• ALATI TASUTA TARNE

 • Elurõõmu MALA-palvehelmed

  Elurõõmu MALA-palvehelmed

  138 

  “Selle Mala toel oman julguse lahti lasta kõigest, mis mind seni tagasi on hoidnud”

  Elurõõmu MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Laost otsas

  Kirjeldus

  Elurõõmu MALA-palvehelmed:

  MOOKAITE

  MOOKAITE toob Sinu ellu uusi mõõtmeid, julgustades Sind täitma oma eluraamat lugude, julgustükkide ja uute kogemustega, andes Sulle julguse lahti lasta kõigest, mis Sind seni tagasi on hoidnud. Mookaite on kui sõdalane, mis aitab Sul täita oma suuri ootusi. Metsikust aborigeenide loodusest raiutud kivina, sobib Mookaite ideaalselt Sinu hingelooma leidmiseks ning julgustab Sind töötama instinkti kallal, et leida intuitiivselt enda jaoks elus just see õige suund. Mookaite aitab Sul leida üles oma enesekindlus. Juurtšakra kivina hoiab Mookaite Sind ühenduses maaga, minnes samal ajal graatsiliselt elu vooluga kaasa.

   

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.
  Elurõõmu MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse