• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Sinu Jumaliku plaani MALA-palvehelmed

  Sinu Jumaliku plaani MALA-palvehelmed

  “Selle Mala toel näen oma kohta jumalikus plaanis ning kõnnin julgelt oma vaimset rada.”

  Sinu Jumaliku plaani MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • Maanduse kristall DENDRIITAHHAAT ehk PUUAHHAAT
  • Tasakaalu kristall SUITSKVARTS
  • Armastuse kristall PRENIIT
  • Meistertervendaja MÄEKRISTALL
  • Püha õnnekivi JAAD
  • Guruks on samuti meistertervendaja MÄEKRISTALL
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Eesti sisene transport pakiautomaati on ALATI minu kulul
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus. Rohkem infot leiad SIIT
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud ehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Sinu Jumaliku plaani MALA-palvehelmed:

  DENDRIITAHHAAT

  DENDRIITAHHAAT toob Sinu igapäevaellu vaimse teadlikkuse. Ta aitab Sul näha oma kohta jumalikus plaanis ning kõndida julgelt ning rõõmsalt oma vaimset rada. Dendriitahhaat aitab Sul püsida maandatud, tasakaalus ja ühenduses nii looduse kui ka universumiga. Ta on külluse ja tänu kivi. Dendriitahhaat on õrn kristall, mis võib näidata Sulle, kuidas oma energiat kõige paremini kasutada, eriti stressirohketes või keerulistes olukordades. Samuti aitab ta Sul vabaneda sõltuvustest ja kinnisideest, mis sind enam ei teeni. Dendriitahhaat paljastab Sinu enda jaoks tõe, kes Sa oled, võimaldades seeläbi vabaneda häbist, kadedusest, süütundest, ohvrimeelsusest ja muudest negatiivsetest emotsioonidest, arendades nendest emotsioonidest hoopis ise enda tõelise väärtustamise tunde. Ta aitab Sul selgemalt näha piiri selle vahel, mis on tegelikult tõsi ja/või mida me lihtsalt kardame või tahame uskuda, et see on tõsi. Dendriitahhaat aitab Sul selgelt suhelda taimede ja loodusvaimudega.

  SUITSKVARTS

  SUITSKVARTSi põhilisteks märksõnadeks on võõrutus ja tasakaal. Suitskvarts on nagu müstilise maailma mõistatuslik naudingut, kuid selle tõeline tugevus peitub võimsas maanduses. Suitskvarts on alati valmis lahustama Sinu teel purjetava negatiivsuse. Ta on ankur tormi vastu. Ta on nagu maagia multivitamiin Sinu hingele, olles detoksi toetaja, positiivse energia võimendaja ning juurtšakra talisman. Kui Sa tunned, et elad pidevalt tormipilve all, on SuitsKvarts just õige kristall muutmaks need meeleheitlikud paduvihmad puhastavateks vihmadeks. Ta kutsub kuuvalgust täitma Sind särava energiaga ning toob Sinuni sisemise teadmise, et Sinuga on tegelikult kõik korras.

  PRENIIT

  PRENIIT armastuse ja kõrgeimate vibratsioonide kristall. Ühendades südametšakraga ja päikesepõimiku – selline ühendus on vajalik, et hoida Sinu armastuse ruum ühenduses Sinu naudingutega. Prehnite on puhas maagia ja aitab Sul oma isiklikke unistusi prioriteedina esile tõsta.

  MÄEKRISTALL

  MÄEKRISTALLi peetakse meistertervendajaks, millel on tasakaalustavad ning energiavõimendavad omadused. Ta on üks tähtsamaid kroontšakra kristalle ning imeline abiline seisva energia taas liikumisse suunamiseks. Mäekristall on vaimse ja emotsionaalse selguse toojaks ning hea abiline keskendumisel. Ta töötab mitmemõõtmelistel tasandil. Mäekristalli peetakse hinge sügavpuhastajaks. Öeldakse, et see näitab ja ravib füüsilise keha ja/või aura ummistusi või nõrkusi.

  JAAD

  JAAD ehk jadeiit ehk nefriit on püha õnnekivi. JAAD on tuntud kui rahu kristall. Valgel Jaadil on võime suurendada armastuse energiat Sinu elus. See muudab väljakutsed lihtsamaks, mis omakorda muudab Sinu rahutu meele rahumeelsemaks. Jaad on üks kuulsamaid tervendavaid kristalle, mis on tuntud selle poolest, et toob õnne kõigile, kes teda kannavad. Olgu tegemist siis tervise, armastuse või ärilise õnnega. Muistsed kultuurid sosistasid, et Jaad olla ka unistuste kivi. Ta on on tuntud ka selle poolest, et aitab sul meele segavatest teguritest puhastada ning hoiab asjad Sinu jaoks perspektiivis. Ta on imeline abimees ja toetaja Sulle, kui võitled otsuste tegemisega.

  Leia Mala juurde ka sobiv käevõru SIIT

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.

  Sinu Jumaliku plaani MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse