• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Südame tõe MALA-palvehelmed

  Südame tõe MALA-palvehelmed

  108 

  “Selle Malaga keskendun oma mantrale ja kuulan oma südame tõde”

  Südame tõe MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Šiva pisaraid ehk RUDRAKSHA seemned
  • Lõõgastav MAGNESIIT
  • Emotsionaalse selgus kivi AKVAMARIIN
  • Tõe kristall TÜRKIIS
  • Guruks on samuti RUDRAKSHA seeme
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot leiad SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  1 laos

  Kirjeldus

  Südame tõe MALA-palvehelmed:

  RUDRAKSHA seeme

  RUDRAKSHA seeme. Mitte ütegi seemet pole nii palju erinevates vaimsetes lugudes mainitud kui seda on Rudraksha seeme. Himaalaja jalamilt leitud Rudraksha puu seemneid tuntakse ka kui Šiva pisaraid ning iidsete tekstide kohaselt on neil võim hinge tõsta. Rudraksha Mala kandmine on maagiline viis kehale, vaimule ja hingele jumaliku kaitse andmiseks. Kui me arutame Rudraksha nime lahti, on sõna Rudra, Lord Shivale antud teine nimi ja Ksha tähendab sanskriti keeles pisaraid. Öeldakse, et lord Shiva laskus kunagi sügavasse meditatsiooni, mis keskendus kõigi elusolendite heaolule. Meditasioonist välja tulles valas ta pisaraid, kuna hakkas mõistma elu kannatusi. Maa neelas need pisaraid ja neist said seemned, millest Rudraksha puu olla kasvama hakanud. Ka Šiva kujutistes näeme tema keha ümber mähitud Mala palvehelmeid. Kanna Rudraksha Malat vastu nahka, et lasta magusatel iidsetel seemnetel täita Sinu süda armastusega, suurendada vastupidavust ja toita igat rakku selgusega, et elu läbi kergusega liikuda. Rudraksha Mala kasutamine meditatiivse praktika ajal on populaarne tava, et hoida Sind ühenduses ja keskendunud.

  MAGNESIIT

  MAGNESIIT on imeline kivi, millel on ülim armastuse & rahu energia, mis teeb temast võimsa abivahendi meditatsioonis. Magnesiidi rahustav ja lõõgastav vibratsioon lasevad Su meelel vaikseks jääda ja kuulata, mida Su süda üritab Sulle öelda. Kui otsid oma ellu muutusi, aitavad Magnesiidi vibratsioonid Sinu nõrkused hoopis tugevusteks muuta. See on tugev kivi, mis aitab Sul vallandada oma loovust ja kujutlusvõimet. Magnesiit aitab Sul kohandada oma elu just oma soovide ja vajadustele vastavusse. Samuti tuletab Sulle meelde, et ainuke samm enesekindluse ja enesehinnangu parandamiseks, on ikkagi enesearmastus. Magnesiit julgustab Sul olema ausam iseenda ja teiste vastu. Ta paneb Sind mõistma, et olles iseenda parima versioon, on Sul teed avatud saavutamaks edu, rahu, armastust & õnne. Magnesiit aitab kaasa kroontšakra avanemisele. Samuti avab see ka südametšakra ning toetab armastust läbi südame. Magnesiit aitab pinnale tuua kõik enesepettuse vormid ning ära tunda teadvustamata mõtteid ja tundeid, läbi mille hakkad elu positiivsemalt nägema. Magnesiit mõjub rahustavalt kõikidegele emotsioonidele, mis omakorda aitab ja toetab üle saada ärritusest ja sallimatusest.

  AKVAMARIIN

  AKVAMARIINi tähendus on emotsionaalne selgus. Akvamariin on ookean, mis on muutunud veest kiviks, kaotamata oma sädelevaid merevärve, rahustavat olemust ega ka raviomadusi. Arvestades, et inimkeha koosneb seitsmekümnest protsendist veest, pole ehk üllatav, et see ookeani särav kristall meie kätte on usaldatud. Akvamariin täidab Sind elueliksiiriga, peseb ära jääkmürgisuse ja hoiab Sind puhtana ja alati valmis laskma voolul end kanda kõikjale, kuhu vajame. Akvamariini nimetatakse ka julguse kiviks, avaldades austust Sinu sisemisele jõule ja vastupidavusele. Tal on võime aidata astuda varjust välja valgusesse. Igasugune suhtlusvorm, mis tekitab Sinus hirmu – olgu see siis avalik esinemine või lihtsalt oma vajaduste väljendamine sõpradele ja perele, Akvamariin töötab kurgutšakraga, et hoida Sinu hääl ühtlasena ja tuua hinge jõudu. On viimane aeg ülekoormus maha pesta, et saaksid astuda selge peaga suhtlemisse ja alustada elus asju, mida soovid.

  TÜRKIIS

  TÜRKIISiga sukeldud otse pehmesse taevasinisesse vette ja tema puhastavasse rahulikku energiasse. See kaunis sinakasroheline kristall kubiseb kõigist ookeani varjunditest, ühendudes kurgutšakraga, et saaksid rääkida oma tõtt. Looduslike varjunditeg on see püha kivi siin, et tuua täiendavat vaimset puhastust. Sinine on värv, mis rahustab hinge, mis tuletab meelde veevoolu, maa puhastavat energiat ja energiatulva, mis võib tulla sügavalt Sinu seest. Türkiis on üks ajaloo vanimaid ravikive. See on kivi, mis toob õnne, ravib vanu haavu ja koob Sinu maailma rohkem elujaatavust. Türkiis on pehme ja õrn tõeotsija. See kutsub Sind sukelduma pinna alla ja aru saama, mis Sinu jaoks töötab ja mis mitte.

   

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Kui Südame tõe MALA-palvehelmed Sind kõnetavad, on nende sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.

  Südame tõe MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse