• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Sisemise päikese MALA-palvehelmed

  Sisemise päikese MALA-palvehelmed

  108 

  “Selle Mala toel vabastan ma endas päikese jõu & lasen oma sisemisel valgusel särada”

  Sisemise päikese MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Rõõmu kristall PÄIKESEKIVI
  • Maagiline uute alguste kristall KUUKIVI
  • Vaimne kristall SUGILIIT
  • Guruks on PÄIKESEKIVI
  • Armastuse kristall KUNTSIIT
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus! Rohkem infot SIIT

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  1 laos

  Kirjeldus

  Sisemise päikese MALA-palvehelmed:

  • PÄIKESEKIVI on rõõmu kristall, mis toob Sinu ellu positiivsust ja õnne. Sarnaselt päikesega on ta kollakas oranži värvi, mõnikord ka kuldsete laikudega, mis panevad ta sädelema. Päikesekivi on alati peetud hea õnne, külluse ja pikaealisuse kiviks. Ta annab Sulle energiat ja jõudu, ajal kui seda kõige enam vajate. Päikesekivi aitab leevendada depressiooni, hirmu ja stressi. Aitab taastuda hüljatuse ja ärakasutamise tundest. Üleüldse leevendab Päikeseivi ebaõnnestumise tundeid, võimaldades Sul leppida sellega, et vead on vaid kogemused ning elu õppimise osa.
  • KUUKUVI tähendus on naiselik energia ja uued algused. Ta on sisemise valguse kristall ning Jumaliku tarkuse abivahend, mida kasutatakse vaimses tervendamises. Kuukivist õhkav maagia võlub Sind oma ereda naiseliku energia ja lubadusega muutusteks. Kuu on sajandeid olnud jumalanna vaimu sümbol, mis ripub kerana meie peade kohal. Kuukivi jäädvustab kogu selle maagia ja rohkemgi veel. Indias kasutatakse Kuukivi Jumaliku tarkuse ja selgeltnägemise oskuste välja toomiseks. Kuukivi jäädvustab noorkuu lootust ja lubadust. See kivi on suurepärane emotsioonide võimendaja, kuid teeb seda viisil, mis ei kahjusta tasakaalu.
  • SUGILIIT on haruldane kalliskivi ning tema tähendus on vaimne armastus ja kasvamine. Teda peetakse moodsa aja armastuse kiviks, kuna ta räägib vähem romantikast ja rohkem suurema maailmapildi omaksvõtmisest ning vaimsele armastusele pühendumisest. Kroontšakra kristallina on Sugiliit seotud Sinu vaimse kasvuga ning teeb kõik endast oleneva, et seda teed Sinu jaoks kergemaks teha. Alates valude eemaldamisest, mis blokeerivad südametšakrat, kuni julgustades ühenduse loomist oma sisemise tarkusega kolmanda silma kaudu ning saatmaks valgust ja armastust ka läbi kroontšakra. Ta on kivi, mis ühendab keha vaimuga. Sugiliit tasakaalustab närvisüsteemi, rahustab meeli ja aitab Sul füüsiliselt lahti lasta hirmudest ja pingetest, mis võivad kaasa tuua mis tahes kroonilisi haigusi. Sugiliit on jumalik unistastamise kristall.
  • KUNTSIIT on seotud armastuse ja pühendumisega. Sama kahvatud kui roosad pilved, mis jätavad oma sõrmejäljed üle hommikutaeva, on Kuntsiit täidetud armastuse ja jumaliku valgusega. Kuigi tema õrn olemus ja naiselik värvigammaga võib tunduda veider, on Kuntsiit üks tugevamaid kristalle, mis pühib minema igasugused tumedad hukatus- ja sünged tunded. Kuntsiit on üks rahustavamaid kristalle, mida on võimalik ette kujutada. Piisab ühest pilgust selle pehmele särale, et alandada südamelööke, taastada krussis närvid ning täita süda ja hing jumaliku armastusega. See on kristall, mis tuletab Sulle meelde, et hoolimata raskustest ja probleemidest on Sinu suurim tugevus usaldus ja avatud süda. See on kivi, mis on tuntud kui uskumatult tõhus emotsionaalsete blokeeringute eemaldamisel, eriti kui tegemist on südamega.

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.

  Sisemise päikese MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse