• ALATI TASUTA TARNE

 • Sulised kõrvarõngad: “Vaikus”

  Sulised kõrvarõngad: “Vaikus”

  Kõrvarõngaste sõnum Sulle: “Ma valin vaikust eneses teadlikult”

  • Ehetes on kasutatud nii naturaalseid kui värvitud sulgi. Sära annavad plast-, klaas-, puu- ja keraamilised pärlid. Kõrvarõngakonksud on niklivabad ja varustatud läbipaistvate silikoonist tagustega.
  • Ehted on pakendatud kahepoolsesse kaarditaskusse ning igale kaardile kirjutatud erinev sõnum kandjale, mida on tore endale ehete kandmisel lausuda.
  • Sobilik ka kinkimiseks.
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Loe rohkem SIIT.

  Kõik sulised kõrvarõngad on sündinud õrnusest, kergusest, lustist ja rõõmust ja just Sulle äratundmiseks loodud. Valminud käsitööna ja on ainueksemplarid.

  Kirjeldus

  Kurgutšakra

  Viies tšakra on kurgutšakra – kust saavad kuuldavaks Sinu hääl ja tõde. Siit leiad oma väljendusoskuse ja suhtlemise viisil, mis on kooskõlas Sinu tõega ning kus asub Sinu „tahte vägi“. Tema sõnumiks on „Allutan oma isiklik tahe Looja tahtele“. Kurgutšakra asub kaelal ja on seotud sinise värviga. Kurgutšakra tegeleb artikulatsiooni ja kommunikatsiooniga ning aitab Sul kõva häälega välja öelda oma vajadused ning Sinule olulisi piirid. Avatud kurgutšakra aitab Sul elada oma tõe valguses. See tšakra on seotud ka füüsiliste probleemidega, mis on seotud kurguga, samuti põsekoopa- ja kilpnäärmeprobleemidega. Kurgutšakrale sobivad kristallid on õrna energiaga ning puhtuse ja voolavuse tunnetusega.

  Tasakaalustamata kurgutšakra

  Tasakaalustamata kurgutšakra tunnusteks on suutmatus end väljendada, kurguvalu, suutmatus hoida  piire, võimetus kuulata, sageli tunne, et Sind on valesti mõistetud.

  Tasakaalustatud kurgutšakra

  Tasakaalustatud kurgutšakra tunnusteks on oma tõe rääkimine ilma hirmuta, otsustav tegutsemine, vaba suhtlus ja aktiivne kuulamisoskus.

  Valiku kurgutšakrat toetavaid ehteid leiad SIIT

  • Ehted on õrnad ning säilivad paremini hoiustades neid rippuvas asendis ja kreemiseid käsi nad väga ei armasta.
  • Lase õrnusel ennast puudutada, naudi ja tunne sellest kõigest rõõmu.
  • Kui antud sulised Sind kõnetavad, on nende sõnum mõeldud just Sulle. Need on Sinu ehted. Tunne mind ära. Läbi oma südame.

  Ole Hingest Hoitud

  Sulised kõrvarõngad: “Vaikus” looja on Helena Hage