• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Armastuse käevõru

  Armastuse käevõru

  24 

  “Selle käevõru toel loon puhta ühenduse armastuse energiaga, teades, et mu kõrgemad teejuhid on alati minuga”

  Armastuse käevõrus osalesid:

  • Sisemise tule ja armastuse kristall GRANAAT
  • Inglite kristall ANGELIIT
  • Pärlite suurus on 8 mm
  • Käevõru jõuab Sinuni ilusas kinkekotis
  • Eesti sisene transport pakiautomaati on minu kulul

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Kui antud käevõru Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu ehe. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Armastuse käevõru:

  GRANAAT

  Tumepunaselt läikiv GRANAAT on ürgse tule, kõrge loovuse, vaimu ja armastuse kivi. Sulle, kes Sa tahad olla julge ja karastatud, on Granaat hiilguse kivi. Granaat on olnud pikka aega armastatud nii keskaegsete juveliiride, kuningaperede kui ka iidsete tsivilisatsioonide poolt. Vanade piiblitekstide kohaselt andis Noa laevale ainsa valguse just Granaat, mis tähendab, et see sädelev veripunane kivi on pikka aega olnud lootusesära, elumärk ja suunav valgus ka kõige meeleheitlikumatel aegadel, pimeduses. See hinnaline kivi on tuntud kui loovuse ja armastuse kristall. Granaat taastab ja toetab Sinu enesekindlust, seksuaalset energiat ning lubab Sul olla siiras. Pühendumise kristallina tuntud Granaat on imeline pärl Sulle, kui otsid toetust suhetes. Granaat lahustab negatiivseid energiaid ning teeb koostööd maandava juurtšakraga, et hoida Sind turvaliselt ja kindlalt jalad maas. Nii on vähem tõenäoline, et libised eneses kahtlemisse ja armukadedusse ning kõigesse, mis võib takistada Sul oma kallimaga sügavamat sidet luua. Granaadist Mala ei ole ainult positiivse energiaga laetud kaunis ehe, see on kivi, mis sümboliseerib elu ennast. Ta on kivi, mis kutsub Sind veidi sügavamale sukelduma ja avastama armastuse väljendusi, mis on juba Sinu südamesse peidetud. Granaat on tulvil külluslikku elujõudu, nii et Sulle, kes Sa tunned end eksinud ja nõrgana, sütitab Granaadi Mala Sinu leegi uuesti.

  ANGELIIT

  ANGELIIT on kõigile neile, kes otsivad endas unistavalt sügavat rahu ja vaikuse tunnet. Angeliidiga avad Sa oma meel teadmistele ja tervitad armastust, valgust ning ingellikku energia tevendust. See imeilus kalliskivi on kingitus otse vaimumaailmast, mille pehmed sinised taeva varjundid on ristatud sulgedest pilvedega. Üks Angelite puudutus ja sul on tunne, et Sinu tervenemise teekond on juba alanud. Tema eesmärk on tõsta teadvust ja pöörata ärevad ja mitteteenivad emotsioonid hoopis Sinu hüvanguks. Angeliit hõlbustab uuestisündimise protsessi. Tema sügavad tervenemise protsessid hõlmavad kaastunnet ning hingamisega taasühendamist. Angeliit on kurgutšakra kivi, mis ergutab selget ja armastust täis suhtlemist, aitab luua aktiivselt ühendust ümbritsevaga – seda kõike ilma enda hinge kriipimata. Angeliit ei peatu aga vaid kõri juures vaid tänu oma pühendumusele kõrgemale teadvusele, ühendub ta ka krooni ja kolmanda silmaga. Angeliit hoolitseb kaunilt vaimu ja hinge eest ega unusta füüsilist keha.

  Kui antud käevõru Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu ehe. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud

  Leia käevõru juurde sobiv kaelakee SIIT

  Armastuse käevõru looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse