• ALATI TASUTA TARNE

 • südame kujuline kingitus punased roosi kroonlehed, pruunid puit laudise taustal

  Kingitused.

  Kingitused.

  Mida siis kinkida kristalli armastajale? Kujutage ette, et kingite rahu ja vaimse joondumise, kutsudes neid, keda armastate, sügavale tervenemisele ja tasakaalule. Kujutage ette, et annate kellelegi kõik vajalikud abivahendid, et särada. See on rõõm, mis kristallkingituste tegemisega Sulle osaks saab. Maailmas, kus kingituste tegemine tundub stressi tekitav, võib personaalsete ning oluliste isiklike kingituste leidmine olla keeruline. See on hetk, kus kristallidel ja on oma koht. Hea kingiidee igale naisele ja ka mehele on kindlasti käsitööna valmistatud poolvääriskividest ehted, mis on loonud end läbi südame ja millel on kindlasti suurem tähendus.

  Heitke pilk minu poolt pakutavatele lahendustele ning leia kingitused, mis tõeliselt kõnetab.

  Sädelevad kristallid pole mitte ainult esteetiliselt kaunid, vaid need on täis uskumatut jõudu, mis võib aidata armastatutel leida oma sisemine pühamu. Üks parimaid asju poolvääriskivide juures on see, et neid saab tõeliselt isikupärastada. Tuleb lihtsalt leida vastuvõtjale sobiv kristall. Kristallidega saate kinkida avatud südamega armastust, toitvat energiat, kõrget vibratsiooni ja isegi peidetud kasu tervisele. Kristalli kingitusi saab personaalselt valida, näiteks tähtkuju või siis ka tšakrate järgi.

  Kuid soovid kellegi unistuste elu realiseerimisele kaasa aidata, asu lihtsalt teele ning hoia oma meel ja energia keskendunud, et Sinu eesmärgid oleksid universumiga kaunilt kooskõlas. Tervendavad poolvääriskivid võivad olla siin olulised teejuhid. Teatud kivid viivad joondusse, et olla valmis, vastu võtma armastust, mida oled oodanud. Teised kristallid tõmbavad armastust ligi ja meelitavad üha lähemale neid, kes peaksid meie elus olema. Mõned kristallid toovad aga juba olemasolevatesse suhetesse veelgi sära ja tasakaalu.

  Olen koondanud mõned parimad kristallist kingi ideed, et tuua ellu veidi rohkem sära ja vaimsust. Olgu sul otsimisel siis kingitused jõuludeks või isadepäevaks, kingitused kallimale või hoopis valentiinipäeva kingitusega. Poolvääriskivide toetust vajavad kõik ja igal ajal.

   

  Käevõrud

  erinevat värvi pärlitest käevõrud pruuniks päevitunud käel
  Mandala ILU käevõrud

  Poolvääriskividest käevõrud on ühed parimaid kristalli kingitused, mida saate teha. Parim viis kristalle maksimaalselt ära kasutada, on hoida neid oma naha lähedal. Nii saavad kristallide tervendavad vibratsioonid töötada Sinu enda energiaga, puhastades tšakrablokeeringuid ning paranemine algabki. Käevõrud on suurepärased, kuna suruvad vastu pulsipunkte, muutes need üheks tõhusamaks viisiks kristallide kandmisel. Käevõruna saab kasutada  kõiki kritalle. Tšakrate joondamiseks, selguseks ja üldiseks paranemiseks valige meistertervendaja Mäekristalli käevõru või rikkuse ja õnne saamiseks mõni rohelistest kividest käevõru. Turvatunde ja kaitse saamiseks vali mõni must kristall. Armastuse ja naiselikkuse toetamiseks sobivad kõik roosad ja punased poolvääriskivid. Minu e-poes on ka võimalus valida käevõrusid vastavalt tähtkujule või siis ka mõne konkreetse tšakra toetuseks.

  Käevõrud on ideaalsed kingitused endale või sõbrale. Minu käevõrud on loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale. Loodud ehetes on kasutatud vaid kvaliteetseid ja naturaalseid materjale nagu poolvääriskive (ehk kristalle) ja/või puupärleid ning klaasi. Nad kannavad endas ilu, toetust ning pühitsetud väge. Enne uude koju jõudmist on kõik ehted energeetiliselt puhastatud ja laetud. Kui mõni käevõru Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle.

  Käevõrud on pakendatud ilusasse kinkekotti. Ideaalne kohe kinkimiseks. Eesti sisene transport pakiautomaati on TASUTA.

  Vaata kristallidest käevõrusid

  Mala – palvehelmed

   

  roheline mala naise kätel valge kleidi taustal
  Mandala ILU Mala

  Mala ehk palvehelmed on natuke personaalsemad ja kindlasti isiklikumad kingitused. Mala pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud tema kandjaga, tema südame ja hingega, et toetada teda just nüüd ja praegu, asjades, milles ta toetust vajab. Tänapäeval on Malade kasutus laialdaselt levinud religioonides ja joogide seas ning leiab palju kaasatust meditatsioonides. Mala on suurepärane abiline rahustamaks oma meeli ning vähendada stressi. Mala helmed on tõeliselt fantastilised ja võimsad abilised, aidates meditatsioonis leida ja säilitada kindlat fookust, mis võib tähelepanu hajudes kiirelt meditatsioonist reaalsesse hetkesse tagasi tuua.

  Sina või Sinu sõber pole huvitatud Malaga mediteerimisest? Sel juhul kanna Mala helmeid kui tavalist kaelakeed. No problems! Sel juhul teeb Mala kogu “töö” ise ära, meenutades  alateadlikult dharmat ehk “õigust” või suuremat eesmärki. Igal Malas oleval poolvääriskivil on oma võnge, mis käivitab teatud tüüpi energia kehas, vaimus ja hinges. Pead vaid oma intuitsiooni usaldama ning valima Mala, mis kõige enam kõnetab. Küsi endalt: “Mis on minu kavatsus?”, “Mida ma üritan saavutada?”, “Kas ma tahan oma ellu kutsuda rohkem tasakaalu, küllust või hoopis armastust?”. Valik on Sinu ja ainult Sinu!

  Palvehelmeid ei pea kandma vaid kalakeena. Neid võib mitu korda ümber randme mässida või panna rippuma mõnda ruumi kus viibite palju. Või arvuti kõrvale, kus töötate. Ka võib Malasid leida autodes, peegli külge riputatuna. Siin ei ole õiget või valet valikut … Kõik on tunnetuse küsimus!

  Kaitse Mala – palvehelmed

  mustad kollased helmed kalakee kollane siidiniidist kollane süda tutt heledal taustal
  Kingitused: Kaitse Mala

  Selleks otstarbeks sobib ideaalselt kõik musta värvi poolvääriskivid, millel on tervendav mõju kehale, vaimule ja hingele. Lisaks toimvad nad ka kilbina, mis kaitseb ja puhastab  negatiivsest energiast. Seo see mala mantraga: “Mul on sisemine jõud paraneda ja ma kaitsta end kurja eest”.

  Kaitsvad kristallid on Must turmaliin, Tiigrisilm, Ahhaat, Mäekristall, Tsitriin, Ametüst, Seleniit,  Aventuriin, Lasuriit, Püriit, Hematiit, SuitsKvarts, Labradoriit, Akvamariin, Obsidiaan ja Oonüks.

  Tasakaalu Mala – palvehelmed

  pruunid valged sinised kristall helmed heledal taustal
  Kingitused: Tasakaalu Mala

  Rasketel aegadel on vaja elus tasakaal saavutada? Sel juhul vali Mala, mis on valmistatud vääriskividest nagu Topaas, mida traditsiooniliselt peetakse meie süsteemi tasakaalu ja harmooniat toovaks. Parema efekti saavutamiseks proovige seda kombineerida mantratega nagu: “Olen harmooniline” või “Tunnen, et olen oma eesmärgiga kooskõlas”.

  Tasakaalu toetavad kristallid on ka Kaltsiit, Mäekristall, Roosa Kvarts, Tsitriin, Ametüst, Tiigrisilm, Karneool, Jaad, Fluoriit, Kuukivi, SammalAhhaat, Aventuriin, Hematiit, Obsidiaan, Seleniit, SuitsKvarts, Verekivi, Krüsokolla ja Granaat.

  Jõudu andvad Mala – palvehelmed

  Türkiissinised, pruunid laaakivi mala palvehelmed Jaad Buddha Guruga heledal taustal
  Kingitused: Jõudu andev MALA

  Ajalooliselt usuti, et Laavakivi annab tugevust keerulistes olukordades, nii et kui otsid jõudu ja vastupidavust, oleks hea soetada Mala, milles Laavakivi, kombineerides seda mantraga nagu: “Ma olen tugev, olen vastupidav, mul on jõudu igale väljakutsele vastu seista”.

  Jõudu andvad kristallid on veel ka Verekivi, Mäekristall, Roosa Kvarts, Tsitriin, Ametüst, Seleniit, Karneool, Aventuriin, Lasuriit, Obsidiaan, Hematiit, Tiigrisilm, Granaat ja Kuukivi.

  Selguse Mala – palvehelmed

  Valged ümmargused kristallid kaelakees. 108 helmega mala palvehelmed. Valge tutt. Heledal taustal
  Kingitused: Universumi tarkuste Mala

  Kui otsid selgust ja meelerahu, võiksid valida Mala, milles on kasutatud Mäekristalli, uskumatult võimsast kivist, mis võimaldab joondada end oma kroontšakra ja kõrgema minaga. Kui lähened sellisele Malale, proovi lugeda mantrat: “Ma olen hetkes ja näen selgelt maailma nii enda ümber kui ka maailma enda sees.” Vaata ja tunneta kuidas mõjub?

  Selgust aitavad luua ka Roosa Kvarts, Fluoriit, Malahiit, Punane Jaspis, Obsidiaan, Amasoniit, Hematiit, Sodaliit, SuitsKvarts, Ametüst, Mäekristall ja Tsitriin.

  Armastuse Mala – palvehelmed

  Roosad ja valged ümmargused kristallid kaelakees. Roosa tutt. Heledal taustal
  Kingitused:  Armastuse MALA

  Neile, kes otsivad võluvaid kristalle, mis aitaksid eemaldada negatiivset energiat, kasvatada enesearmastust ja küllust, on mul häid uudiseid. Need on täiesti olemas! Läbi armastuse kristallide astud sammu lähemale ka oma hingesugulasele. Kui oled valmis tingimusteta armastuse oma südames vastu võtma, on tervendavad kristallid suurepärane abivahend, mis aitavad parandada murtud südant, vabastada südametšakra blokeeringud ning meelitada ligi armastuse ja külluse energiat. Enesearmastus võib tähendada paljusid asju, kuid kokkuvõtvalt see on pühendumine oma õnne ja heaolu austamisele. See tähendab keha ja hinge kuulamist ning teadmist, kuidas vajaduse korral oma vajadused esikohale seada. Deep! Armastuse lubamine oma ellu ei seisne ainult sellesse imelisse müsteeriumisse, nimega armastus, ülepeakaela langemises, vaid ühenduse loomises iseendaga ning avatud olemises kõigele, mida universum pakub.

  Kui see kõlab nagu midagi, millele ütlete südames jah, siis siin on mõned parimad armastuse kristallid: Roosa Kvarts, Ametüst, Aventuriin, Lasuriit, Ahhaat, Granaat, Kuukivi, Rodokrossiit, Rubiin, roosa Turmaliin, Malahhiit, Rodoniit, Tsitriin, Kuntsiit, Obsidiaan, Karneool, Krüsokolla.

  Külluse Mala – palvehelmed

  rohelised, valged, roosad ja kuldsed ümmargused kristalli pärlid. 108 helmega mala palvehelmed. Kuldne tutt. Heledal taustal
  Kingitused: Külluse MALA

  Kristallid võivad aidata jõukuse ja külluse poole mitmel viisil. Nad võivad aidata rahaga seotud blokeeringuid lahustada, vaatenurki või narratiive muuta, oma vajadusi ja soove selgeks mõelda  ning oma kavatsusi ka väljendada ja ellu viia.

  Parimad kristallid raha ligi meelitamiseks ja külgetõmbeseaduse realiseerimiseks on Tsitriin , Roosa Kvarts, Püriit, Ametüst, roheline Jaad, Tiigrisilm, Ahhaat, Karneool, Granaat, Amasoniit, roheline Aventuriin, Mäekristall, Malahhiit, Peridoot ja Seleniit.

   

   

  Kokkuvõtvalt lähtu palvehelme valimisel ennekõike oma isiklikust eelistusest ning sisetundest. Kui Mala kõnetab, võib olla tegu just õige keega. Need kaunid kaelakeed on erinevatel viisidel erilised. Alateadlikult leiad Sa aga alati just õige hetke, õiged kristallid ja ka resonantsi helmestega. Kohtle Malat õrnalt ja austusega.

  Mala valimine võib näida keeruline. Nad kõik on ju nii ilusad. Ma tean. Kuid ära heida meelt. Mala ära tundmise olen sulle nüüd natuke lihtsamaks teinud, lisades ehetele sildid. Valida saad tähtkuju või siis tšakrasüsteemi ehk energiakeskuste järgi.

  Malad on pakendatud ilusasse kinkekarpi. Ideaalne kohe kinkimiseks. Eesti sisene transport pakiautomaati on TASUTA.

  Vaata kristallidest Malasid

  Loe ka Blogi postitust: Mis on Mala?

  Mandala ehted

  sinised ja kollased helmed tikitud Mandala kaelakee. Keskel on LASURIIT kristallist südamik. Mandala on loodud helmestikandina. sinine pael. heledal taustal.
  Mandala ILU väeehted MANDALA / MANDALA “Minu hääl” / Lasuriit

  Sõna “mandala“ tuleb sanskriti keelest tähendades “ringi“. Mandalad kujutavad idamaade kultuuriruumis kõiksuse olemist ja Universumit. Nende loomine on meditatsioon, mis mõjub nii mentaalses kui ka emotsionaalses plaanis tasakaalustavalt ja tervendavalt. Enamus minu  Mandala südamikeks on poolvääriskivi, mis peidab endas erinevaid energiaid ja vibratsioone, mis omakorda kanduvad ja mõjutavad ehte kandjat. On ka metlaseid ja klaasis ornamente.

  Mandalad on tikitud helmestikandina vildile. Kasutatud on kvaliteetseid Tšehhi klaashelmeid. Kõik Mandala on valminud käsitööna ja on ainueksemplarid, mis sobilik ideaalselt ka kinkimiseks. MANDALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis. Ja nagu kõigi teiste minu loodud ehetega, saabuvad ka Mandala ehted Sinu poolt valitud pakiautomaati TASUTA.

  Kui nõni Mandala Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu ehe. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Vaata MANDALA ehteid

  Loe ka Blogi postitust: Mis on MANDALA?

  Sõnumiga kõrvarõngad

  Mandala ILU väeehted Sulisgedest kõrvarõngad / Ma saan kõigega hakkama, elu hoiab mind

  Sulgedest heljuvad kõrvarõngad on imeline kingitus igale jumalannale. Sulised kõrvarõngad on sündinud õrnusest, kergusest, lustist ja rõõmust. Kõrvarõngastel on kasutatud nii naturaalseid kui värvitud sulgi. Sära annavad plast-, klaas-, puu- ja keraamilised pärlid. Kõrvarõngakonksud on niklivabad ja varustatud läbipaistvate silikoonist tagustega. Kõrvarõngad on pakendatud kahepoolsesse kaarditaskusse ning igale kaardile kirjutatud erinev sõnum tema kandjale, mida on tore ehete kandmisel lausuda. Eesti sisene transport pakiautomaati on TASUTA.

  Lase õrnusel ennast puudutada, naudi ja tunne sellest kõigest rõõmu.

  Vaata sulgedest kõrvarõngaid

   

   

   

  Millised kingitused lisad oma soovide nimekirja? Kas Sul on ideid kingiks jagada? Kas Sul on soove, mida tahaksid minu kodulehelt järgmisel aastal leida? Kirjuta mulle info@mandalaILU.ee ja loome kõik head soovid reaalsuseks, et Sul oleks ideaalne võimalus soetada kingitusi nii sünnipäevadeks, tähtpäevadeks või siis miks ka mitte emadepäeva puhul.

  Ole hoitud, läbi armastuse

  Kärt Lumiste, mandala ILU looja