• ALATI TASUTA TARNE

 • Õnneliku elu MALA-palvehelmed

  Õnneliku elu MALA-palvehelmed

  “Selle Malaga kõnnin läbi elu avatud silmadega, õppides õnneliku elamise kunsti”

  Õnneliku elu MALA-palvehelmed pole niisama kaunis kaelakee. Tegemist on vaimse väeehtega, mille igasse sõlme on sisse punutud sõnum. See sõnum on seotud Sinuga, Sinu südame ja hingega, et toetada Sind just nüüd ja praegu, asjades, milles toetust vajad. Need on Sinu salasoovid.

  MALA-palvehelmed on loodud 108 helmest. Antud Malasse on end sõlminud:

  • MOOKAITE ehk Austraalia Jaspis
  • Meeleolu tasakaalustaja LEPIDOLIIT
  • Meistertervendaja MÄEKRISTALL
  • Metalne BUDDHA
  • Guruks on MÄEKRISTALL
  • Tutt
  • MALA jõuab Sinuni imeilusas kinkekarbis
  • Vali kohe, maksa hiljem võimalus
  • Loe BLOGI postitust: “Mis on Mala?”

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Kirjeldus

  Õnneliku elu MALA-palvehelmed:

  MOOKAITE

  MOOKAITE toob Sinu ellu uusi mõõtmeid, julgustades Sind täitma oma eluraamat lugude, julgustükkide ja uute kogemustega, andes Sulle julguse lahti lasta kõigest, mis Sind seni tagasi on hoidnud. Mookaite on kui sõdalane, mis aitab Sul täita oma suuri ootusi. Metsikust aborigeenide loodusest raiutud kivina, sobib Mookaite ideaalselt Sinu hingelooma leidmiseks ning julgustab Sind töötama instinkti kallal, et leida intuitiivselt enda jaoks elus just see õige suund. Mookaite aitab Sul leida üles oma enesekindlus. Juurtšakra kivina hoiab Mookaite Sind ühenduses maaga, minnes samal ajal graatsiliselt elu vooluga kaasa.

  LEPIDOLIIT

  LEPIDOLIITi peetakse üheks parimaks meeleolude tasakaalustajaks maailmas. Ta vähendab ärevust ja hoiab Sind rahulikuna isegi keset kaost seistes. Tema nimi pärineb sõnast ‘skaala’, mis on seotud Lepidoliidi kummaliste annetega, viia kõik kooskõlla. See on kristall, mis stimuleerib tšakraid taas kaunilt joonduma. Lepidoliit on kui rahustav palsam rahutu negatiivse energia vastu, rahustades Sinu ärevust, ja meeli.

  MÄEKRISTALL

  MÄEKRISTALLi peetakse meistertervendajaks, millel on tasakaalustavad ning energiavõimendavad omadused. Ta on üks tähtsamaid kroontšakra kristalle ning imeline abiline seisva energia taas liikumisse suunamiseks. Mäekristall on vaimse ja emotsionaalse selguse toojaks ning hea abiline keskendumisel. Ta töötab mitmemõõtmelistel tasandil. Mäekristalli peetakse hinge sügavpuhastajaks. Öeldakse, et see näitab ja ravib füüsilise keha ja/või aura ummistusi või nõrkusi.

  BUDDHA

  Buddha, kes on tarkuse ja valgustaja ürgne vorm. Buddhale on omane piiritu kaastunne ja muutumatuna püsiv õnnetunne. Lase sel tundel ka ennast juhatada ning koos leiate tee kõrgema Mina seisusesse, kus kõik on võimalik.

  Kui antud väeehe Sind kõnetab, on selle sõnum mõeldud just Sulle. See on Sinu Mala. Tunne ta ära. Läbi oma südame.

  Oma ehteid luues on mul kindel teadmine, et igal valmival ehtel on tegelikult juba loomise ajal omanik olemas. Ta lihtsalt ei tea veel, et tema soovide ja taotlustega ehe on just sel hetkel kuskil end loomas. See on kanaldus. See on usaldus. See on energia. Mina küsin universumilt juhiseid ja tema saadab need. Mispeale loon Sinu ehte siia ellu just Sulle vajalike kristallide ja taotlustega. Nii lihtne see ongi. Sinu ülesanne on vaid oma ehe ära tunda. Läbi oma südame.

  • Kõik Minu ehted on 100% käsitöö ning ainueksemplarid, loodud puhtast armastusest ning loomisjõust, läbi kanalduse, Tema kandjale.
  • Minu ehted kannavad endas naiselikku ilu, poolvääriskivide toetust ning pühitsetud väge.
  • Enne uude koju jõudmist on ehe energeetiliselt puhastatud ja laetud.
  Õnneliku elu MALA-palvehelmed looja: Kärt Lumiste
  Ole hoitud, läbi armastuse