• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Käevõru Kuukivi & Mäekristalliga

  Käevõru Kuukivi & Mäekristalliga

  24 

  Käevõru Kuukivi & Mäekristalliga:

  Käevõrus osalesid: Kuukivi ja Mäekristall

  Pärlite suurus on 6-8 mm

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Kui käevõru Kuukivi & Mäekristalliga Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu ehe. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Käevõru Kuukivi & Mäekristalliga:

  • MÄEKRISTALLi peetakse meistertervendajaks, millel on tasakaalustavad ning energiavõimendavad omadused. See on suurepärane kristall seisva energia taas liikumisse suunamiseks. Mäekristall on vaimse ja emotsionaalse selguse toojaks ning hea abiline keskendumisel. Ta töötab mitmemõõtmelistel tasandil. Mäekristalli peetakse hinge sügavpuhastajaks. Öeldakse, et see näitab ja ravib füüsilise keha ja/või aura ummistusi või nõrkusi.
  • KUUKIVI. Miski selles surelikus maailmas ei valgusta Sinu teed paremini kui Kuukivi. Tema sillerdav ilu toob tasakaalu ja jõu, mida on vaja uuteks algusteks. Sulle, kes Sa otsid kaitset valitud teel, on see kristall särav suunavalgus.

  Kui antud käevõru Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu ehe. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud

  Leia käevõru juurde sobiv kaelakee SIIT

  Käevõru Kuukivi & Mäekristalliga looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse