• ALATI TASUTA TARNE

 • Tšakra käevõru

  Tšakra käevõru

  18 

  Tšakra käevõru meestele

  Käevõrus osalesid: Oonüks, Karneool, kollane Topaas, Aventuriin, Akvamariin, Lasuriit, Lepidoliit

  Pärlite suurus on 8 mm

  Isikliku arengu seisukohast on ülimalt oluline teadvustada, tunnetada, tervendada ja tasakaalustada energiavool oma tšakrates. Sageli on tšakrate energiavoolu taastamine ka võtmeks mõnest kroonilisest tervisemurest või korduvast elulisest mustrist vabanemiseks. Tasakaalus ja hästi toimiv tšakrasüsteem toob meid taas iseenda juurde tagasi, blokeeringute eemaldamine taastab meie vitaalsuse ning võimaldab elus edasi liikuda, näha sihte, armastada ning usaldada oma intuitsiooni. Tšakrate kohta leiad rohkem infot SIIT

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Kui antud käevõru Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu ehe. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

  Kirjeldus

  Tšakra käevõru:

  • OONÜKS (matistatud). Sageli amuletina, negatiivse energia vastu, kasutatav Oonüks on õnne meisterkristall. Must Oonüks mitte ainult ei heida Sinu ümber kaitse kilbi, vaid aktiveerib ka tšakrad, et luua kohalolu, loomingulist keskendumist ja valgustada uusi teid taipamisteni. Must oonüks on täis suurepärast maandavat energiat, mis aitab Sul end selles maailmas tasakaalus tunda. Neile, kel on kiired vihapursked ning kes on sageli närvilises segaduses, on Oonüks siin, et Sind rahustada. Maanduskivina on Oonüks juurtšakra kivi, luues tugeva ühenduse maaga. Must Oonüks  kaitseb Sind ka kroontšakra avanemise, igasugu vaimsete praktikate ja ka eelmiste elude uurimise ajal, mil oled avatud ja haavatav.
  • KARNEOOL aitab tõsta energiat, tugevdada enesekindlust ja äratada kogu Sinu sakraaltšakrasse peidetud kirge, särtsu ja loovuse. Punane Karneool hõõgub oma tulise jõu ja sügava sensuaalsusega. Ta on siin, et aidata keskenduda meelele ning totada Sul olla „kohal”. Karneool on tuntud mängulise ja võimsa sakraaltšakra avamise poolest. Samuti aidab ta tõsta Sinus olevat ja seda läbi keha nuunata, suurendades energia taset ning tõstes Sinu loomingulisi vibratsioone.
  • Mesiopaal ehk KOLLANE OPAAL on seotud unistuste, eesmärkide ja ideaalide täitumisega. See aitab eemaldada emotsionaalseid blokeeringuid. See on hea yin/yani tasakaalu, mälu ja enese rahustamise kristall. Samuti pakub kollane OPAAL suurepärast kaitset negatiivse energia ja välismõjude eest. Ta on suurepärane manifestatsioonivahend
  • AVENTURIIN on täis õnne võlu ja rahustavat energiat. Südametšakraga ühendatud roheline Aventuriin on teadaolevalt hea õnne talisman. Ta aitab Sul läbipõlemisest taastuda, reguleerib Sinu südamerütmi ning teeb ruumi empaatiale ning armastuse kasvamiseks. Aventuriin vabastab tee külluse ja rõõmu suunas.
  • Küllusteadvuse kristall AKVAMARIIN
  • LASURIIT aitab Sul süvendada oma intuitsiooni ja nautida kõiki vaimseid praktikaid, mida jumaldate. Ta hoiab sinu eneseväljenduse siira, kindla. Toob esile Sinu audentse hääl, millega soovid maailmaga suhelda. Lasuriit on suurepärane kristall Sinu enda hinge joondamiseks. See sädelev kuninglik sinine pärl jagab oma värvi Sixtuse kabeli lagedega, tuletades meile meelde meie endi loomupärast ilu ja elamise mõnu. Lasuriidiga saad avada kurgutšakra ja luua ühenduse oma sisemise tarkusega – tagades, et Sinu hääl tuleneb südamest.
  • LEPIDOLIITi peetakse üheks parimaks meeleolude tasakaalustajaks maailmas. Ta vähendab ärevust ja hoiab Sind rahulikuna isegi keset kaost seistes.

  Leia käevõru juurde sobiv kaelakee SIIT

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud
  Tšakra käevõru meestele looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse