• ALATI TASUTA TARNE

 • Kosmose MALA-palvehelmed

  Kosmose MALA-palvehelmed

  “Selle Malaga lendan oma unistuste kosmosesse”

  Kosmose MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Tuhast tõusev fööniks – LAAVAKIVI (värvitud)
  • Meeleolu tasakaalustaja LEPIDOLIIT
  • Vaimne kristall SUGILIIT
  • Guruks on sisemise jõu DRUZY AHHAAT (värvitud)
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Eesti sisene transport pakiautomaati on ALATI minu kulul
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot leiad SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Kosmose MALA-palvehelmed:

  LAAVAKIVI

  Laavakivi on tekkinud vulkaanist pursanud magmast. Laavakivi on sisuliselt tule tahke vorm, millel arvatakse olevat mõju nagu tuhast tõusval fööniksil. See on tasakaalu, julguse ja jõu kivi, mis sisaldab tule jõudu ja sütitab Sinu vaimus kire leegid. Laavakivi hajutab viha, hirmu ja negatiivsuse. Arvatakse, et see põletab ära mineviku jäänused, mis võivad Sind tagasi hoida, ning hõlbustab uusi algusi. Laavakivi on hea kristall mediteerimiseks, kuna see aitab suunata mõtteid valguse ja armastuse poole. Laavakivi aitab Sul ka Emakese Maaga rohkem kooskõlla saada, mis omakorda toetab juurtšakra stabiliseerimisel ja ankurdamisel. Kui tšaktasüsteem on sünkroonis, tunned and maandatuna ja turvaliselt.

  LEPIDOLIIT

  LEPIDOLIITi peetakse üheks parimaks meeleolude tasakaalustajaks maailmas. Ta vähendab ärevust ja hoiab Sind rahulikuna isegi keset kaost seistes.

  SUGILIIT

  SUGILIIT on haruldane kalliskivi ning tema tähendus on vaimne armastus ja kasvamine. Teda peetakse moodsa aja armastuse kiviks, kuna ta räägib vähem romantikast ja rohkem suurema maailmapildi omaksvõtmisest ning vaimsele armastusele pühendumisest. Kroontšakra kristallina on Sugiliit seotud Sinu vaimse kasvuga ning teeb kõik endast oleneva, et seda teed Sinu jaoks kergemaks teha. Alates valude eemaldamisest, mis blokeerivad südametšakrat, kuni julgustades ühenduse loomist oma sisemise tarkusega kolmanda silma tšakra kaudu ning saatma valgust ja armastust ka läbi kroontšakra. Ta on kivi, mis ühendab keha vaimuga. Sugiliit tasakaalustab närvisüsteemi, rahustab meeli ja aitab Sul füüsiliselt lahti lasta hirmudest ja pingetest, mis võivad kaasa tuua mis tahes kroonilisi haigusi. Sugiliit on jumalik unistamise kristall.

  DRUZY AHHAAT

  DRUZY AHHAATi iseloomustab Ahhaadile moodustunud väikesed kristallstruktuurid nagu pisikesed krobelised “õõnsused”, mis ei ole sageli suhkruteradest suuremad. Druzy Ahhaat on eelkõige seotud rahu, armastuse, intuitsiooni, stressi leevendamise ning eneseväärikuse ja oma sisemise jõuga. Ta on nagu inimeses peidus olev imeline kalliskivi, mida me nii sageli peidame poleeritud välisilme alla. Siinkohal peaksid leidma endas hoopis sisemise jõu, et vabastada oma sära, olla oma igapäevaelus kõige tõelisem Sina ise. Druzy Ahhaat on seotud selguse, intuitsiooniga ning sisemise jõu ja usalduse leidmisega enda ja oma võimete vastu. Peamiselt kroontšakra kristallina tuntud druzy Ahhaat, omab positiivne mõju ka kurgutšakrale ning ka kolmanda silma tšakrale. Kui tunned, et Sa ei suuda enda eest seista ega oma soove väljendada, on druzy Ahhaat suurepärane kristall, mida enda lähedal hoida.

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Kui Kosmose MALA-palvehelmed Sind kõnetavad, on nende sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.

  Kosmose MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse