• ALATI TASUTA TARNE | LOE BLOGI

 • Julguse MALA-palvehelmed

  Julguse MALA-palvehelmed

  108 

   “Selle Malaga loon ühenduse end sisemise julgusega ning astun sammu lähemale seistes iseenda eest “

  Julguse MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  1 laos

  Kirjeldus

  Julguse MALA-palvehelmed:

  MAGNESIIT

  MAGNESIIT on imeline kivi, millel on ülim armastuse & rahu energia, mis teeb temast võimsa abivahendi meditatsioonis. Magnesiidi rahustav ja lõõgastav vibratsioon lasevad Su meelel vaikseks jääda ja kuulata, mida Su süda üritab Sulle öelda. Kui otsid oma ellu muutusi, aitavad Magnesiidi vibratsioonid Sinu nõrkused hoopis tugevusteks muuta. See on tugev kivi, mis aitab Sul vallandada oma loovust ja kujutlusvõimet. Magnesiit aitab Sul kohandada oma elu just oma soovide ja vajadustele vastavusse. Samuti tuletab Sulle meelde, et ainuke samm enesekindluse ja enesehinnangu parandamiseks, on ikkagi enesearmastus. Magnesiit julgustab Sul olema ausam iseenda ja teiste vastu. Ta paneb Sind mõistma, et olles iseenda parima versioon, on Sul teed avatud saavutamaks edu, rahu, armastust & õnne. Magnesiit aitab kaasa kroontšakra avanemisele. Magnesiit aitab pinnale tuua kõik enesepettuse vormid ning ära tunda teadvustamata mõtteid ja tundeid, läbi mille hakkad elu positiivsemalt nägema. Magnesiit mõjub rahustavalt kõikidegele emotsioonidele, mis omakorda aitab ja toetab üle saada ärritusest ja sallimatusest.

  TOPAAS

  Kollane TOPAAS, mis on imeilus kollakas oranz kristall, mida kasutatakse sageli lõõgastumiseks ja ka manifesteerimiseks. Topaas on ka väga suur vaimne toetaja. Kollane Topaas on üks novembrikuul seotud inimeste sünnikividest ning tšakrasüsteemis toetamas sinu päikesepõimikut. Ta on suurepärane aura puhastaja, rõõmu suurendaja ning pingete vabastaja. Kollane Topaasi põhisõnum on harmoonia, tasakaal & rahu.

  TIIGRISILM

  TIIGRISILM pakub kaitset, toob esile Su tugevused ning teeb Sind julgemaks. Tiigrisilm on toeks negatiivse energia puhastamisel ja enesehinnangu tõstmisel. Tiigrisilma eesmärk on ühenduse loomine kahe madalama tšakraga. Need kaks tšakrat (juurtšakra ja sakraaltšakra) aitavad Sul end maandada ning äratada Sinus võitleja hinge.

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.
  Julguse MALA-palvehelmed looja: Liisa Margaret ja Kärt Lumiste koostöö
  Ole hoitud, läbi armastuse