• ALATI TASUTA TARNE

 • Müstika MALA-palvehelmed

  Müstika MALA-palvehelmed

  128 

  “Selle Malaga olen avatud lõpututele müstilistele võimalustele, mis mind ees ootavad.”

  Müstika MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Sisemise jõu toetaja DRAAKONI AHHAAT
  • Kõikide võimaluste kristall LABRADORIIT
  • Maandav kristall OONÜKS
  • Mürkroheline LIIVAKIVI ehk sünteetiline Päikesekivi
  • Guruks on kaitsekivi TURMALIIN
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Eesti sisene transport pakiautomaati on ALATI minu kulul
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui Tasakaalu MALA-palvehelmed Sind kõnetavad, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Laost otsas

  Kirjeldus

  Müstika MALA-palvehelmed:

  DRAAKONI AHHAAT

  DRAAKONI AHHAAT on sama müstiline laineline kivi kui Sinu sisemise mütoloogia võlu. See hüpnotiseeriv kristall töötab koos loovusega, tõstes Sinus esile meele- ja hinge jõudu, et saaksid maailmale sooje vaibe saata (nagu tuldpurskav draakon). Astu oma kangelasteks olemise teele, öeldes “jah” vabadusele leppida saatusega. Draakoni Ahhaati kutsutakse ka emotsionaalseks tervendaja kristalliks, kuna too iidse maagia kristall suudab Sinu sisemist jõudu suurendada. Draakoni Ahhaadi toel vaatad Sa julgelt otsa oma tõelisele minale ja lepid olemasolevaga ning tervitad südames ees ootavaid seiklusi. Draakoni, kui müütilise olendi järgi, toetab antud kivi Sinu sisemist jõudu ja vastupidavust ning tuletab Sulle meelde, kui tähtis on sirutada oma tiivad ja paigalseisvast uinakust hoogsa tegevusteni liikuda. See eriline kristall võimaldab Sul näha oma loomulikke ja varjatud andeid.

  LABRADORIIT

  LABRADORIIT on kuulus oma seotuse poolest kujutlusvõimega. Legendi järgi sündis Labradoriit virmaliste müstilisest hiilgusest. Labradoriit töötab kooskõlas universumiga, et tuua Sinu kehasse, vaimu ja hinge ELU toetavaid elemente. Ta on suurepärane kivi depressiooni ja ärevusega töötamiseks, kuna omab maandusjõudu, mis võimaldab Sul olla metsik ning samas ka loov, ilma et kaotaksid ühenduse maaga. Kroontšakra kivina aitab Labradoriit Sul püsida loodusvaimudega ühenduses. Meie maa on täis kosmilist energiat ning sädelev Labradoriit on kui tähetolm, kuuvalgus ja haruldane energiajõud, mis aitab Sul inimlikust unest ärgata.

  OONÜKS

  Sageli amuletina, negatiivse energia vastu, kasutatav Oonüks on õnne meisterkristall. Kõigil mustadel kividel on tugevad raviomadused. Oonüks on võimsa vibratsiooniga. Must Oonüks mitte ainult ei heida Sinu ümber kaitse kilbi, vaid aktiveerib ka tšakrad, et luua kohalolu, loomingulist keskendumist ja valgustada uusi teid taipamisteni. Must oonüks on täis suurepärast maandavat energiat, mis aitab Sul end selles maailmas tasakaalus tunda. Neile, kel on kiired vihapursked ning kes on sageli närvilises segaduses, on Oonüks siin, et Sind rahustada. Maanduskivina on Oonüks juurtšakra kivi, luues tugeva ühenduse maaga. Must Oonüks kaitseb Sind ka kroontšakra avanemise, igasugu vaimsete praktikate ja ka eelmiste elude uurimise ajal, mil oled avatud ja haavatav. Nagu kõiki kristalle, tuleb ka Oonüksit regulaarselt puhastada ja laadida. Kuna must Oonüks on kaitsekivi, mis töötab negatiivsete vibratsioonidega, on eriti oluline teda puhastada kui tunnete, et at muutub raskeks või kannab endas surma energiat. Üks lihtsamaid viise Oonüksi kiireks ja ohutuks puhastamiseks Salvei suits.

  Mürkroheline LIIVAKIVI

  LIIVAKIVI ehk sünteetiline päikesekivi. Mürkroheline LIIVAKIVI on inimese poolt loodud sünteetiline kivi, millel on eriliselt särav ja sätendav välimus. Eriti kui sellega päikese kätte minna. Kuna antud kivi on mehhaaniliselt töödeldud, ei saa sellele enam omistada väga suuri energeetilisi omadusi. Mõned usuvad, et Liivakivi aitab kaasa soovide täitumisele. Mine tea, äkki ongi nii. Minul meeldib teda aga lihtsalt vaadata ja temaga päikese käes sädeleda. Vähemalt meele teeb rõõmsaks.

  TURMALIIN

  TURMALIIN on mure mõtete tühistamiseks, mis Sind öösel üleval hoiavad. Ta on üks suuremaid ja võimsamaid kaitsekive. Turmaliin toob Sinu ellu tagasi positiivse vaatenurga. Kuigi must värv võib tunduda just süngete mõte jaoks, on Turmaliini kristallidel hoopis teist masti jõud. See graatsiline läikiv kristall teeb ületunde ihukaitsjana, hoides Sind peas keerlevate mõttemustrite keerisest eemal. Must turmaliin on üks maailma suurepärasemaid maanduskive, mis töötab tšakrate joondamiseks ning hoiab Sind tervikliku ja täisväärtuslikuna. Nagu paljud tumedad poolvääriskivid, on ka musta turmaliin tõhus negatiivse energia puhastaja, imades endasse pimeduse, positiivseid vibratsioone kahjustamata. Teadmine, et Sul on musta Turmaliini kristalli kaitsev jõud, annab Sulle enesekindluse, julgustades kasutama Sinu oma häält, olema kõrges vibratsioonis ja tugev. Naha lähedus on kalliskivide puhul väga oluline nende raviomadustest maksimumi võtmine.

  Kui antud Mala-palvehelmed Sind kõnetavad, on nende sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.

  Müstika MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse