunamiseks. Mäekristall on vaimse ja emotsionaalse selguse toojaks ning hea abiline keskendumisel. Ta töötab mitmemõõtmelistel tasandil. Mäekristalli peetakse hinge sügavpuhastajaks. Öeldakse, et see näitab ja ravib füüsilise keha ja/või aura ummistusi või nõrkusi.
  • PRENIIT armastuse ja kõrgeimate vibratsioonide kristall. Ühendades südametšakraga ja päikesepõimiku – selline ühendus on vajalik, et hoida Sinu armastuse ruum ühenduses Sinu naudingutega. Preniit on puhas maagia ja aitab Sul oma isiklikke unistusi prioriteedina esile tõsta.
  • HEMATIIDI põhitegevuseks on toetada Sind kõrgemate väärtuste otsimisel. Tume nagu öö, päikese käes sädelev hõbedane ja rohke rauasisaldusega Hematiit on tuntud kui üks parimaid kive Sinu keskendumisvõime tõstmiseks. Ta on vääriskivi, mis tuletab Sulle meelde, et peaksid aeg-ajalt oma mugavustsoonist välja astuma ning otsima vastuseid nii maast kui taevast. Tänu oma sügavale seosele looduse ja maaga on Hematiit juurtšakrat toetav kristall, millel on suurepärased maandusomadused, tagades selle, et Sinu juured oleksid masse kasvanud olenemata sellest, kui palju Sa tuule käes kõigud. Hematiit aitab sul iga päev hästi magada, selgelt mõelda ja terveneda. See toimib ka negatiivsete energiate peletamiseks, mis toob Sulle lisaks ka enesehinnangu tõusu.

  Käevõru juurde sobiva kaelakee võid leida SIIT

  Kui antud käevõru Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu ehe. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud

  Meistertervendaja Mäekristalli käevõru looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse